لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فعال تر کردن مقالات آموزشی
2008-10-23, 07:56 PM,
ارسال : #1
فعال تر کردن مقالات آموزشی
فکر می کنم که یه چند وقتیه که مقاله جدید توی سایت گذاشته نشده. به نظر من بهتره که روی مقالات بیشتر تکیه کنیم تا روی انجمنها چون انجمنها ذاتا یه کمی نا مرتب هستن ولی مقالات نه. ضمنا توی مقالات یه موضوع به طور کامل و مفید بررسی می شه و ساختارش منسجمه. منظورم اینه که یه کسی اگر می خواد چیزی یاد بگیره انجمنها براش سختترن تا یه مقاله واحد و کامل. البته این نظر منه. هر جور که راحت ترید!
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2008-10-24, 04:47 PM,
ارسال : #2
پاسخ: فعال تر کردن مقالات آموزشی
سلام
من هم موافقم و حتی اگر بتوان کتاب معرفی کرد خیلی بهتر است.
من کتاب لینوکس برای مبتدیان را نگاهی کردم دیدم مناسب است .آن را دانلود کردم و شروع به مطالعه کردم ولی بزودی متوجه شدم خیلی مشکل دارد و تصمیم گرفتم آن را با اطلاعاتی که دارم و از جاهای دیگر هم خواهم گرفت تکمیل کنم .بنابراین آن را تبدیل به text کردم وتا الان تقریبا دو فصل از ده فصل آن را تمام کرده ام ولی نکات مبهم زیاد دارد و خسته ام کرده است. دیروز هم در انجمن مطرح کردم که اگر کسی میداند این کتاب ترجمه است اصل آن را معرفی کند تا کارم راحتتر راه بگیرد ولی یا کسی نمیداند یا هیچکس علاقه ندارد.هنوز هم منتظر کمک هستم.
2008-10-25, 04:02 PM,
ارسال : #3
با سلام
هیچکدوم از ما از در جا زدن خوشمون نمی آد پس بهتره که همه تلاش کنیم "همه"
شما دوستان هم می تونید با ایجاد مقالات کامل تر یا تکمیل مقالات موجود به ما و دوستان دیگر تون کمک کنید
موفق باشید.

"همیشه و هر جا و از هرکس می توان آموخت مهم خواست توست"
2008-10-27, 02:44 AM,
ارسال : #4
saeedrasti نویسنده :با سلام
هیچکدوم از ما از در جا زدن خوشمون نمی آد پس بهتره که همه تلاش کنیم "همه"
شما دوستان هم می تونید با ایجاد مقالات کامل تر یا تکمیل مقالات موجود به ما و دوستان دیگر تون کمک کنید
موفق باشید.

"همیشه و هر جا و از هرکس می توان آموخت مهم خواست توست"
حرف شما کاملا درسته فقط مشکل اینجاست که من یه تازه کار لینوکس هستم! ولی توی بحثهای برنامه نویسی اگر از دستم بر بیاد می تونم کمک کنم. یه مشکل دیگه هم که وجود داره اینه که من سوم دبیرستان هستم و وقت زیادی ندارم. ولی حرفتون درسته.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.google.com/reader/shared/soroosh.azary">http://www.google.com/reader/shared/soroosh.azary</a><!-- m -->
2009-01-29, 01:44 PM,
ارسال : #5
سلام.
در بخش مقالات باید کلیه مقالات بصورت PDF هم قابل دریافت باشند. همچنین به نظر من باید بخش مقالات به یک Wiki پر قدرت یا یک کتابخانه الکترونیکی خوب تبدیل شود.
متشکرم.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان