لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adsl
2009-06-25, 10:11 PM,
ارسال : #1
adsl
سلام
راستش من با مودم دیال آپ تجربه بدی دارم ( حتی یک بار هم نتونستم ازش استفاده کنم ) برای همین دیگه گفتم قبل هر کاری کلی سوال بپرسم.
اول اینکه من کارت شبکه دارم و فکر کنم مودم هایی که به کارت شبکه وصل می شند با لینوکس مشکل ندارند اما میشه یک مودم مطمئن و ارزون به من معرفی کنید که دیگه کاملا مطمئن باشم.
دوم اینکه شرکت های ارائه دهنده ای دی اس ال با لینوکس مشکل ندارند؟ من خودم صبانت رو انتخاب کردم حالا به نظر شما ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
سوم اینکه نمایندگی های این شرکت ها با لینوکس مشکل ندارند؟ میشه یک نمایندگی مطمئن صبانت رو تو مشهد معرفی کنید؟
پیشا پیش متشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2009-06-26, 12:23 AM,
ارسال : #2
پاسخ: adsl
خب لینوکس کارت شبکهء شما رو میشناسه؟
2009-06-26, 08:06 AM,
ارسال : #3

مي تونم بگم لينوكس تمامي كارت شبكه ها رو ساپورت ميكنه و تمامي مودم هايي كه با پورت اترنت به كارت شبكه وصل ميشن رو هم ميشناسه پس شما هر مودمي كه با پورت اترنت به كارت شبكتون وصل ميشه رو بگيريد مشكلي ندارين ( به نظر من از خود شركت مودم رو تهيه كنيد )

در مورد پشتيباني لينوكس از طرف isp هيچ مشكلي براي استفاده از لينوكس نداريد چون اينترنت و adsl بر اساس يك سري استاندارد ها هستن كه هر سيستم عاملي كه اون استاندارد ها رو پشتيباني كنه مي تونيد ازش براي adsl استفاده كنيد

ليست نمايندگي هاي صبا تو شهرستانها
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sabanet.ir/reseller_sh.asp">http://www.sabanet.ir/reseller_sh.asp</a><!-- m -->

پس شما يه مودم با پورت اترنت بگير ( البته مودم هايي هستند كه هم پورت usb دارن هم اترنت كه بازهم فرقي نمي كنه فقط مودم شما پورت اترنت رو داشته باشه و به كارت شبكه وصل بشن )

اينكه شما از ويندوز يا لينوكس يا مكينتاش استفاده مي كني هيچ ربطي به اينترنت نداره و از طرف isp هم به مشكلي نمي خوري
2009-06-26, 11:00 AM,
ارسال : #4

این تاپیک کاملا تکراری است و شما با یک جستجو به جواب می رسیدید.

برای مودم این مدل مناسبه : ASUS AM-602

سی‌تو را در فیس‌بوک | توییتر | گوگل‌پلاس دنبال کنید.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان