لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترين توزيع لينوكس برای بازی
2010-03-27, 09:39 PM,
ارسال : #1
بهترين توزيع لينوكس برای بازی
بهترين توزيع لينوكس براي بازي كدام است كه از تمام بازيها استفاده كرد يكبازي از run دارم ولي نمي شود از ان استفاده كرد من اوبونتو استفاده مي كنم ولي جواب نمي دهد و سخت افزار مشكلي نيست
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2010-03-27, 10:02 PM,
ارسال : #2
پاسخ: بهترين توزيع لينوكس
توی توزیع دبیان،‌توی مخازن رسمی بازی های خیلی زیادی( دو بعدی و سه بعدی) وجود داره. می تونی از اون استفاده کنی. باز دوباره احتمال ۸۰٪ هست که مخازن غیر رسمی دبیان هم وجود داشته باشه که توی پر بازی باشه. یه توزیع دیگه هم هست که فقط واسه بازیه اسمش باید ultimate edition یا ubuntu ultimate gamers باشه. فکر کنم اولی بوده که بعدا تغییر پیدا کرده.

از بازی های قشنگش من عاشق ترمولوس هستم.نکسوز هم قشنگه. ولی نمیتونی بازی در حد NFS یا COD 4 پیدا کنی توش
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2010-03-27, 10:48 PM,
ارسال : #3
xaman نویسنده :توی توزیع دبیان،‌توی مخازن رسمی بازی های خیلی زیادی( دو بعدی و سه بعدی) وجود داره. می تونی از اون استفاده کنی. باز دوباره احتمال ۸۰٪ هست که مخازن غیر رسمی دبیان هم وجود داشته باشه که توی پر بازی باشه. یه توزیع دیگه هم هست که فقط واسه بازیه اسمش باید ultimate edition یا ubuntu ultimate gamers باشه. فکر کنم اولی بوده که بعدا تغییر پیدا کرده.

از بازی های قشنگش من عاشق ترمولوس هستم.نکسوز هم قشنگه. ولی نمیتونی بازی در حد NFS یا COD 4 پیدا کنی توش
دست درد نكند دوست عزيز خلي متشكرم
2010-03-27, 11:09 PM,
ارسال : #4
sabayon game edition هم عالی هست.

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
2010-03-28, 11:58 AM,
ارسال : #5
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.linux-gamers.net/">http://www.linux-gamers.net/</a><!-- m -->

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان