لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از gaim بعنوان yahoo messenger، چطور؟
2004-08-09, 07:31 PM,
ارسال : #1
استفاده از gaim بعنوان yahoo messenger، چط
سلام

من سعی کردم با gaim به ICQ وصل شم که هیچ مشکلی نداشتم. ولی نمی دونم چطور به Yahoo Messenger وصل شم. در قسمت Options هم رفتم، اونجا دو تا گزینه بیشتر نداره، یکی ICQ و یکی دیگه هم TOC که نمی دونم چیه! فکر می کنم در قسمت TOC Host باید آدرسی چیزی از Yahoo بدم که نمی دونم چی بدم، اگر کمکم کنید ممنون میشم!
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-08-09, 08:07 PM,
ارسال : #2

بيژن جان..
آقا از چه نسخه اي استفاده ميکني؟
فکر نکنم مشکلي در وصل شدن به سرويسهاي Yahoo و msn و..باشه...شما بايد براي وصل شدن، از گزينه هاي موجود ،Yahoo را انتخاب نماييد...

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-08-09, 08:09 PM,
ارسال : #3

اقا بیژن دکمه accounts رو بزن یه پنجره میاد اونجا هم دکمه add رو بزن بعد در قسمت پروتوکل یاهو رو انتخاب کن.بقیه کار خیلی ساده هست.
به همین راحتی....

آموزش بدون محدودیت
2004-08-09, 09:13 PM,
ارسال : #4

[ltr]
you should download and install the latest version of gaim. 0.80 or higher to be able to use your yahoo! ID.
good luck.
[/ltr]
2004-08-09, 09:47 PM,
ارسال : #5

[ltr]
Use the Account Editor (Tools->Accounts, or the Accounts button on the start screen) to add the account of the appropriate messaging service. Use the checkbox in the account editor to sign online.
[/ltr]
2004-08-10, 09:23 PM,
ارسال : #6

مشکل update دارید انگار!... با Swaret بهتره update کنید یا Gaim جدید رو نصب کنید.

<start> You hit Root. Root hits you. Root sends you TERM signal. You barely survive. Root sends you KILL signal. You die. --more-- </end>
2004-08-12, 08:09 PM,
ارسال : #7

آره دقیقا! همون شب هم فهمیدم که نسخه gaim من قدیمیه. باید برم یکی جدید دانلود کنم. آقایون/خانمها یک برنامه download manager خوب برام سراغ ندارین؟ از چه سایتی میشه برنامه های توپ لینوکس را دانلود کرد؟!

مقسی

وقتی میبینم اکثر کد نویسیم به ریختن دیتا تو دیتابیس میگذره، احساس میکنم که یک فرغون بیشتر نیستم.
2004-08-12, 08:33 PM,
ارسال : #8

بيژن جان..
آقا اگر ميخواهي برنامه اي دانلود کني،Wget و Kget و مديريت دانلود مرورگر کانکرر بهترينها هستند..(البته من خودم از اينها استفاده ميکنم که ميگم ها...سرعتش عالي هست)...

آقا چه برنامه هايي ميخواهي..؟

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-08-13, 06:14 PM,
ارسال : #9

سلام

خيلي چيزها مي خوام! اول از همه همين gaim را مي خوام! بعدشم آخرين نسخه PHP، MySQL و Apache. خلاصه خيلي چيزها مي خوام!

من الان از Mozilla استفاده مي کنم. دانلو منجر خوبي داره، منتها تنها مشکلش اينه که اگر وسطش قطع کني دانلود را ديگه نمي تونه برش گردونه، هر چند که گزينه resume هم گذاشته، ولي به درد نمي خوره (کار نميکنه!)

يک سوال، هر چند احتمالا همين الان خودم کشفش مي کنم! من از KDE استفاده مي کنم و اين مدير دانلود Konqurer که گفتيد، اصلا کلا خود کانکرر مال GNOME هست، درسته؟ خب من چطور از داخل KDE مي تونم konqurer را اجرا کنم؟ الان دارم ميرم Alt+F4 را بزنم و توش بنويسم Konqurer ببينم کار ميکنه يا نه!

در ضمن اين Wget و Kget که گفتي برنامه خارجي هست ديگه؟ يعني تو خود RedHat Linux 9 که نيست؟ بايد خودشونم را دانلود کرد، نه؟

يک سوال جنبي که ربطي به topic نداره: من CTRL+A ام کار نمي کنه! يعني وقتي مي خوام کل يک متن را انتخاب کنم بايد با scroll اين کار را بکنم، راهي هست که اين درست بشه يا اصلا کلا RedHat9 اينجوريه؟

وقتی میبینم اکثر کد نویسیم به ریختن دیتا تو دیتابیس میگذره، احساس میکنم که یک فرغون بیشتر نیستم.
2004-08-13, 07:57 PM,
ارسال : #10

بيژن جان..
کانکرر مخصوص محيط ميزکار KDE هست..
براي اجراي اون ميتواني از نوار وظيفه,اون آيکنی رو که شکل کره زمين هست رو انتخاب کني...
براي استفاده از Wget که بايد از خط فرمان استفاده کني..(مگه مقاله اش رو نخوندي)..Kget هم که توي خود لينوکس هستش..بايد فعالش کني...
توي توزيعهاي ديگه که همچين مشکلي نبوده...

2004-08-15, 11:03 PM,
ارسال : #11

درود
۱. نسخه جدید راکه همون Gaim 0.81 باشه را نصب کنی دیگه مشکلی نخواهی دا شت.
۲. راستی من به یک مسئله هم خیلی فکر کردم ولی تا بحال جواب قانع کنننده نتوستم دریافت کنم!واون اینکه چرا gaim نمیتونه مجهز به قابلیت صدا و Camera بشه؟
۳. من تابحال این kgetرا نشنیده بودم! این را از کجا میشه فعال کرد؟
AryAn
2004-08-16, 09:20 AM,
ارسال : #12

۳ . خود فرمان kget را اجرا کنید.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان