لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورود به اتاقهای چت yahoo با نرم افزار pidgin
2007-09-28, 08:21 PM,
ارسال : #1
ورود به اتاقهای چت yahoo با نرم افزا
شما میتونید این کار را انجام دهید یا مشکل از linux من است یا از pidgin کدومش؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-09-28, 09:51 PM,
ارسال : #2
پاسخ: ورود به اتاقهای چت yahoo با نر
شما چه مشکلی دارید ؟
با Yahoo ID می‌تونید توسط gaim یا pidgin به اتاق‌های yahoo chat وارد بشید .
از منوی Tools گزینه Room Lists را بزنید و بعد دکمه Get List رو بزنید . اتاق‌های در دسترس براتون نمایش داده می‌شوند و شما می‌تویند اتاق مورد نظرتون را انتخاب کنید و سپس Join کنید .
موفق باشید .

برای آنکس که ایمان دارد ، نا ممکن وجود ندارد .
All things are possible to him that BELIVETH.
انجمن عمومی خراسان شمالی
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-09-28, 10:31 PM,
ارسال : #3
من همه این کارها را کردم ولی مشکل اینه که لیست اتافها را میاره ولی واردشون نمیشه وارد هیچ اتاقی نمیشه.
2007-09-29, 12:16 AM,
ارسال : #4
منم لیست میگیرم ولی توی هیچ اتاقی نمی توانم برم
2007-09-29, 01:29 AM,
ارسال : #5
نقل قول :من همه این کارها را کردم ولی مشکل اینه که لیست اتافها را میاره ولی واردشون نمیشه وارد هیچ اتاقی نمیشه.
منم همینطور
واقعا مشکل کجاست ؟؟؟؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-09-29, 09:22 AM,
ارسال : #6
احتمالا پروتکل یاهو تغییر کوچیکی کرده و باید منتظر پیدگیم جدید بود (:

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
2007-09-29, 09:28 AM,
ارسال : #7
الان چک کردم. به عنوان باگ توی pidgin با آدرس ثبت شده:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://developer.pidgin.im/ticket/2836">http://developer.pidgin.im/ticket/2836</a><!-- m -->
و خبر خوب؟ چون نرم افزار آزاد است مشکل در نسخه جدید حل
شده. البته من مشغول دانلودم تا امتحان کنم. می نویسم نتیجه رو.
نسخه ۲.۲

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
2007-09-29, 09:44 AM,
ارسال : #8
من همان مهمانی هستم که سوال را پرسیده بودم.من اهل چت نیستم ولی دیروز میخواستم روش کار pidgin را به یک نفر نشان بدهم ولی دیدم که pidgin وارد اتاقهای yahoo نمیشه کنجکاو شدم که ببینم مشکل چیه توی گوگل که جستجو کردم دیدم pidgin من که ۲.۱ بود با یاهوی جدید مشکل داره و باید pidgin نسخه ۲.۲ را نصب کنم ولی در همین حال به ذهنم رسید که هیچ وقت توی technotux همچنین مشکلی گزارش نشده بود (به هر حال technotux بزگترین انجمن لینوکس ایران است) خواستم مشکل را مطرح کنم ببینم اعضای technotux راه حل را میدانند یا کلا از لینوکس برای کارهای روزمره استفاده نمیکنند وحالا فهمیدم که علت مشکل را نمیدانند.در حال حاظر این فکر به ذهنم رسیده که کاربرهای ایرانی از لینوکس فقط به عنوان خر حمال توی isp ها و کافی نت ها استفاده میکنند و برای کارهای روزانه اشان از همان windows استفاده میکنند و با این روش کار هیچ وقت لینوکس توی ایران جا نمیافته و عمومی نمیشه.ولی خودم شخصا تمام کارهایم را توی لینوکس انجام میدم و توی لینوکس هم خیلی راحت ترم.واقعا متاسفم اینجا بیشتر سوالهایی که پرسیده میشه در رابطه با کاربرد سروری لینوکس است و کمتر کسی سوالی میپرسه که برای کاربردهای علمی و روزانه و کارهای عمومی باشه.
2007-09-29, 10:22 AM,
ارسال : #9
الان چک کردم و پیدگین جدید کار می کنه (: بامزه هم شده. تغییر یاهو این بود که قبل از ورود به روم باید کپچا بزنید. به دوستی که ناشناس حرف زده هم بگم که به نظر من اکثریت بچه های تکنوتاکس سیستم عامل اصلی شون لینوکس است اما اهل رفتن توی روم های یاهو نیستن. مثلا من مدت ها بود دیده بودم که gaim توی روم ها نمی ره ولی نه آپگرید کرده بود و نه نیازی به رفتن توی روم ها داشتم (: حالا به لطف سوال شما نگاهی کردم و آپگرید کردم به pidgin که کم نیارم ولی خودم از kopete استفاده می کنم که اون هم توی روم نمی ره و نیازی هم احساس نمی کنم که برم توی روم ها (:‌

در عین حال متاسف نباشید که سوال ها در مورد سرور است. خب شما در مورد کاربردهای روزمره سوالات رو بپرسید یا جواب بدهید (: همه چیز باید کنار هم باشه. اوه این رو هم توجه کنید که شما جمعه ششم مهر سوال رو پرسیدی و شنبه جوابت رو گرفتی (:

2007-09-29, 03:01 PM,
ارسال : #10
راستش من هم زیاد وارد روم‌های یاهو نمی‌شم . ولی از Pidgin هم استفاده نمی‌کنم . همون gaim برای من کار می‌کنه و باهاش وارد روم‌های یاهو هم می‌شم ... مشکلی نداشتم تا حالا باهاش !
همانطور که jadi عزیز گفتند ،kopete هم خیلی پر کاربرده و نیاز ضروری نیست که با messenger وارد روم بشیم ! :wink:

موفق باشید .

برای آنکس که ایمان دارد ، نا ممکن وجود ندارد .
All things are possible to him that BELIVETH.
انجمن عمومی خراسان شمالی
2007-09-29, 03:13 PM,
ارسال : #11
خوب رومهای یاهو همچین اشه دهن سوزی نیست که بچه های تکنوتاکس بخوان وقتشونو اونجا تلف کنن

use os that u know who is he and where is he became!! never trust Microsoft UFOs!!
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-10-10, 06:13 PM,
ارسال : #12
ببخشيد چرا وارد روم نميشم

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان