لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سيو تنظيمات در ubuntu live
2006-01-05, 06:23 PM,
ارسال : #1
سيو تنظيمات در ubuntu live
سلام
من يه توزع ubuntu live 5.10 دارم كه يه مشكلي دارم باهاش اونم اينه كه تنظيمات منو سيو نمي كنه و هر دفعه كه بوت ميشه بايد دوباره تنظيم بشه كسي ميدونه كه بايد چيكار كنم در ضمن يه سوالي از روي كنجكاوي دارم و اينه كه ميشه از iso image براي بوت كامپيوتر استفاده كرد يعني براي استفاده از لينوكس هاي ديسك زنده
با تشكر فراوان
MB_AilA
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-01-05, 07:29 PM,
ارسال : #2

همونطور که خودتون گفتید از لایو استفاده می کنید و لایو برای اجرا از ram استفاده میکنه نه هارد. برای همین در هربار بوت سیستم تنظیمات شما پاک میشه. شما نمیتونید از ubuntu 5.10 live به عنوان یک سیستم عامل همیشگی استفاده کنید. برای اینکه هر دفعه تنظیماتتون ثابت بمونه باید اون رو نصب کنید. البته بعضی از توزیع های لایو مانند پارسیکس هستند که تنظیمات شما رو در یک فایل جداگاه save کرده تا بعد از "نصب" بر روی هارد اون تغییرات اعمال بشه..
منظورتون رو از سول دومتون نفهمیدم.

[ltr]Debian ; for when you have better things to do than fix your system[/ltr]
[ltr]TuxForge :: A Gateway To The Opensource World[/ltr]
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-01-05, 09:54 PM,
ارسال : #3

منظورم اين بود كه از ديسك لايو ايميج بگيريم و بعد از روي هارد انو بوت كنيم مثل بوت از سي دي در ظمن تو يكي از سايت هاي يك بار ديدم كه يكي طريقه سيو كرد تنظيمات ديسك زنده را گفته بود خارجي بود متاسفانه اون موقع اهميت ندادم حالا كه مي خوام بدونم نمي تونم سايت رو پيدا كنم
MB_AilA

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان