لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
linux
2005-04-30, 10:23 PM,
ارسال : #1
linux
معایب لینوکس چیست
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-04-30, 10:43 PM,
ارسال : #2

در چه مورد؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-04-30, 11:02 PM,
ارسال : #3

شما کلا نظرتون چیه ؟ ( آخه این هم شد سوال ؟ کمی دقت هم بد نیست )

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-05-01, 12:13 AM,
ارسال : #4

سلام.
به نظر من سوال جالبیه.
یکی از معایبش اینه که جواب بعضی از سوال ها رو خیلی سخت میشه پیداکرد و در بعضی مواقع غیر ممکن؟؟؟؟؟ Wink
خوب یه سواله دیگه هم روش. شیرنی و لذت استفاده از linux و کلا برنامه های باز متن در چیست؟ (برای شما)
(میشد این سوال رو هم پرسید که مزایا و یا برتریهایی استفاده از لینوکس در چیست اما این تا حدودی تکراری هست )
2005-05-01, 12:19 AM,
ارسال : #5

اصلا لینوکس یعنی عیب ! کل لینوکس معایب هستش ... فکر میکنم با سوال هم خونی داشته باشه ! نه ؟
2005-05-01, 04:25 AM,
ارسال : #6

جالبه که به لینوکس میگید عیب نه که بخوام سریع جبهه بگیرم ولی اگه لینوکس همش معایب هست پس سیستم بیلی که خفن تره ولی کلا من هر چی که باشه دارم باهاش حال میکنم. حتی مکینتاشمو گذاشتم کنار اومدم با لینوکس ور میرم. البته همش نظر خودم بود ها به کسی بر نخوره.
2005-05-01, 06:46 AM,
ارسال : #7

بزرگترین عیبی که لینوکس داره اینه که اگه کسی بره دنبالش دیگه نمی تونه ازش جدا بشه.
2005-05-01, 07:04 AM,
ارسال : #8

این و خوب اومدی.....merhsoft جون

به نام آنکه اگر حکم کند همه محکومند
2005-05-01, 07:20 AM,
ارسال : #9

می دونم چی می کشی jupiter جان
2005-05-01, 10:14 AM,
ارسال : #10

Anonymous نویسنده :اصلا لینوکس یعنی عیب ! کل لینوکس معایب هستش ... فکر میکنم با سوال هم خونی داشته باشه ! نه ؟

پس بهتره از همان WinXP استفاهده کنيدSmile

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2005-05-01, 10:29 AM,
ارسال : #11

نقل قول :اصلا لینوکس یعنی عیب ! کل لینوکس معایب هستش ... فکر میکنم با سوال هم خونی داشته باشه ! نه ؟
برنده جایزه دومین نقل قول برتر سال!
جایزه اول تعلق می گیرد به... Bruce Chizen !!
نقل قول :[ltr]"After 9/11, we both realized that being enemies didn't make sense," Adobe CEO Bruce Chizen said in a conference call on Monday, referring to his discussions with Macromedia's then-CEO Rob Burgess. "We were not longer competing."[/ltr]
2005-05-01, 11:07 AM,
ارسال : #12

همان عزیز
شما میشه یکی از همه معایب لینوکس رو بگید . اگر این کار رو بکنید مطمدن باشید بزرگترین لطف تاریخ رو به لینوکس کردید.
لینوکس رو تنها به این دلیل می شد گفت بده ( البته قبلا نه الان ) که هر کسی نکی توانست با ان کار کند - منظورم کاربر مبتدی است- که این هم دیگه موردی نداره مخصوصا با وجود توزیع هایی مثل اوبانتو ، زاندروس ، ........
شاید ایراد دیگری هم که وارد باشه پشتیبانی نکردن از بعضی قطعات سخت افزاری مثل مودم و کارت صدا و .... است ان هم بدلیل این است که شرکت های سازنده اصولا برای این سیستم عامل نمی سازند و باز هم مربوط به خود لینوکس نمی باشد.

دوست عزیز
لینوکس بیشتر از انکه یک سیستم و نرم افزار است یک فرهنگ و یک اموزش و نگرش است.
کسانی که با مایکروسافت کار کرده اند اصولا برایشان بسیاری از مطالب در زمینه سیستم عامل و برنامه و برنامه نویسی بی معنی و تعریف نشده است. معنی ازادی و .... ایجاد توزیعی ویژه برای خودتان تغییرات در اساس سیستم و.... تعریف نشده است. لینوکس حداقل مزیتی که برایش میتوان شمرد این است که به شما اجازه می دهد خودتان برای خودتان تصمیم بگیرید و خودتان باشید . به شما یاد می دهد که چگونه و چطور به اساس زندگی و سیستم خودتان فکر کنید.
............................
این حداقل است و .....
علی

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان