لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubuntu Linux for non Geeks-No Starch Press
2006-12-26, 11:40 PM,
ارسال : #1
Ubuntu Linux for non Geeks-No Starch Press
امروز تو سايت تهران لاگ ديدم كه مي‌خوان اين كاتب رو بعنوان منبعشون براي تدريس استفاده كنن و بنده خداها مي‌خوان برن بابتش 30-40 دلار پول بدن.
نكنين اين كار رو!
من وجدان درد گرفتم و چون دارمش(البته نسخه الكترونيكش رو)گذاشتمش واسه دانلود
:wink:
برين دانلودش كنين كه خداييش آخرشه
همه چيز رو گفته توش
از نصبش تا تبديل RPM يه DEB و اسكريپت نويسي جاوا و Phython.
بعد بگين amirms بده!

اين هم توضيح ناشر درباره كتاب:
This newbie’s guide to Ubuntu lets readers learn by doing. Using immersion-learning techniques favored by language courses, step-by-step projects build upon earlier tutorial concepts, stimulating the brain and increasing the reader’s understanding. It also covers all the topics likely to be of interest to an average desktop user, such as installing new software via Synpatic; Internet connectivity; working with removable storage devices, printers, and scanners; and handling DVDs, audio files, and even iPods. It also eases readers into the world of commands, thus allowing them to work with Java, Python or other script-based applications; converting RPMs to DEB files; and compiling software from source

تو رو خدا اگه كسي از شما تهران لاگي ها رو ميشناسه و باهاشون در ارتباطه حتماً بهشون اين لينك رو بده تا پول الكي ندن يه بار.
شايد فردا بيام تو جلسه ويكي ها شون هنوز معلوم نيست ولي اگه اومدم حتما ميارمش كه كپي كنن.اگه هم كسي از شما ميره اونجا بي زحمت اينو دانلود كنه و با خودش ببره.
(از بايت rar بودنش هم شرمنده!فشرده تر از اين نتونستم پيدا كنم!)
حجمش حدود 9 مگابايته كه فايل pdf اصلي داخلش 17 مگ هست.
اين هم لينكش:

ويرايش شد!لطفا قبل از ارسال پستي در انجمن،حتما حتما حتما...''قوانين انجمن'' را مطالعه نماييد!
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-12-27, 12:39 AM,
ارسال : #2

سلام
کسی قرار نیست این کتابر رو توی تهران‌لاگ تدریس کنه و قرار نیست هرگز کتاب دیگه‌ای رو تدریس کنیم، چرا که تهران‌لاگ یه کلاس آموزشی یا برگزرا کننده‌ی دوره‌های لینوکس نیست و یه LUG یا Linux User Group یا گروه کاربران لینوکس هست، درسته یه تعداد زیادی یا خیلی زیادی جلسات آموزشی در کنار سایر فعالیت‌های لاگ وجود داشته و داره و خواهد داشت اما از اونجایی که قرار نیست دوره‌های آموزشی لینوکس برگزار کنه قرار هم نیست کتابی رو تدریس کنه.
در ضمن اگر لازم شد کتابی رو به اعضای لاگ معرفی کنیم مسلما از تعداد زیادی کتاب GPL یا FDL در دسترس قرار دارند استفاده خواهیم کرد نه کتاب‌هایی که به صورت غیر قانونی به اشتراک گذاشته می‌شوند.
(امیدوارم درباره‌ی این موضوعات به هیچ وجه اینجا بحث نشه چون لاگ خودش انجمن داره و اینجا انجمن‌های تهران‌لاگ نیست، صد البته موضوع استفاده نکردن از کتاب‌های دزدی که سال پیش با اتفاق رای اعضا به این نتیجه رسیدیم و جزو موارد غیر قابل تغییر لاگ هست)

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-12-27, 02:43 PM,
ارسال : #3

جدي نگير نويد! اهل هول و ولاست و يهو کتاب رو ديده‌اش و تاب نياورده... فکر کرده کارش مث کشف ارشميدس بوده و "اورکا!!"، "اورکا!!" کنان راه افتاده تو سايت و ...
جدي نگير دوست من
اورکا=يافتم!
2006-12-27, 07:31 PM,
ارسال : #4

اصلا تصقیر منه که دزدی می‌کنم می‌دم شما هم استفاده کنین!
راست میگین‌ها!اصلا حواسم نبود.آخه به اشتراک گذاشتن کتاب چاپی در هیچ جای دنیا غیر قانونی نیست من هم فکر کردم این در مورد الکترونیکی اش هم صدق میکنه! )):
خلاصه اگه به کسی برخورد من پوزش می‌خوام.شرمنده ام.
ولی بذارید این تا‍پیک باشه تا اگه کسی خواست این کتاب رو بخونه بره برش داره.
من فقط خواستم ثواب کرده باشم من رو ناخواسته کباب نکنید.
خیلی گلید.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان