لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مودم و دبیان و مشکل همیشگی....
2009-12-06, 03:41 AM,
ارسال : #1
مودم و دبیان و مشکل همیشگی....
تقریبن تمام تایپیک های مرتبط با مودم را دیدم ولی خوب جواب قابل قبولی گیرم نیومد.

مودم اینترنال zoltrix و دبیان...

12 ساعته دارم سرچ می کنم و سعی و خطا(هر چی که بلد بودم) ولی متاسفانه به نتیجه نرسیدم.
البته الان روی vmware دارم تست می کنم تا هر وقت نتیجه اوکی شد ببرمش روی خود pc مربوطه.

راه حلی به نظر دوستان می رسه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2009-12-06, 12:41 PM,
ارسال : #2
پاسخ: مودم و دبیان و مشکل همیشگی....
دوست عزیز،‌مودم زولتریکس فکر کنم از همون hsf ها هست.
می‌تونی از linuxant.comدرایورش رو برای توزیع و کرنل مربوطه بگیری اما درایوری که بهت میده با سزعت ۱۴ کیلوبیت در ثانیه کار می‌کنه.

برای کرنل‌های قدیمی تر شرکت دل یک درایور داده بود که خوب کار می‌کرد اما با کرنل‌های جدید کار نمی‌کنه.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-12-06, 01:51 PM,
ارسال : #3
ممنون بابت پاسخ،
من پکیج مربوط به دبیان را گرفتم و نصب کردم، تا اینجا که خوب پیش رفت ولی الان connect نمی شه، با kppp امتحان می کنم می گه modem busy با wvdial می رم نمی شه؛ از طریق network(مربوط به دبیان) مودم را active می کنم ولی بازم بی فایدس.

همیشه این مودم ها دردسر سازند، حالا چی؟(البته دبیان 4 (ech ) نصبه)
2009-12-06, 04:30 PM,
ارسال : #4
اگر دبیان اچ نصبه می‌تونی از اون بسته‌های مال دل استفاده کنی. در سایت support.dell.com بگرد.

[عکس : banner.png]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-12-07, 09:10 AM,
ارسال : #5
از درایورای linuxant.com که سرعت محدود دارن تونستی جواب بگیری؟ اگه اونا جواب ندن راه انداختن دیگه خیلی سخت میشه
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-12-07, 09:15 AM,
ارسال : #6
Re: پاسخ: مودم و دبیان و مشکل همیشگی....
emilsedgh نویسنده :دوست عزیز،‌مودم زولتریکس فکر کنم از همون hsf ها هست.
می‌تونی از linuxant.comدرایورش رو برای توزیع و کرنل مربوطه بگیری اما درایوری که بهت میده با سزعت ۱۴ کیلوبیت در ثانیه کار می‌کنه.

برای کرنل‌های قدیمی تر شرکت دل یک درایور داده بود که خوب کار می‌کرد اما با کرنل‌های جدید کار نمی‌کنه.

اگه مودمت hsf هست درایور شرکت دل رو اصلاح کردیم یه نگاه اینجا بنداز شاید جواب بگیری

<!-- m --><a class="postlink" href="http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1308328">http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1308328</a><!-- m -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-12-07, 04:26 PM,
ارسال : #7
پاسخ: Re: پاسخ: مودم و دبیان و مشکل همیشگی....
ممنون از لطفت،
با همون linuxant تا یه جاهایی کارو پیش بردم؛مشکل فقط موقع connect شدن هست که می گه modem busy که احتمال می دم مشکل در تنظیمات vmware باشه.(از بابت لینک هم ممنون)
2011-03-30, 10:31 PM,
ارسال : #8
hsfpciconfig (یا hcfpciconfig) رو اجرا کردید؟ (با کاربر روت)
اجرا کنید و البته قبلش هم هدر های کرنل رو هم از مخازن خود دبیان (یا دی وی دی هاش اگه دارین) نصب کنید. حالا وقتی این دستور رو اجرا میکینید خودش درایور رو برای کرنلتون کامپایل میکنه و میتونین ازش ستفاده کنین (شاید بعد از یک بار ریست کردن سیستم)
در کل تمام راهنماهای سایت linuxant رو بخونین کامل توضیح داده
2011-03-30, 10:41 PM,
ارسال : #9
ببخشید من حوسم نبود تاپیک قدیمیه جواب بالایی من مربوط به اون قدیمیا بود!!!

بله دبیان رو خیلی از پلتفرمها نصب میشه که شامل پلتفرم شما (amd64) هم میشه. در واقع هم نسخه ی amd64 (همون ۶۴ بیتی) و هم نسخه ی i386 (هون ۳۲ بیتی) دبیان رو میتونین رو سیستمتون نصب کنین. بله برای «کار شبکه» هم در کل مناسبه ولی اگر دقیقتر بگین دوستانی که از شبکه اطلاعات بیشتری دارند راهنماییتون میکنن.

لطفا بگین چه اروری میده یا چه اتفاقی دقیقا میفته که میگین «نصب نمیشه». اگر سوالتون رو دقیقتر بپرسین احتمال اینکه کسی کمکتون کنه بیشتره.
2011-03-31, 09:23 PM,
ارسال : #10
درود بر شما .... من فقط تو مراحل نصبش مشکل دارم .... میشه مراحل نصب رو قدم به قدم برام بگی ... به خدا خیلی از وقتمو گرفته اما نمیدونم مشکل چیه ... میشه خواهش کنم که اگه امکان داره یه شماره تماسی به من میل کنید تا مزاحمتون بشم ... ممنونت میشم اگه این کارو کنید .... <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان