لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای IranTux
2004-10-15, 05:40 PM,
ارسال : #41

نقل قول :خوب آقا ۱۰ مهر تموم شد و فکر کنم کسایی که می خواستند عضو بشند و امکانش رو داشتند اومدن و اعلام آمادگی کردن ،‌یه بحثهایی هم شد که یه خورده مطالب بازتر و هدف پررنگ تر شد . برنامه ی بعد چی هست؟ یعنی بعد از اعلام آمادگی و اومدن دوستا ن حالا قراره چه کنیم؟ جلسه ی حضوری دارید؟ می خواهید همین فروم باشه تقسیم کارها چطور؟ فقط یه سردبیر داریم و هنوز رسما تقسیم کار نشده وفقط اعلام آمادگی کردیم ... وقتش شده که کار رو کلید بزنیم و بگیم فلان روز می خواهیم نشریه راه بیافته؟!!
ما کارها را تقسیم کردیم٬ برای اینکه با هم کار کنیم. بالای همین صفحه یک مثال را عنوان کردم. تا بچه هایی که قسمتی را به عهده دارند٬ بدانند که چه باید بکنند. اگر لازم به توضیح بیشتر هست بفرمایید. ما می خواهیم از خلاقیت و توانایی بچه ها استفاده کنیم. برای همین کارشان را لیست نکردیم تا بتوانند از توانایی و مهارت خودشان برای آن قسمت استفاده کنند. در ضمن این را هم گفتیم که می توانند کارهایی را هم لیست کنند تا بچه هایی که نمی خواهند به صورت دائم باشند یا نمی توانند به قولی به صورت پاره وقت به نشریه کمک کنند. اگر هم خواستید می توانید از مشورت استفاده کنید. و از فکر بقیه هم استفاده کنید.
به هر صورت ما افرادی هستیم که از طریق اینترنت با هم آشنا شدیم. اگر برای شروع از حضور فیزیکی استفاده کنیم. آن وقت برای هر تصمیم جدی باید این کار را تکرار کنیم. البته من جدای از این مسئله ٬ به صورت شخصی علاقمند به ملاقات دوستان هستم.
برای فروم و هماهنگی فعلا از همین سایت استفاده می کنیم. irix عزیز آدرس سایتی را برای الگو پیشنهاد دادند. که دو مدل آن را به آقای باغومیان پیشنهاد دادم. اگر این الگو مشخص شود. فکر کنم که از نظر سایت هم مشکلی نداریم و سایت آماده خواهد بود.
اما شروع کار این کار مدتی است شروع شده و بچه ها می توانند به دنبال مطالب باشند و کارهای خود را آماده کنند. منتظر آماده شدن سایت نباشید چون آن وقت که آماده باشد دیگر تلف کردن زمان جایز نیست.
گرافیست: یکی از بچه های سایت در یکی از پستها اعلام کرد که برای کارهای گرافیکی می تواند کمک کند ولی خاطرم نیست به چه نامی این را عنوان کرده بودند. در هر صورت از بچه هایی که کارهای گرافیکی انجام می دهند. می خواهم که برای تهیه چندین عکس به ما کمک کنند. برای قسمتهایی که نام بریدم و همینطور عکسهای مختلف برای عناوین مختلف خبری٬ اگر بخواهیم که با بقیه سایتهاهای موجود مقداری متفاوت باشیم.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-10-16, 07:01 PM,
ارسال : #42

فکر کنم فقط من گفتم گرافیستم :mrgreen: (البته گرافیست به معنای نامی نه، ولی خوب به کارهای گرافیکی و هنری علاقه شدید دارم و کارهای خوبی تا به حال هم برای مدرسه ام و هم برای دل خودم انجام دادمBig Grin )
هر کاری که داشته باشید بگید.
2004-10-16, 07:47 PM,
ارسال : #43

فکر کنم brain_overload هم اعلام کرده بود! Tongue

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-10-17, 03:10 PM,
ارسال : #44

مختصرو مفید : من آماده ی همکاری هستم.
شرایط من:
زمان در هفته برای همکاری : حدود 2-4 ساعت(پاره وقت).
دسترسی به ابنتر نت : Dialup
آشنایی با فرهنگ لینوکس : متوسط الی خوب
(گزینه ها :۱. مسلط به فرهنگ لینوکس ۲.خوب میشناسم ۳.متوسط می شناسم ۴.مگه لینوکس فرهنگ داره؟)
مسئولیت پذیری : تقریبا خوب (گزینه ها: ۱.خوب ۲. متوسط ۳.بد )
تخصص های من : معرفی نرم افزار-مفاهیم OpenSource و Free Software
کارهایی که یخورده بدم میاد: تایپ!(پس کی قراره تایپ کنه؟!!)

Be Free;Be OpenSource
http://www.barnamenevis.org/forum
::Introduction to Linux Tranlastion
http://linintro.barnamenevis.org/index.htm
2004-11-07, 11:43 PM,
ارسال : #45

از مطالب و مقالات دوستان برای نشریه استقبال می کنیم ها ! هر چند کوتاه و مختصر باشد. Smile
2004-11-08, 01:54 AM,
ارسال : #46

md نویسنده :از مطالب و مقالات دوستان برای نشریه استقبال می کنیم ها ! هر چند کوتاه و مختصر باشد. Smile
let's take the bull by the horns Big Grin

<start> You hit Root. Root hits you. Root sends you TERM signal. You barely survive. Root sends you KILL signal. You die. --more-- </end>
2004-11-18, 12:02 PM,
ارسال : #47

اولین شماره این نشریه با عنوان یک پیش شماره آماده شد. Smile
در طول هفته مطالبی برای سایت فرستاده شد که از قبل آماده شده بودند. با کمک دوستان بالاخره این نشریه الکترونیک <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.irantux.com">www.irantux.com</a><!-- w --> افتتاح شد. با تشکر از آقای باغومیان ٬خوشبختانه یک لیست پستی آماده شده که می توانید برای همکاری با نشریه از آن استفاده کنید. سمت راست صفحه تحت عنوان « همکاری با نشریه » به آن دسترسی دارید.
اگر تمایل به همکاری با نشریه دارید و علاقمند هستید برای هماهنگی های بعدی و انجام کارهای نشریه می توانید از این لیست پستی استفاده بکنید. از همه دوستان دعوت می کنم و منتظر شما هستیم.
اگر برای شماره بعدی آماده هستید و یا مطلبی را آماده کردید می توانید آن را تحت عنوان شماره ۱ برای ما ارسال کنید.
2004-11-18, 06:17 PM,
ارسال : #48

برای نشریه آرزوی موفقت می کنم!

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-11-19, 12:37 AM,
ارسال : #49

نقل قول :برای نشریه آرزوی موفقت می کنم!

irix عزیز ببینم این آرزویی که شما کردید (موفقت) از نوع خوب یا بد هست !؟ :-)

بله من هم آرزوی موفقیت برای آن دارم و امیدوارم بتوانیم در آینده ای نه چندان دور شاهد چاپ یک نشریه خوب و نیمه حرفه ای در ایران و به زبان شیرین فارسی باشیم.

در ضمن فکر کنم بتوانید این پست را هم قفل کنید. البته اگر صلاح بدانید.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان