لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کل با کامپایل برنامه های کاربردی
2004-12-11, 12:14 AM,
ارسال : #1
مشکل کل با کامپایل برنامه های کار
سلام
آقا من امروز سه تا برنامه گرفتم که همه کد بود. برای کامپایل هر سه تا هم به مشکل برخوردم. مثلا برنامه Aria Download Manager برای نصب اشکال میگیره که نسخه Glib من پایینتر از اونی یه که نیاز داره در حالیکه من جدیدترین نسخه اش رو گرفتم و نصب کردم. Kopete و xmule هم همینطور. میخواستم ببینم کسی برای کلیات کامپایل کردن و به خصوص enviroment variables( متغیرهای محیطی ) که اصلا نمی دونم چی هست مقاله ای چیزی سراغ داره یا نه ؟ از کجا باید ته و توی اینجور چیزها رو درآورد ؟ اگه مقاله هم سراغ ندارین لااقل منبع معرفی کنین. بلکه خوندم و اگه حسش بود یه مقاله نوشتم براش.
منتظرم ها ...

قربون همه

نویدجون
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-12-11, 12:44 AM,
ارسال : #2

این خطاهای این تیپی به دلیل اینه که زوزه جای بعضی چیز ها را توی توزیعش عوض کرده و شما از EV ها یا سایر تنظیمات باید اون مسیر ها رو معرفیش کنید !!
2004-12-11, 02:18 AM,
ارسال : #3

خب ٬ برای شروع خوب بود. حالا این تنظیمات رو باید از کجا انجام بدم ؟ این EV چه جوری تنظیم میشه ؟

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2004-12-11, 03:34 PM,
ارسال : #4

EV همون Environmental Variable هست!! ما هم منتظریم ببینیم اینها کجا تنظیم میشن!

وقتی میبینم اکثر کد نویسیم به ریختن دیتا تو دیتابیس میگذره، احساس میکنم که یک فرغون بیشتر نیستم.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-12-11, 06:17 PM,
ارسال : #5

سلام آقا بیژن
خیلی خوش اومدین قربان. میبینم که باز IQ بالا کار کردی. راستی من اون اشکالهای تو رو برای کامپایل نداشتم ولی اشکالهای دیگه تا دلت بخواد داشتم. ایشالا یه بامعرفتی پیدا بشه جواب ما بیچاره ها رو بده.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان