لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکنوتاکس فیلتر شد
2005-07-13, 07:55 PM,
ارسال : #21

فیلترینگ با این وضعیت فعلی اینترنت و عمومیتی که پیدا کرده فی نفسه چیز بدی نیست. تیغ دولبه است: حال در دستان دیوانه ای باشد یا جراحی...

روزبه و پیروز باشيد - کولي
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-07-14, 05:00 AM,
ارسال : #22

با سلام
چند روزی هست که برای من بازدید از تکنوتاکس تبدیل به دردسر شده !
برای دیدن صفحه اول آن مجبورم چند بار موهایم را بکشم . نمی دانید با چه زحمتی دارم این مطلب می نویسم ! فیتربنگ چیز بدی نیست اما نه به این شکل . از مسئولین سایت تقاضا میکنم مسئله فیترینگ تکنوتاکس را پیگیری کنند تا بلکه بدانیمک این گیر سه پیچ برا ی چیست ؟!
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-14, 06:41 AM,
ارسال : #23

به قسمت پشتیبانی ISP مورد استفاده خود زنگ بزنید و آنها را از مشکل ایجاد شده با خبر کنید. بی تاثیر نیست. انش
2005-07-14, 07:53 AM,
ارسال : #24

Anonymous نویسنده :به قسمت پشتیبانی ISP مورد استفاده خود زنگ بزنید و آنها را از مشکل ایجاد شده با خبر کنید. بی تاثیر نیست. انش

بله .. شما با ISP خودتون تماس بگیرید و حتما اونها شما را راهنمایی می کنند. من ماه پیش حتی برای Submit کردن فرمها توی انجمنها مشکل داشتم و پیغام "The document contains no date" میداد و بعد از صحبت با ISP به من گفته شده که مشکل از طرف اونها بوده و Proxy Server از طرف اونها مشکل داشته!

Linux is not Alternative, Linux is the First ّChoice
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-14, 09:24 AM,
ارسال : #25

البته یه زمانی نوید.نت و مروا هم تمام سایت‌هایی رو که از سیستم PostNuke یاTTW-CMS استفاده می‌کردند رو فیلتر کرده بودند که بعد از پیگیری فهمیدیم در بخش آدرس این سایت‌ها از modules استفاده می‌شه و فیلتر les آخرش رو در طبقه بندی اون سایت‌ها .. قرار می‌ده که با یکی دوتا تلفن به این ور اون ور همون روزها درست شد!!

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2005-07-14, 10:04 AM,
ارسال : #26

این مشکل رو الان ICP Neda داره... و چند روزیه که هیچ کدوم از سایت های TW-CMS رو باز نمیکنه... البته متاسفانه بعد از ۳ روز پیگیری و صحبت تلفنی گفتن تا ۱ ساعت دیگه حل میشه
تازه ما که Provider هستیم بعد ۳ روز پیگیری هنوز حل نشده ...

[ltr]/* Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace. ~Saadi (persian poet) -1258 */
[/ltr]
2005-07-14, 10:57 AM,
ارسال : #27

آقا حالا دارید کلمات مورد فیلتر رو اینجا می نویسید یهو فیلتر میکنندا
2005-07-26, 02:10 PM,
ارسال : #28

فیلتر باید اختیاری باشد نه اجباری! آیا با این کارها می شه جلوی فساد اخلاقی یا ... رو گرفت؟؟ من که شک دارم. اگر این طوری بود تا حالا باید در "جمهوری اسلامی ایران" یک زن خیابانی وجود نداشت!

<!-- m --><a class="postlink" href="http://redmeadee.blogspot.com">http://redmeadee.blogspot.com</a><!-- m -->

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان