لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد به تکنو تاکس
2009-02-27, 11:42 PM,
ارسال : #1
انتقاد به تکنو تاکس
سلام خدمت همه ی عزیزان زحمت کش در تکنو تاکس

من یکی از کاربران جدید شما هستم. توی انجمن های زیادی عضو بودم اما اعتراف می کنم انجمنی به این پر باری ندیدم. به همتون خسته نباشید می گم و از دور دست تون رو می فشارم.

یه انتقاد به تکنو تاکس داشتم که فکر میکنم وارد باشه:
انتقاد من راجع به ظاهر و امکانات تکنو تاکسه.

ظاهر تکنو تاکس خیلی ساده و بدون زیباییه.بر خلاف روح فعال و زندش ظاهر سایت کمی بی روح و مرده است.
۱-سوالم اینه که چرا فکری به حال این موضوع نمی کنید؟

و همچنین امکانات سایت کمه.مثلا:
۲- کاربران امکان آپلود عکس کاربری به صورتی که تو انجمن های دیگه وجود داره رو ندارند.
۳-من به عنوان کاربر تازه کار لینوکس سوالات زیادی دارم و گاهی وقت ها فراموش می کنم که سوالاتم رو تو چه قسمتی پرسیده بودم. تو انجمن های دیگه امکان مشاهده ی تمامی ارسال هام رو دارم اما تو تکنو تاکس این امکان فراهم نشده.

و چند تا چیز دیگه که الانن حضور ذهن ندارم و بعدا می گم

از مسئولین محترم سایت خواهش می کنم که این موارد رو مد نظر داشته باشن و نسبت به ارتقاء نرم افزار تکنو تاکس اقدامی انجام بدن.
اگر این امکان وجود نداره خواهشا دلیل و موانع موجود رو بفرمایید شاید کاری لز دست کسی بر اومد.
از همه ی اعضاء دیگه هم خواهش می کنم اگر چیزی در این زمینه به ذهنشون رسید بفرمایند تا راهنمایی خوب برای تغییر به وجود بیاد

با تشکر از همه

راز سر بسته ی ما بین که به دستان گفتند
هر زمان با دف و نی بر سر بازار دگر
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2009-02-28, 12:30 AM,
ارسال : #2
پاسخ: انتقاد به تکنو تاکس
سلام
در مورد ظاهر سایت باید بگویم که این جا یک سایت تخصصی است نه یک سایت اجتماعی یا هر چیز دیگری.
در یک سایت تخصصی بیشتر به محتوای علمی و همچنین سهولت در دسترسی به اطلاعات مد نظر است تا کاربرد کلیپ های فلش و کدهای جاوا اسکریپت !
به عنوان مثال شاید کمتر کسی باشد که توزیع لینوکس دبیان را نشناسد. صفحه اول سایت را ملاحظه کرده اید؟؟؟ کاملا ساده و سبک
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.debian.org">www.debian.org</a><!-- w -->
خوب شما فکر می کنید دبیان یک سایت کم بازدید است؟ یا این که هیچ طراحی حاضر به کمک کردن به گرافیک سایت نبوده است؟ باید قبول کنیم که سایت ها هر چه قدر تخصصی تر می شوند کمتر به ظاهر خود توجه کرده و بیشتر به مطالب درج شده در سایت و سهولت دسترسی به اطلاعات می پردازند که روند نادرستی نیست.
بنده به شخصه فقط از مطالب تکنوتاکس استفاده می کنم و این که رنگ سایت خاکستری باشد یا بنفش و یا این که دو تا فلش قشنگ در آن باشد کاری ندارم Smile

این فقط نظر شخصی بنده بود

سی‌تو را در فیس‌بوک | توییتر | گوگل‌پلاس دنبال کنید.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-02-28, 01:29 AM,
ارسال : #3
امکان عکس قدیما بود. برداشته شد.
در مورد لینک تمامی ارسال های شما، روبروی یکی از پست‌هایتان، روی اسمتان بزنید یک گزینه اونجا داره برای این کار یا از لینک زیر استفاده کنید:
technotux.org/html/PNphpBB2-search-search_author-YOURNAME.html
که YOURNAME را به اسم خودتان تغییر می‌دید
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-02-28, 11:20 AM,
ارسال : #4
صحبتهای جناب توکلی درسته ولی زیبایی با پر محتوا بودن منافات نداره
منظور این نیست که از عکس های سنگین یا فلش استفاده بشه که که لود شدن صفحات رو طولانی کنه ، نه میشه با چند تا رنگ این کارو کرد .
در مورد آپلود عکس واقعا لازمه .
کلا وجود امکانات و زیبایی منافاتی با صحبت دوستان نداره .
میتونید به <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.linuxgames.ir">http://forum.linuxgames.ir</a><!-- m --> یه نگاهی بندازید ساده زیبا سریع با امکانات
عالی .
مشکل اخیر این سایت اینه که دوستان کار بلد یا اصلا نمیان یا کمتر میان یا اگه میان
مثل سابق کار راه انداز نیستن !!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
نه اینکه بخوام دستور بدم بگم موظف هستن مشکلات رو حل کنن نه همچین جسارتی نمیکنم .
اما خداییش قبول کنید دیگه مثل سابق اینجا به جواب نمیرسید ، پستهای نمیکاره و بیجواب رو میتونید ببینید ، منظورم پست های مکرر راجع به مودم و مولتی مدیا نیست هر چند تو بعضی از اونا هم موارد جدید هست که قبلا گفته نشده یا ااون موقع جواب نداشته الان داره اما با ارجاع به پست های گذشته مواجه میشه .
به هر حال منظورم موارد تکراری نیست ، مثلا جداولی که تو سایت خای مختلف هست برای نرم افزار های معادل تو لینوکس دوستانی که واقعا کار کردن و اهل فن هستن یه توضیح کلی راجع به نرم افزار های پر کاربرد بدن ، لینک منبع دریافت بسته برای توزیع های متداول تا طریقه نصب ( اگه چیز خاصی نیاز داره ) و مدیران هم لطف کنن چسبناک کنن از کلی از سوالات تازه واردین جلوگیری میشه واونارو بسیار به ادامه کار با لینوکس ترغیب میکنه باللاخره وارد یه دنیای جدید شدن .
یا مثلا مقالات سایت که بسیار عالی هستش واقعا لازم نیست که چیزی بهشون اضافه بشه ویرایش بشه یا موارد جدیدی نیست که مقاله جدیدی رو بطلبه ؟؟؟؟!!!!
به نظر من هست . :wink:
2009-02-28, 10:12 PM,
ارسال : #5
سلام،
هر چند که خیلی از مقالات قدیمی شده و باید آپدیت بشه (مثلا «راهنمای نصب openoffice مال نسخه 1.1 هست. یا آموزش نصب SuSE9 و...) ولی به نظر من تقصیر مدیران سایت نیست. چون محتوای سایت بیشتر بستگی به کاربران سایت (یعنی من و شما) داره. این ماییم که باید توی انجمن بحث کنیم، سوال بپرسیم و جواب بدیم. در مورد مقالات هم اگر ما یه مقاله ای رو نوشتیم و به مدیران سایت دادیم ولی بدون دلیل مقالات رو روی سایت نذاشتند اونوقت میشه شکایت کرد.

ولی در مورد ظاهر سایت من هم با ztx4 موافقم. ظاهر سایت کمی بی روح هست.
درسته که اکثر سایتهای حرفه ای و تخصصی ظاهر ساده ای دارند ولی در عین حال بسیار با سلیقه ساخته شدند و زنده و حرفه ای بنظر میرسند. هیچ احتیاجی هم به استفاده از فلش و عکسهای درهم ورهم نیست.
مثلا سایت kde رو نگاه کنید:
kde.org
سایت gnome هم همینطور:
gnome.org

برای نمونه، توی این سایتها کمتر میتونید مربع یا مستطیل گوشه دار پیدا کنید (همین خودش روی ظاهر بسیار تاثیر میذاره) رنگهاش هم با سلیقه ی بیشتری انتخاب شده.

به هر حال امیدوارم اگر مدیران وقت کردن یه تغییری توی ظاهر سایت بدند.

این خرابه قبرستان نه ایران ماست *** این خرابه ایران نیست٬ ایران کجاست؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان