لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک ! شبکه کردن 2 کامپوتر با مودم(خظ تلقن)
2006-11-08, 03:05 AM,
ارسال : #1
کمک ! شبکه کردن 2 کامپوتر با مودم(خ
سلام Smile
من قبلا از ویتندوز استفاده میکردم و با hyper terminal با دوستم که اونم ویندوز بود چت میکریم و فایل رد و بدل میکردیم .چند وقت پیش سعی کردیم از incoming com استفاده کنیم که شبکه بشن و بعد از net meeting استفاده کنیم که نشد.حالا من اگه بتونم روی سیستمم که لینوکس رد هت 9 ام نسبه و با کلی دردسر مودم اینترنالمو بهش معرفی کردم یه شبکه راه بندازم و بتونیم فایل اشتراک بگزاریم و جت کنیم عالی میشه :lol: :wink:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-11-12, 02:21 AM,
ارسال : #2
Re: کمک ! شبکه کردن 2 کامپوتر با مود
farshad86 نویسنده :سلام Smile
من قبلا از ویتندوز استفاده میکردم و با hyper terminal با دوستم که اونم ویندوز بود چت میکریم و فایل رد و بدل میکردیم .چند وقت پیش سعی کردیم از incoming com استفاده کنیم که شبکه بشن و بعد از net meeting استفاده کنیم که نشد.حالا من اگه بتونم روی سیستمم که لینوکس رد هت 9 ام نسبه و با کلی دردسر مودم اینترنالمو بهش معرفی کردم یه شبکه راه بندازم و بتونیم فایل اشتراک بگزاریم و جت کنیم عالی میشه :lol: :wink:

باید یک Daemon برای برقراری ارتباط روی خط pstn ایجاد کنید ، خیلی از Daemon ها این کار رو انجام میدن ، حتی Login و ...

Wish you Were here ...
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-11-12, 02:38 AM,
ارسال : #3

salam

sorry finglish type mikonam tooye linuxam va nemidoonam chetori mishe farsish kard
redhat 9 daram felan
age mishe ino ham begoo
dar zemn man tooye linuxo shabakeo ina kheili shootam in ke gofti fekr konam esme ye seri barnamast mishe kheili bishtar tozih bedi?
man alan windows nadaram
hyper ro toonestam yekam ba minicom kar konam ke chon az noe matni(tahde dos e windows) e kheili sakhteSmile)
2006-11-12, 10:39 AM,
ارسال : #4

برای فارسی کردن کی‌بورد توی ردهت ۹ یه مقاله‌ي کامل توی همین سایت در بخش مقالات هست.
برای دیدن مقاله دست راست سایت یه ستون هست اون رو از بالا به پایین بخونی یه بلوک به نام «لیست مقالات سایت» هست که یه منوی آبشاریه، از اون تو پیداش کن!

اوا Minicom که خیلی برنامه‌ی شیرینی هست! کجا متنی؟ شاید ظاهر گرافیکی نداره اما Text Menu Base هست ;-)

اما برای راه انداختن یه daemon روی (PSTN (Public Switched Telephone Network می‌تونید از برنامه‌ی mgetty استفاده کنید. (البته اگر Zoup پیشنهاد بهتری نداشت)
برای کار با Mgetty می‌تونیداز این مقاله شروع کنید و بعد برید از جناب گوگل‌خان بپرسید.
البته این هم راهنمای خوبیست.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان