لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میکس و مونتاژ
2009-07-31, 11:12 PM,
ارسال : #1
میکس و مونتاژ
من تاژه واردم و از فرهنگ اوپن سورس خیلی خوشم اومده اما من کارم با فایلهای ویدیویی است و نمی دونم لینوکس هم نرافزاری مشابه پریمیر ، اوید لکوید، افتر افکت، آدیشن و امثال اینها دار یا نه ؟ اگه هست لطفا معرفی کنید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2009-08-01, 12:04 AM,
ارسال : #2
پاسخ: میکس و مونتاژ
Ubuntu Studio رو امتحان کنید حتما دیگه به ویندوز یا مک بر نمی گردید !
2009-08-01, 12:05 AM,
ارسال : #3
پاسخ: میکس و مونتاژ
توی جدول زیر برای کاربران مهاجر تمامی پاسخ ها موجوده:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.linuxrsp.ru/win-lin-soft/table-eng.html">http://www.linuxrsp.ru/win-lin-soft/table-eng.html</a><!-- m -->
2009-08-01, 12:37 AM,
ارسال : #4

Kdenlive

CinelerraCV

Avidemux

LiVES

Kino
2009-08-01, 11:03 PM,
ارسال : #5

و اگر نرم افزارهای ادیت خطی (بالائی ها غیرخطی هستند) هم بدردتون بخوره که گاها خیلی هم بدرد بخور هستند میشه به fmpeg و mencoder اشاره کرد.

nimawebgard
2011-02-25, 12:13 PM,
ارسال : #6

سلام
من برای میکس و مونتاژ از edius و ulead و پریمیر و برای کار روی صداها از cooledit استفاده می کنم ... می خواستم بدونم نرم افزارهای مشابه و اپن سورس پیدا میشه؟ نرم افزارهایی که از نظر قدرت و امکانات چیزی کم تر از این 4تا نداشته باشند و محیط و طرز کار باهاشونم مشابه باشه؟ درضمن برای فارسی نوشتن روی فیلم ها هم مشکلی نداشته باشند.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-02-26, 06:44 AM,
ارسال : #7

Mehrdad-p70 نویسنده :سلام
من برای میکس و مونتاژ از edius و ulead و پریمیر و برای کار روی صداها از cooledit استفاده می کنم ... می خواستم بدونم نرم افزارهای مشابه و اپن سورس پیدا میشه؟ نرم افزارهایی که از نظر قدرت و امکانات چیزی کم تر از این 4تا نداشته باشند و محیط و طرز کار باهاشونم مشابه باشه؟ درضمن برای فارسی نوشتن روی فیلم ها هم مشکلی نداشته باشند.

آقا از شما چه پنهون من اصلا به ادیت فیلم و میکس و مونتاژ و اینها وارد نیستم (در هیچ سیستم عاملی) ولی از چیز هایی که اینور و اونور به گوشم خورده شنیده ام که مجموعه کاملی (شاید غیر آزاد) در لینوکس برای انیمیشن و فیلم سازی و ... وجود داره و باهاش خیلی فیلم ها و انیمیشن ها ساخته اند... یعنی منظورم اینه که این نرم افزار ها وجود داره و از بابت وجودش خیالت راحت ولی باید پیدا بکنی.

مثلا toy story رو روی debian ساخته بودند اگر اشتباه نکنم و به همین دلیل اسم نسخه های debian مثل squeeze و etch و lenny شخصیت های toy story هستند.
2011-02-26, 09:54 AM,
ارسال : #8

نقل قول :مثلا toy story رو روی debian ساخته بودند اگر اشتباه نکنم و به همین دلیل اسم نسخه های debian مثل squeeze و etch و lenny شخصیت های toy story هستند.
اون موقع کع toystory رو ساختن هنوز دبیان اختزاع نشده بود! اطلاعات بیشتر د ویکی پدیا Smile
2011-02-26, 04:09 PM,
ارسال : #9

Anonymous نویسنده :اون موقع کع toystory رو ساختن هنوز دبیان اختزاع نشده بود! اطلاعات بیشتر د ویکی پدیا Smile
حداقل خودتون مرجع پیشنهادی خودتون رو نگاه میکردید که ضایع نشه! کارتون Toy Story مربوط به سال ۱۹۹۵ هستش (لینک) و اولین نسخه Debian هم سال ۱۹۹۳ بیرون اومده (لینک). دلیل این نامگذاری هم Project Leader گروه بود (Bruce Perens) که در Pixar کار میکرد.

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
2011-02-26, 04:38 PM,
ارسال : #10

البته توی‌استوری رو در دبیان نساختند. فقط رندر کردنش توسط یک کلاستر بر اساس رد‌هت انجام شده.

[عکس : banner.png]
2014-01-12, 07:25 PM, (آخرین ویرایش توسط : 2014-01-12, 07:26 PM mokazemi.)
ارسال : #11
RE: میکس و مونتاژ
من تو اوبونتو از pitivi video editor استفاده می کنم. تو مخازن موجود هست. کار باهاش خیلی آسونه، فرمت هایی بیش تر از udead پشتیبانی می کنه. حجمش هم کمه. Smile

[glow=green,2,300]یک عاشق لینوکس ۱۳ ساله[/glow]

[move][size=18pt]اوبونتو:[/size] [size=12pt]لینوکس برای نوع بشر ***[size=18pt]اوبونتو:[/size] [size=12pt]لینوکس برای نوع بشر ***[/move]
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان