لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IOSSD و technotux
2005-08-31, 04:52 AM,
ارسال : #1
IOSSD و technotux
طبق توافقات صورت گرفته بین technotux و IOSSD.org قرار شد که سوالهای برنامه نویسی در IOSSD قرار بگیرند و دیگر سوالها در technotux
اما در مورد دیگر سایتها باید بگویم جلسه مدیران سایتها هفته بعد می باشد.ولی تلفنی که با آنها صحبت شده تا ۹۰٪ راضی بودند سوالات طبق طبقه بندی پخش شود بین سایت ها.
پس دیگر سوال برنامه نویسی خود را در این سایت نگذارید.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-08-31, 12:51 PM,
ارسال : #2

بهتر نیست این تصمیم مهم بصورت آگهی تا مدتی ددر صفحه ی نخست نمایش داده شود؟
2005-08-31, 12:59 PM,
ارسال : #3

به نظر من هم بهتر که این کار انجام بشه.

IOSSD = Iranian Open Source Software Developers
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.iossd.org">http://www.iossd.org</a><!-- m -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-08-31, 01:08 PM,
ارسال : #4

سلام.

چرا اگر قرار است كاري انجام بشه يا نشه، مديران تكنوتاكس حرفي از اون نميزنند؟!

فعلاً...
2005-08-31, 02:44 PM,
ارسال : #5

میشه نرم افزار اونجا xoops نباشه ؟ اونجا همه چیز خیلی به هم ریخته است
2005-08-31, 03:05 PM,
ارسال : #6

xoops نرم افزار خیلی قوی هست، و فکر نکنم بهم ریختگی از نظر ظاهری داشته باشه(اگر مورد خاصی هست اعلام کنید تا درست شود)
در مورد اعلام مدیران سایت تکنوتاکس هم من از آلن خواهش کردم که این کار رو بکنه و به همه اعلام کنه.(با تشکر از همه)

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.iossd.org">http://www.iossd.org</a><!-- m -->
2005-08-31, 03:25 PM,
ارسال : #7

بله اما دلیل بر این نیست که شما هم توی سایتتون یکطرفه عمل کنید آقای پهلوان زاده.
قرار است فقط و فقط برنامه نویسی داشته باشید نه چیز دیگر ؟
درست است؟!!!!!
علی

linux is a way to be free. i
2005-08-31, 07:19 PM,
ارسال : #8

کاربران سوالاتشون رو جایی خواهند پرسید که احساس کنن زودتر و کاملتر و بهتر پاسخ میگیرن و حتما سایتهایی رو میبینن که احساس کنن اطلاعات دقیق تر و مناسب تری داره و احتمالا ظاهرا هم زیباتره
به نظر من لطفا سایت ها رو محدود نکنید به اینکه چیزی داشته باشن یا نه... همه دوستان سعی در بهتر شدن سایتشون داشته باشن هم اینکه با هم رقابت داشته باشن و هم اینکه حق انتخاب رو از کاربر نگیرید
اجازه بدید کاربران سوالاتشون رو از هر جا که میخوان بپرسن و بعد اگه جواب نگرفتن میرن سراغ یه سایت دیگه

ضمنا توافقی اینجوری یک طرفه و بدون در نظر گرفتن رای کاربران یعنی نادیده گرفتن پویایی سایت. از آلن بعیده همچین تصمیمی

وجود سایتهای تخصصی که فقط روی مطلبی خاص zoom میکنن حتما حتما حتما خوبه ولی اجازه بدید سایت جامعی مثل اینجا هم با آرمانهایی که داره به راهش ادامه بده ٬ قرار نباشه مثل گوشت قربونی هر روز به جای اینکه چیزی بهش اضافه بشه ازش کم بشه
2005-08-31, 09:38 PM,
ارسال : #9

سلام.
منظورتون از گوشت قربونی چیه. مگه نمیدونید که این سایت بدون کاربر یعنی هیچ. پس این کاربران تصمیم میگیرن که سایتشون چطور باید باشه. اگز کاربران دلشون میخواد که سایتها تخصصی بشه که باید همینطور بشه. اما در مورد بقیه عرایضتون من کاملا موافقم.بهتره این سایت به همین شکل باقی بمونه. مطمين باشید مسائل تخصصی خود به خود درون سایتهای لازمه مطرح میشوند. به نظر من یه لینک مثلا کنار صفحه بذارید و اسمشو بذارید سایت تخصصی برنامه نویسی در لینوکس یا .... به نظر من (این فقط یه نظره) این سایت به همین شکل بمونه و هر کسی که در مسایل تخصصی کاری داشت به اونجا هدایت بشه. و البته لینک تمام این سایتهای تخصصی کنار صفحه باشه یا تو لینکدونی. منظورم اینه که به هر کسی که وارد لینوکس شد اول بهش این سایت رو معرفی میکنیم بعدا ... مخصوصا تازه واردا که نمیدونن لینوکس چیه میخوان از همون لولش برنامه نویسی کنن در نتیجه سوالای غیر تخصصی رو در اونجا ها میپرسن که این خودش یه دردسره بزرگه
2005-08-31, 10:40 PM,
ارسال : #10

ظاهرا خیلی از کاربران با این طرح مخالف هستند، (آلن هم که اصلا حمایت خودشو اعلام نکرد علی رغم موافقتش با این طرح)خوب اگر بخواد به این گونه باشه و اینقدر مخالف با این طرح زیاد باشه ما هم دیگه ادامه نمی دیم و اصراری دیگه به اجراش نداریم.

2005-08-31, 11:14 PM,
ارسال : #11

نه خوب .فقط کاربران تکنوتاکس مخالفند.سایتهای دیگر چطور؟
2005-08-31, 11:17 PM,
ارسال : #12

علی پوریان نوشته:
نقل قول :قرار است فقط و فقط برنامه نویسی داشته باشید نه چیز دیگر ؟
درست است؟!!!!!
بابا ما که داریم فروم های غیر برنامه نویسی رو پاک می کنیم.
2005-08-31, 11:41 PM,
ارسال : #13

سلام.
نه جناب.شما مثل اینکه بد برداشت کردید. منظور اینه که این طرحی که همه سایتها تخصصی بشن البته که خیلی خوبه.اصلا عالیه. ولی بالا خره باید یه سایت کلی که همه مسایل رو نه کاملا تخصصی پوشش بده وجود داشته باشه که از نظر ما همین تکنوتاکس خوبه. از موقعی که سایت iossd زده شده کی تا حالا مسائل برنامه نویسیشو اینجا مطرح کرده؟. امیدوارم که منظورمو خوب بیان کرده باشم.
2005-08-31, 11:52 PM,
ارسال : #14

به نظر میرسد که توافق سست بنیادی است... رای دهندگان ملاک تشخیص هستند؟ اگر اینطور است که بهتر بود یک عنوان (از طرف مدیر محترم سایت) به این موضوع اختصاص داده میشد تا به بحث گذاشته شود و نظر موافق و مخالف بیان شود. به نظر میرسد که کاربران تکنوتاکس بیش از توجه به موضوع که بسیار مهم است، دلواپس تغییر ماهیت سایت هستند.

فقط امیدوارم که بخش قابل توجهی از این رای های منفی، از نوع بازی قرمز و آبی نباشد...

با عرض پوزش از برخی رای دهندگان و بامید تحقق این ایده
2005-09-01, 08:19 PM,
ارسال : #15

نمی‌دانم چرا دوستان مهمانی که نظرشان را مطرح کردند ٬ از یک اسم و نام استفاده نمی‌کنند تا بتوانیم حتی با تشخیص یک نام غیر حقیقی بهترین نتایج رو از این بحث بگیریم.
اما نظر : دوست عزیز من ٬ کارهای بزرگ و افرادی که کارهای بزرگی را انجام می‌دهند ٬ از ابتدای کار اعلان همکاری و همیاری چاپ نکردند. بیشترین موفقیت از آن افرادی بوده ‌است که کار مثبت را انجام داده‌اند و بر عقیده خودشان پافشاری کرده‌اند. مانند آقای استالمن ٬ ادیسون و ... بنابراین مطمئن باشید که اگر سایت شما سایت مناسبی برای برنامه‌نویسی باشد. نه تنها دوستان تکنوتاکسی و .... بلکه تمام دوستان دیگری که به دنبال برنامه‌نویسی هستند به سایت شما خواهند آمد و حتما از فعالیتهای خوب و نتایج مثبت آن استقبال می‌کنند. حتی مطمئن باشید دیگر برنامه‌نویسان مشهور و یا بی‌نام و فعال به شما خواهند پیوست. پس دلیلی برای یارگیری وجود ندارد. تنها به دعوت بپردازید و از بحث روی آمدن و نیامدن افراد خودداری کنید. سایت خوبی مانند iranphp ! حتی همین سایت هم از ابتدا به قوت امروز نبودند !
اما تخصصی شدن موضوع : بسیار خوب هست و کار بهتر خواهد شد. اما به شرطی که تخصصی باشد. بنابراین با توجه به پاراگراف اول ٬ مطمئن هستم که سایتهای تخصصی ٬ کاربران متخصص را هم مخاطب قرار خواهند داد.
نظر بعدی من بر روی قرارداد هست. معنی نداره ما قرارداد کنیم که این سایت نباید فلان کار را انجام دهد. یا فلان سایت باید کارهایی را انجام دهد. اما مسلم بدانید در این دنیا همه چیز به سمت تخصصهای ریز به پیش خواهد رفت ٬ مطمئن باشید که همه سایتها نمی‌توانند در تمام زمینه‌ها فعالیت کنند. برای همین هم هست که www به وجود آمد. حتی میلیونها شبکه خصوصی وجود دارد که شما و من به آنها دسترسی نداریم. پس لزومی ندارد تنها یک سایت برای برنامه‌نویسی باشد. ولی مسلم بهترین سایت که در زمینه برنامه‌نویسی فعالیت کند ٬ بهترین خواهد بود. شما اولین هستید و امیدوارم که بهترین هم باشید. پیشنهاد شما مبنی بر تخصصی شدن مربوط به خودتان است ٬ اجازه بدهید کاربران انتخاب کنند . به قولی راه باز و جاده دراز !
متذکر می‌شوم که admin یا webmaster هر سایتی که هستید ٬ اگر پشتتان به پ . پ . پ ٬ گرم است. بی‌خیال شوید و کارتان را جمع کنید. قوانینی که بر اینترنت حاکم است روی بهتر بودن و خدمات بهتر و امکانات بهتر و حجم کاربران مشتاق و نیازمند به اطلاعات سایت و ظاهر خوب و ...در جهت جذب کاربران ممکن است. می‌توانید بهترین اطلاعات و آمار را از روی خود اینترنت کسب کنید. بنابراین شما مدیران محترم با سیاست کاری و ... می‌توانید کاربران خود را جذب کنید. امروزه روز کاربران هستند که تصمیم می‌گیرند ٬ نه مدیران. مدیران راهبران بسیار موفق و یک هادی و هدایت کننده هستند. اگر به غیر از این هستید زود خودتان را از نظر مدیریتی به روز کنید که عقب نماینید. متاسفانه ضعف زیاد ما در علم مدیریت ٬ ما و ایران ما را فرا گرفت !
اما پیشنهاد من برای سایت IOSSD.org حتما نظر من را به عنوان یک نظر بپذیرید ٬ نه کمتر و نه بیشتر. فعالیت کنید و برنامه‌نویسان را به دور خودتان جمع کنید. من منتظر روزی هستم که در ایران گروه برنامه‌نویسی به معنای کامل به وجود آید و به امید آن روز چشم به انتظار هستم. کارهای فرهنگی که باید در این زمینه انجام شود ٬ بسیار هستند. چرا که مطالب پایه‌ای وجود دارند که باید
تصحیح شوند و هنوز جای زیادی برای کارهای فراوان باقی است.
دل ما را با اجرای پروژه‌های قوی و زیبای خودتان دلگرم کنید و گروههای خوب برنامه‌نویس آزاد را به ایران هدیه کنید.برنامه‌نویسانی که شما آنها را به وجود آورده‌اید.
2005-09-02, 01:51 AM,
ارسال : #16

ممنون از نقطه نظراتتون که در بهتر شدن کار ها در IOSSD و technotux کمک خواهد کرد.مخصوصا درویش جان.
2005-09-03, 06:43 PM,
ارسال : #17

ممنون از دوستان عزیز که باعث دلگرمی ما می شوند. مخصوصا درویش عزیز.
دوستان مطمئن باشید ما از پ پ پ استفاده نمی کنیم و اصلا به آن اعتقادی نداریم.
IOSSD با پول شخصی گرفته شده و هدفشم فقط در جهت کمک به جامعه متن باز است.

2005-09-03, 10:04 PM,
ارسال : #18

امیدوارم که نقد یا هر چیز دیگه که بشه اسمش را گذاشت ٬ واقعا به شما کمک بکنه تا در اهدافتون مسمم تر باشید. و تلاش و زحمت را مایه کار قرار بدهید.
" ادیسون هزار راه اشتباه را امتخان کرد و خسته نشد و گفت من هزار راه عملی نشدن این کار را فرا گرفتم !"
اما تا جایی که از ایرانیان بر می‌اید باید گفت که با زحمت کمی می‌توانند بهترین باشند.
نکته : منظور اصلی من از پ.پ.پ بیشتر حمایت افراد بود. واقعا کار خود فرد هست که پشتیبان اصلی خواهد بود. با "بدون" شروع کنید و " با " قوی تر از همیشه باشید.
در نهایت امیدوارم که خبرهای خوشی از سمت و سوی IOSSD به جامعه ارسال بشود. منتظریم.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان