لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IBS accounting system
2006-08-04, 01:25 PM,
ارسال : #21

نصب تو Debian مثل Fedora یعنی همینجوری که تو Fcنصب میکنی تو Debian همینجوری فقط بعد نصب SELinux غیر فعال میکنی
آدرس بعضی از مسیرها فرق میکنه تو Debian
راستی اینم بگم
پارس پویشیها پشتیبانیشون ضعیفه

لحظه ای پاک بزرگ دل به دریا زد و رفت
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-08-04, 03:05 PM,
ارسال : #22

اخه یه بار توی قسمتی از نصب هنگام Import Tables خطا داد و نمی دونستم چجوری باید حلش کنم.
هنگام اجرایets/init.d/IBSng/ هم روی خط ۸ خطا میده و مسیر functions رو می خاد که اصلا همچین چیزی توی دبیان پیدا نکردم.
جایی راهنمای مرحله به مرحله برای نصب تحت دبیان سراغ ندارید جناب dorklove ؟ (مشکلی با انگلیسی ندارم)

شادترین افراد لزوما بهترین چیزها رو ندارن. اونا فقط از اونچه تو راهشون هست بهترین استفاده رو میبرن.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-08-04, 03:06 PM,
ارسال : #23

اخه یه بار توی قسمتی از نصب هنگام Import Tables خطا داد و نمی دونستم چجوری باید حلش کنم.
هنگام اجرایets/init.d/IBSng/ هم روی خط ۸ خطا میده و مسیر functions رو می خواد که اصلا همچین چیزی توی دبیان پیدا نکردم.
جایی راهنمای مرحله به مرحله برای نصب تحت دبیان سراغ ندارید جناب dorklove ؟ (مشکلی با انگلیسی ندارم)

شادترین افراد لزوما بهترین چیزها رو ندارن. اونا فقط از اونچه تو راهشون هست بهترین استفاده رو میبرن.
2006-08-04, 04:39 PM,
ارسال : #24

عزیز میشه خطا کامل اینجا بزاری

2006-08-05, 04:04 AM,
ارسال : #25

سلام.
با هر وضعیتی بود همه success ها را ازش رفتم و نصب شد. و بدون خطا اجرا میشه. فقط روی صفحه browser خطای 404 Not Found میده.
به نظرم یه چیزی از قلم جا مونده. نیازمندیهای این برنامه برای اجرا چیه؟ شما که نصب کردید بگید چه سرویسهایی باید run باشن برای کار این برنامه.
بخصوص آیا باید php اجرا باشه؟

2006-08-05, 11:29 AM,
ارسال : #26

امروز آخرین روز از فرصت منه. تا ساعت ۵ اگه نتونم یک سیستم Lan accounting روی این سرور دبیان راه بندازم آبروم که میره هیچ. از یک فرصت شغلی هم می افتم.
خواهشمندم اگه از دوستان وقت کمک به من رو داره تلفنش رو pm بده تا مستقیم و online بتونم باهاش تماس بگیرم و حل مشکل کنیم. باور کنید چند روزه نخوابیدم و خیلی بد میشه اگه نتونم به جواب برسم.
پیشاپیش تشکر

2006-08-05, 11:34 AM,
ارسال : #27

IBSng تعدادی Log File داره که معمولا اطلاعات که توشون نوشته می شه کمک میکنه به حل مشکل. اگه مرحله نصب درست انجام شده باشه توی ‍/var/log/IBSng/ پیداشون می کنید.
ibs_error : که مشکلات IBSng Core توش نوشته می شه.
ibs_debug : اطلاعات این فایل هم شبیه بالا ست.
اگه فکر می کنید IBSng درست کار نمیکنه ( ظشCore ) بهتره روی این دوتا file یه tail -f بزارید.
ibs_radius : توی این یکی همه radius packet هایی که بین IBSng و Ras ها ردوبدل شده log گرفته میشه.
و
ibs_interface : که فقط وقتی با Interface مشکل دارید به دردتون می خوره البته در کنارش حتما error log که apache مینویسه رو نگاه
کنید.

اینا کمک می کنن مشکلتون راحت تر و بهتر منتقل بشه.
موفق باشید.
2006-08-05, 01:43 PM,
ارسال : #28

عزیز جان از مسیر زیرSELINUX رو disable کن

etc/selinux/
2006-08-05, 02:36 PM,
ارسال : #29

نه دبیان با کرنل 2.4 ، SElinux نداره. مشکلم کانفیگ Apache هست به احتمال زیاد که not found میده.

2006-08-05, 02:42 PM,
ارسال : #30

داخل راهنما یا Readme یا Install کامل توضیح داده که چی کار کند
داخل فیال پیکربندی وب سرور چه خط اضافه کنی
بعد فایل php.conf دو تا برچسب تغییر بدی
نصب کنی
pgsql درست پیکربندی کنی دیتا بس قرار بدی
SELinux غیر فعال کنی
تمام

2006-08-05, 02:50 PM,
ارسال : #31

امروز با یکی از بچه های خوب شرکت پارس پویش همه چیز رو از اول کنترل کردیم. مشکلی در اجرا نیست.
اما اینکه روی browseer چیزی نمیاد مشکل کانفیگ آپاچی هست . کسی میتونه راهنمایی کنه؟ من یکم گیج شدم.

2006-08-05, 03:06 PM,
ارسال : #32

Apache که مشکلی نداره کافی شما خط که گفته شده را به فایل پیکربندی اضافه کنید دیگه کار خاصی نمیخواد کنید
2006-08-05, 04:20 PM,
ارسال : #33

dorklove جان کدوم خط؟ من توی فایل INSTALL همه چیز رو خوندم. شما کدوم خط رو میگی؟

2006-08-05, 06:31 PM,
ارسال : #34

خط مربوط به alias
که این مسیرش بود/usr/local/ibs/
البته این مسیر کامل نیست ولی اولش این بود

2006-08-05, 06:51 PM,
ارسال : #35

darklove جان این خط از ابتدا وجود داشت و من به اون تغییری ندادم.
به هر حال دست همگی درد نکنه. یک بار دیگه تجربه همکاری جامعه لینوکس رو تجربه کردم و بااینکه نتونستم به هدفم برسم خیلی لذت بردم.
امیدوارم همتون موفق و شاد باشید. می فرصتم تموم شد و به احتمال زیاد دیگه به من فرصت نمی دهند.
تشکر از همه کسائیکه به من کمک کردند و به من چیزایی رو یاد دادند.

2006-08-07, 03:09 PM,
ارسال : #36

عزیز متاسفم که نتونستی کاری کنی ولی برات آرزوی موفقیت میکنم انشاالله تو همه ی کارات موفق باشی

2006-08-24, 07:07 PM,
ارسال : #37

IBSng یکی از چیزهایی که داره VOIP BILLING هست اما چرا میگین پارس پویشی ها پشتیبانی شون ضعیفه ؟ تا اونجایی که من میدانم هر مشکلی پیش میاد خیلی سریع رفعش میکنند .
2006-08-26, 01:38 PM,
ارسال : #38

درست ولی وقت نمیکنن به همه برسن

2006-08-26, 06:35 PM,
ارسال : #39

خوب تعداد بچه های فنی شون کمه و ممکنه رسیدن به همه براشون مشکل باشه به همین خاطر هم مشتری جدید خیلی نمیگیرند اما در مورد تعهدشون به مشتری هاشون تا اونجایی که من دیده ام خیلی خوب کار میکنند .
2006-08-26, 06:50 PM,
ارسال : #40

من نسخه تجاریش را هم دارم بدی نیست ولی......
من هم نتونستم روی دبیان نصب کنم .......... رو فدورا دارم

تو سیستم جدیدشون می خواهند sms admin هم بزارند ولی اگه با لینوکس زیاد کار نکردی بهتر زیاد عجله نکنی من الان یه اکانتینگ لینوکس دارم یه ویندوز ولی میخوام ویندوز را وردارم
اگه سوالی داشتی بپرس

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان