لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robocup2006 Germany
2006-06-15, 11:57 AM,
ارسال : #1
Robocup2006 Germany
سلام دوستان

دیدم مسابقات روبوکاپ هست و منم که به همراه تیممون اومدم اینجا ( برمن ) . چون تو بخش سیمولیشن کللی شرکت کننده ایرانی داریم گفتم اگر این دوستان در این انجمن عضو هستن یه میتینگ در محل مسابقات بزاریم . ( شاید بتونیم عکس هاشو هم برای دوستان آپلود کنیم )

منتظر هستم رشیدی
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-06-15, 12:41 PM,
ارسال : #2

اگه از گنو/لینوکس برای مسابقه استفاده میشه شاید جالب باشه یه جور یادداشتهای روزانه از اونجا بنویسید. می‌تونیم به عنوان مقاله تو ایران تاکس منتشر کنیم.

Those who sacrifice liberty for security deserve neither.
Benjamin Franklin
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-06-15, 12:57 PM,
ارسال : #3

معلومه که از سیستم های لینوکسی استفاده میشه البته نمیدونم این روزا به GNU هست یا نه ولی سرور مسابقات اینجا همونجور که دوستان میدونن از سیستم های لینوکس استفاده میکنن و من هم شاید اگر وقت کنم بتونم مقاله بنویسم یا فیلمش رو آپلود کنم آخه ما تو سطح دیگه ای هستیم . فکر کنم متاسفانه از سیستم فدورا برای سرور مسابقات استفاده میکنن ( چون از سیستم های آر پی ام بیس بدم میاد )

فعلا من برم بازم خبر میارم اگر دوست دارید
2006-06-15, 01:06 PM,
ارسال : #4

گنو که حتماً هست. به عنوان مثال بعید می‌دونم اونجا سیستمی از کامپایلری غیر از GCC استفاده کنه.
در مورد مقاله هم حتماً لازم نیست وارد جزئیات بیشد. از حال و هوای اونجا و اتفاقات روزانه و اخبار مسابقات و چند تا عکس میشه یه مقاله خوب ساخت. زیاد هم لازم نیست به ادیت‌اش فکر کنید. ما خودمون اینجا ویرایش می‌کنیم.

Those who sacrifice liberty for security deserve neither.
Benjamin Franklin
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-06-15, 02:10 PM,
ارسال : #5

Anonymous نویسنده :معلومه که از سیستم های لینوکسی استفاده میشه البته نمیدونم این روزا به GNU هست

اگر مجوزش GNUای نباشه که دیگه لینوکس نیست یه یونیکس یا شبه یونیکس دسگه هست.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2006-06-15, 02:43 PM,
ارسال : #6

با سلام مجدد

خوب حالا رسیدم به سالن مسابقات . خوب عرض کنم که تیم ما که از کامپایلر های لینوکسی استفاده نمیکنه ( امیدوارم واسه سال دیگه زورم به سر بچه ها برسه بیان سراغ لینوکس ) ولی تا یادم نرفته بگم که اینجا غرفه شرکت عزیز مایکروسافت هم هست که داره تبلیغ ویستا و ایکس باکس رو میکنه . اینجا از همه چیز استفاده میشه از مک بگیر تا ویندوز و یونیکس و .... مایکروسافت هم دست و دل بازی کرده یه سیدی اوریجینال هم داده که توش سه تا از زبون های خودش هست از جمله VB.Net و #VC هست . عکس ها رو هم میگیرم آپ لود میکنم .

موفق باشید فعلا خدا نگه دار
2006-06-15, 02:44 PM,
ارسال : #7

اوه راستی یادم رفت از موس ای که بازم مایکروسافت مجانی به شرکت کنندگان در مسابقات میگه بگم

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان