لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

موضوع بسته است 

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بيل گيتس خواستار کمک به کشورهای فقير شد!!!!
2005-01-29, 12:16 PM,
ارسال : #21

[[quote
ببخشید شمـــــــــــــــــــا؟
با Zoup بودم ...
1- کاملا" قبول داری یا قبول نداری بالکل و فی المجموع الجهات؟!
2- من هم استقبال میکنم اون هم با گل و شیرینی!! Wink
چه ربطی به نرم‌افزار و پول دادن بابت نرم افزار داره؟؟؟؟
لازمه حتما" خودش زحمت غارت رو بکشه. اجدادش زخمت رو کشیدن و با سرمایه‌ای که از
راه غارت بدست اومده یه محیطی آماده شده که بیل گیتس ها توش رشد کنن. یعنی درکش
اینقد سخته که اگه بیل گیتس ایرانی بود بالفرض و تو محیط ایران بزرگ میشد یه عمله کارگز
سر گذر هم نمیشد چه برسه به پولدارترین مرد دنیا شدن؟
brain_overload[/quote]

سلام Smile
من خودش بودم! Smile)
در مورد این حرفت رو قبول دارم که برگشتن این ثروت (‌ حتی نه به قصد کمک ، مثلا به قصدپاکسازی افکار عمومی ! ) خوبه .
ولی قبول ندارم چون مثلا توروالدز یا گیتس تو یه کشور استعماری زندگی میکنن پولی که در میارن پول غارت شده است ، یه کشور عوضی مثل آمریکا شاید استعماری باشه ولی قبل از اون یه کشور جهان اوله ، جایی که تکنولوژی متولد میشه .
اگه کسی بخواد تکنولوژی رو توسعه بده ، خیلی سخت بتونه جای بجز یه کشور جهان اول این کار رو انجام بده Smile
در مورد شخص توروالدز نمیتونم قبول کنم که مطلقا هدف اقتصادی داشته بوده و داره ، چون اگر داشت بی شک میتونم یه شرکت مثل Va Linux تاسیس کنه و خیلی بهتر پول در بیاره Smile فراموش نکن که توروالدز فقط برای اینکه تمام وقت روی لینوکس کار کنه به Osdl آمد Smile
گیتس اگه تو ایران بود ، احتمالا بساز بفروش میشد Smile)

Wish you Were here ...
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-01-29, 12:47 PM,
ارسال : #22

من همچنان با اینکه به خاطر شخصیت گیتس کارش رو بی‌جلوه کنیم مخالفیم. هیچکدوم از ما فرشته نیستیم. دلیلی نداره آدمی که بده همه کارهاش بد باشه. در مورد نیت آدمها هم فکر نکنم قضاوتش در حوزه عملیاتی هیچکدوم از آدمها باشه.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-01-29, 02:05 PM,
ارسال : #23

اگر فیروز نادری (مسؤل طرح پروژه های مریخ تو ناسا) هم ایران بود یک معلم فیزیک خوب بیشتر نمیشد !!! ولی حالا که نه اون نه بیل گیتز تو ایران نیستن ;(

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
2005-01-29, 02:20 PM,
ارسال : #24

آقا صلوات بفرستيد...غيبت گناه است...Smile 8)

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2005-01-29, 05:36 PM,
ارسال : #25

LinDot نویسنده :آقا شاید بیچاره رفته واقعا کمک کنه!! (شاید از این زندگی خسته شده!)

این طوری خودش هم می‌دونه اگر بخواد کمک کنه بهتره ویندوز رو اوپن سورس کنه یا لااقل انصارهای موجود در بزارش رو برداره. یا یه ویندوز مخصوص آفریق به که توش بجز ویندوز فتوشاپ و ۳۰ تا برنامه پولی دیگه هم هست !!

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2007-06-05, 08:16 PM,
ارسال : #26

این بازاری‌ها ی خودمونی دیدی؟ روزی ۲ یا ۳ هزار تومن می‌دن فرش باف(تبریز مرکز این کاره بیایید می بینید) و فرش رو می‌فروشن چند ملیون. بعد چند صد هزار تومن رو هم احسان می‌دن و پول جهاز میدن و ...
وای چه انسان‌ها ی شریفی...
نه
.
باید اربابان فرش را با قالی‌های فرش به دار آویخت

نقل قول :پسرک لبو فروش صمد بهرنگی رو بخونین. خیلی کم حجم هست. تقدیم به تمام قالی‌بافان دنیا
2007-06-06, 03:13 PM,
ارسال : #27
پاسخ: بیل گیتس سرمایه‌دار احسان
داستان قشنگی بود
ولی کلن همه آدما رو با یه چوب نمیرانن
بیل گیتس آدم خوبیه ممکنه که با سیاستهای کاریش موافق نباشین و حتی اونو بزرگترین دشمنتون بدونین اما اینم در نظر داشته باشین اون ممکنه با خیلی از مفاهیمی که شما اصل قرار دادین مشکل داشته باشه ممکنه توی ذهن یه نابغه اقتصادی مثل بیل گیتس خیلی از این اصول قابل قبول نباشه اما اون در مقام یه شهروند یه همسایه (البته اگه باشه) یه همسر و......و در کل یه انسان آدم خوبیه اونو با این حاجی قلی ها مقایسه نکنین حداقل اینجور پست نیست که.
موضوع بسته است 

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان