لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش سوزی برای تازه کارها
2005-07-05, 12:04 AM,
ارسال : #1
آموزش سوزی برای تازه کارها
سلام من آموزش سوزی رو به صورت مقدماتی و پیشرفته آماده می کنم اگه کسی نظری - پیشنهادی داره در خدمتم

از این سایت می تونید بگیرید به صورت pdf هستش

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.makouonline.com/index.php?topic=3.0">http://www.makouonline.com/index.php?topic=3.0</a><!-- m -->
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-07-05, 12:51 AM,
ارسال : #2

دستتان درد نکند. با شور فراوان دانلودش کردم و با ناباوری بیشتر ؛ دیدم 2 صفحه بیشتر نیست!!!! انگار ذوق شما برای انتشار هر چه زودتر آن بیش از شوق ما برای خواندنش بوده است. دوستانه مینویسم: آخه رویت شد یه پی دی اف 2 صفحه ای رو که بیشترش عکس و حاشیه است رو معرفی کنی؟ یه نگاه زودگذر به مستندات لینوکس نشون میده که این کار ابدا در خور حتی یه دستت دردنکنه ی کوچیک هم نیست!!! اینو از یک دوست بشنو گرچه انتقادم کمی بی رحمانه بود اما بشنو و بپذیر
2005-07-05, 12:52 AM,
ارسال : #3

سلام
فکر خوبیه فقط یه چیزی. بهتره که مطالبتون به صورت html باشن ولی با چیزی مثل sharemation یا هر ابزار دیگه‌ای این امکان رو فراهم کنین که اگه کسی خواست بتونه به صورت pdf دریافت کنه.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-07-05, 07:42 AM,
ارسال : #4

دوست عزيز
از اينكه علاقه‌مند هستين كه مطالبي را كه ياد ميگيرين به ديگران هم منتقل كنيد خيلي خوشحالم. اين روحيه قابل تحسينه و خب معلومه كه براي اين كارها بايد وقت هم گذاشت. ضمن تآييد نوشته‌هاي نويد جون يك چند تا پيشنهاد هم من دارم.
اول اينكه سعي كنيد زياد اين شاخه به اون شاخه نپريد. الان چند وقتيه از اون راهنماي qt كه منتشر ميكردين خبري نيست. بهتره اول يك كار را تمام كنيد و بعد برين سراغ يك كار ديگه. (البته براي qt هم پيشنهاد ميكنم بهتره كتاب مربوطه را ترجمه كنيد كه بعداٌ قابليت چاپ هم داشته باشه و براي خودتون هم يك پشتوانه ميشه)
دوم اينكه تو ارائه مطالب سعي كنيد حاشيه‌هايي كه براي فايل درست ميكنيد كم باشه. من نوشته‌هاش شما رو بصورت دو صفحه روي يك صفحه پرينت ميگرفتم و تازه كلي تو صفحه فضاي خالي بود. اون توضيحات مربوط به سايتتون را هم بهتره يا حذف كنيد يا اينكه خيلي كوچيكش كنيد. شما پائين فايلهاي pdf مجله irantux رو ببينيد. آلن جان فقط خيلي كوچيك نوع مجوز رو نوشته كه خودش همه مطالب رو در بر داره. با اين روش مطالبتون علاقه‌مندان بيشتري هم پيدا ميكنه.
اگر دوست داريد مطالب را بصورت pdf منتشر كنيد ميتونيد فايل مورد نظرتون را به هر فرمت pdf و html بگذاريد كه هم براي خوندن روي صفحه مناسب باشه و هم براي ذخيره سازي.
موفق باشيد.
2005-07-05, 08:07 AM,
ارسال : #5

کارهای بزرگ از قدم‌های کوچیک شروع می‌شه.امیدوارم بتونید این راهنما رو روز به روز توسعه بدید. اوصیه می‌کنم شروع کنید مطالب رو بخش بندی کردن و برای هر بخش مطلب بنویسید. مثلا آشنایی با برنامه‌های Multimedia، آشنایی با برنامه‌های Office و....

موفق باشید. لازم می‌دونم بگم خیلی خوبه اگه کارتون رو تحت یه مجوز آزاد منتشر کنید.

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2005-07-05, 11:49 AM,
ارسال : #6

مهدی جان باید بگم دستت درد نکنه.
کار جالبیه درسته بسیار مختصر و کوچک و گزیده است اما خیلی خوبه.
البته آن هم به شرطی که فقط با همین یک مقاله کار آموزش لینوکس سوزی- زوزه - را رها نکنید که در انصورت متاسفانه باید بگم کاری نکرده ای.
همینطور با قدرت و جدیت ادامه بده .مطمئن هستم دوست کوچک محصل من موفق خواهی بود.
حتما از نزدیک می بینمت سر فرصت .
علی

linux is a way to be free. i
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-05, 12:48 PM,
ارسال : #7

alan نویسنده :لازم می‌دونم بگم خیلی خوبه اگه کارتون رو تحت یه مجوز آزاد منتشر کنید.
حقیقتا من هم وقتی مجوزش رو دیدم یه کم سرد شدم، ولی نفس عملش کار قابل تحسینیه.
خسته نباشید و ادامه بدید... Tongue

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind
2005-07-06, 01:20 PM,
ارسال : #8

از نظراتتشون خیلی ممنونم
من الان دارم آموزش قسمت control center رو تموم می کنم دو روزه آماده میشه البته به صورت pdf

ممنون
2005-07-06, 02:30 PM,
ارسال : #9

با چه مجوزی؟ :wink:
2005-07-06, 11:38 PM,
ارسال : #10

irix نویسنده :با چه مجوزی؟ :wink:
مجوز ؟ آموزش لینوکس مگه مجوز می خواد ؟

حالا که می خوایین دارم از اونی که بالای سرمونه اجازش رو گرفتم نترس :wink:
2005-07-07, 12:40 AM,
ارسال : #11

سلام
منظور irix این بود که مطالب آموزشی شما تحت چه مجوزی منتشر خواهند شد ؟ مثلا اگه پایین صفحه TechnoTux رو نگاه کنین می‌بینید که نوشته مطالبش تحت GFDL منتشر میشن. شما هم باید یه مجوزی انتخاب کنین ، مگه نه ؟

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-07-07, 09:27 PM,
ارسال : #12

فهمیدم من هم تحت مجوز gfdl منتشر می کنم
2005-07-08, 06:26 AM,
ارسال : #13

خوبه، پس زیر سفحات رو تغییر بدید. Tongue

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind