لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FlashQard یک جعبه لایتنز پیشرفته
2009-07-30, 08:38 PM,
ارسال : #61

چرا سایت شما زبان فارسی نداره ؟؟!!!!!!!!!!!!
واقعا چرا ؟
بعدم اگه کل سایت قرار نیست فارسی داشته باشه حداقل یه راهنمای کامل فارسی بزارید
این که دیگه میشه .
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2009-07-31, 05:31 AM,
ارسال : #62

Anonymous نویسنده :چرا سایت شما زبان فارسی نداره ؟؟!!!!!!!!!!!!
واقعا چرا ؟
بعدم اگه کل سایت قرار نیست فارسی داشته باشه حداقل یه راهنمای کامل فارسی بزارید
این که دیگه میشه .
شدنش که بله... از لحاظ فنی علمی سیاسی دینی مذهبی اجتماعی اخروی انسانی مشکلی نیست Big Grin فقط وقت میخواد که یک راهنمای خوب بنویسیم. هم به زبان انگلیسی و هم فارسی. و واقعا هم احتیاج هست. هرچند خیلی سعی کردم برنامه راحت و به قول معروف user friendly باشه ولی اینطور که فهمیدم کار باهاش داره یه مقدار پیچیده میشه Tongue

اگر از دوستان کسی حاضره این لطف رو بکنه و یک راهنمای کوتاه و مختصر بنویسه بینهایت ممنون میشم :wink:

این خرابه قبرستان نه ایران ماست *** این خرابه ایران نیست٬ ایران کجاست؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-09-28, 12:07 AM,
ارسال : #63

سلام
توی برنامه هرچقدر سعی کردم دیتابیس فرهنگ لغت رو اضافه کنم قبول نکرد و پیغام میده " پایگاه داده باز نشد. به نظر می‌آید که این ..."
درحالی که من از همون نوع استفاده میکنم.
یک درخواست هم دارم، من توی قسمت دسته‌ها یک دسته انگلیسی دارم و یکی فرانسوی، ولی توی تنظیمات وقتی زبان اول و دوم رو تنظیم می‌کنیم برای همه دسته‌ها تنظیم میشه، اگر ممکنه این قابلیت رو برای هر دسته که بشه تنظیمات خاص خودش رو داشته باشه اضافه کنید.
ممنون
2009-09-28, 09:33 PM,
ارسال : #64

سلام
اون پیغام وقتی میاد که نرم افزار اون فرهنگ لغت رو نشناخته باشه. مثلا اگر سعی کنید یک فرهنگ لغت بابیلون رو بهش اضافه کنید چون نمیشناسه این پیغام رو میده. فرهنگ لغات رو باید با استفاده از MDicConv یا PyGlossary تبدیل کنید.
اگر تمام اینکارها رو کردید و اون پیغام رو گرفتید... فکر کنم بیشترین احتمال اینه که فرهنگ لغت درست تبدیل نشده.

نرم افزار رو با فرهنگ لغاتی که توی خود سایت MDic هستش تست کردم و مشکلی نداشت. این آدرس رو میگم:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://mdic.sourceforge.net/dictionaries.html">http://mdic.sourceforge.net/dictionaries.html</a><!-- m -->
اگر اینها برای شما هم کار کنه نشون میده که مشکل از برنامه نیست بلکه از فرهنگ لغتتون هست.
فقط یادتون باشه اگر احتمالا با ویندوز کار میکنید، خودتون به صورت دستی باید فایلهای فشرده (bz2) رو از حالت فشرده در بیارید.

از بابت پیشنهادتون هم بسیار ممنونم Tongue

موفق باشید...
شهاب :wink:

2009-09-28, 09:47 PM,
ارسال : #65

درسته من توی ویندوز استفاده میکنم ولی من از همون آدرس دانلود کردم و از حالت فشرده هم خارج کردم اما قبول نمیکنه.
2009-10-02, 10:54 PM,
ارسال : #66

چند بار دیگه هم امتحان کردم ولی فرهنگ لغت نصب نمیشه.
2009-10-02, 10:57 PM,
ارسال : #67

Anonymous نویسنده :چند بار دیگه هم امتحان کردم ولی فرهنگ لغت نصب نمیشه.
سلام،
والا منم چند بار امتحان کردم ولی شد!
میشه لطفا بفرمایید که *دقیقا* چه پیغامی میده و اینکه برنامه رو در چه درایوی و دقیقا در چه مسیری نصب کردید؟ امیدوارم بتونم کمک کنم :wink:

2009-10-02, 11:22 PM,
ارسال : #68

توی درایو C نصب کردم و پیغامی هم که میده "پایگاه داده باز نشد. به نظر می‌آید که این ..." هست. من یکبار ویندوزم رو هم مجبور شدم عوض کنم و وقتی دوباره امتحان کردم دیدم که افاقه نکرده
2009-10-08, 08:13 PM,
ارسال : #69

salam bebakhshid man keyboard farsi nadaram
man ham hamin moshkele bala ro ke mehman gofte daram
man ham az hamoon address filha ro gereftam ama nemitoone bazesh kone va daghighan hamin peygham ro mide
man ham az windows estefade mikonam
2009-10-09, 02:03 AM,
ارسال : #70

Anonymous نویسنده :سلام
توی برنامه هرچقدر سعی کردم دیتابیس فرهنگ لغت رو اضافه کنم قبول نکرد و پیغام میده " پایگاه داده باز نشد. به نظر می‌آید که این ..."
درحالی که من از همون نوع استفاده میکنم.
یک درخواست هم دارم، من توی قسمت دسته‌ها یک دسته انگلیسی دارم و یکی فرانسوی، ولی توی تنظیمات وقتی زبان اول و دوم رو تنظیم می‌کنیم برای همه دسته‌ها تنظیم میشه، اگر ممکنه این قابلیت رو برای هر دسته که بشه تنظیمات خاص خودش رو داشته باشه اضافه کنید.
ممنون
حق با ایشون هست. من هم قبلاً همین مشکل را در اینجا برای شما نوشتم:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://sourceforge.net/tracker/?func=detail&aid=2862864&group_id=227742&atid=1071688">http://sourceforge.net/tracker/?func=de ... id=1071688</a><!-- m -->
2009-10-10, 09:48 PM,
ارسال : #71

فکر کنم فهمیدم مشکل از کجاست Tongue
البته فقط توی ویندوز و روی بعضی از سیستمها اتفاق میافته...
در نسخه ی بعد رفعش میکنم.

ممنون که گزارش دادید.

2009-12-11, 04:01 AM,
ارسال : #72

shahab_sh نویسنده :فکر کنم فهمیدم مشکل از کجاست Tongue
البته فقط توی ویندوز و روی بعضی از سیستمها اتفاق میافته...
در نسخه ی بعد رفعش میکنم.

ممنون که گزارش دادید.
سلام
این مشکل حل نشده هنوز؟
2009-12-11, 02:29 PM,
ارسال : #73

من سیستم عامل پارسیکس و پردازشگر amd64 دارم ... زمانی که قصد دارم که دیکشنریهای Mdic رو که از سایت http://mdic.sourceforge.net/dictionaries.html n دانلود کردم به FlashQard اضافه کنم هر بار این پیغام خطا رو به من میده :
نقل قول :Cannot open database file, it seems it's not a typical MDic Database file...Driver not loaded Driver not loaded
2010-12-26, 09:12 AM,
ارسال : #74
پاسخ: +0warcraft Power Leveling
سلام
چرا من نمیتونم برنامه را دانلود کنم ؟؟
می نویسه :
Your FlashQard download will start shortly…Donate.Problems with the download? Please use this direct link or try another mirror.
2011-02-02, 11:45 AM,
ارسال : #75

Anonymous نویسنده :من سیستم عامل پارسیکس و پردازشگر amd64 دارم ... زمانی که قصد دارم که دیکشنریهای Mdic رو که از سایت http://mdic.sourceforge.net/dictionaries.html n دانلود کردم به FlashQard اضافه کنم هر بار این پیغام خطا رو به من میده :
نقل قول :Cannot open database file, it seems it's not a typical MDic Database file...Driver not loaded Driver not loaded

دوست عزیز شما باید بسته ی libqt4-sql-sqlite رو نصب کنید .

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان