لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenOffice 1.1.4
2004-12-27, 10:09 PM,
ارسال : #1
OpenOffice 1.1.4
سلام
من همین دیروز این نسخه جدید رو گرفتم و نصب کردم. از نظر سرعت اجرا خیلی پیشرفت کرده تا جایی که دیگه هیچ چیزی از MS Office کم نداره. از نظر رفع مشکلات هم مشکل خط فاصله ها در حالت Justified همچنان به جای خودش باقیه ولی مشکل در هم رفتگی حروف در حالت pdf کاملا حل شده.
راستی دیروز رفتم یه نگاهی انداختم برای اینکه اضافه کردن زبان فارسی در پروژه ای Sun در چه وضعیتی یه. یه جورایی خیلی شرمنده شدم.اولویتش از نوع P3 بود که اولویت چندان بالایی نیست و از اون شمنده تر شدم وقتی دیدیم چه زبانهایی پشتیبانی میشن. میشه کاری برای این موضوع کرد ؟ یه چیزی تو مایه های طومار و درخواست و التماس و .... . ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-12-27, 11:02 PM,
ارسال : #2

باید داوطلبانه این کار رو انجام بدید... باید باهاشون تماس بگیرید و اعلام آمادگی برای ترجمه کنید...

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
2004-12-28, 10:44 AM,
ارسال : #3

سلام
ببخشین آلن جان. میخواستم بدونم این ترجمه برنامه ها چه جوریه ؟ من یه چیزایی دیدم تو مایه های فایل css که میشه باهاش این کار رو کرد. میخواستم بدونم برنامه ای مثل OpenOffice این کار رو چه جوری انجام میده ؟ چه مهارتی باید داشته باشیم تا بتونیم این کار رو بکنیم ؟ از کجا باید تماس گرفت ؟ ممنون میشم اگه کمک بدی. جدا باعث شرمندگیه اگه نتیونیم این حداقل کار رو انجام بدیم.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2004-12-28, 12:31 PM,
ارسال : #4

به اينجا مراجعه کنيد...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://projects.openoffice.org/native-lang.html">http://projects.openoffice.org/native-lang.html</a><!-- m -->

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-12-28, 02:31 PM,
ارسال : #5

سلام
چه جالب چند تا از بر. بچ ایرانی مقیم جای دیگه دارند شروع می‌کنند به ترجمه ی OOo ، ترجمش واقعا ساده است یعنی فقط وقت گیر هست و به دانش کامپیوتر یا انگلیسی زیادی نیاز نداره ، البته قراره این‌ها راهنماها رو هم ترجمه کنند (اگر وسط کر کم نیارن!!) اما اگر علاقه دارید می‌تونید شما هم شروع کنید ، تقربا دوماه کار داره (دوماه کار جوری که به زندگی عادی‌تون هم برسید!)

ولی اگر یکی برنامه نویسی بلده و این کاره هست بهتره بیشتر روی پشتیبانی از فارسی کار کنه تا فارسی کنون منو‌ها !

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2004-12-28, 03:06 PM,
ارسال : #6

سلام
خیلی جالبه نوید. لینکی چیزی از این بچه هایی که دارن این کار رو میکنن داری ؟ راستی مرجع برای فارسی کردن چی ؟

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2004-12-28, 03:44 PM,
ارسال : #7

والا لینک که نه همین طوری بی سرو صداست ! اما برای فارسی کردن همون مرجعی که آقای کارگر گفتند تام آنچه برای فارسی کردن و کلا ترجمه لازم داره رو گفته ...

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان