لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی دبیان 6 اسکوییز
2011-03-04, 02:31 PM,
ارسال : #81

به MA$oft:

۱-بازم میگم اینجا بحث debian هست و هر جا گیر می‌کنید به بقیه لینوکس‌ها نزنید! اینجا که باشی‌ از مقایسه با redhat نبود، بود؟!

۲-ما به وب سایت tldp.org اقتدا می‌کنیم نه به pathname.

۳-جایزهٔ debian در CebBIT مبارک شما باشه اما این هدایا سیاسی هستند و کمترین آن فشار به redhat و سایر شرکت‌های تجاری که قیمت را پایین بیاورند و...

Max Planck یک مسسسهٔ دولتی هست و برای بودجه تحت فشار بسیار زیاد و تعجبی نداره که فقط از یک لینوکس free استفاده کنند و اما نتیجهٔ تحقیقات اون‌ها هر چی‌ باشه سرویس‌های دولتی حتما در عمل از redhat استفاده میکنند. و عجیب این هست که شما فقط با یک مثل ساده نتیجهٔ در حد جهانی‌ گرفتید! اگر اینطور هست super computer اخیر ایران که جزو ۱۰ تای اول جهان هست با CentOS راه افتاده حالا من باید چه نتیجه‌ای بگیرم؟!

۴-اگر کار جوانان جواب میده پس ایران چرا اینطور عقب افتاده؟!

۵-اون مهمان‌هایی‌ که بحث رو شلوغ می‌کنن از کاربران همین انجمن هستند که بدون اسم اصلی‌ اینجا رو شلوغ میکنند. از شماست که بر شماست. اما حذف کردن‌ها درست نیست چون باید آزاد فکر کرد و آزاد عمل کرد تا اگر چیزی بد هست همه ببینند و کنار بگذارند نه اینکه با خفقان و حذف عمل بشه.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-03-04, 05:11 PM,
ارسال : #82

کاربران گرامی لطفا در چار چوب قوانین سایت تاپیک ارسال کنید!

هر که شد محرم دل در حرم یار بماند *** وانکه این کار ندانست در انکار بماند
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-03-04, 05:32 PM,
ارسال : #83

Anonymous نویسنده :به MA$oft:

۱-بازم میگم اینجا بحث debian هست و هر جا گیر می‌کنید به بقیه لینوکس‌ها نزنید! اینجا که باشی‌ از مقایسه با redhat نبود، بود؟!

۳-جایزهٔ debian در CebBIT مبارک شما باشه اما این هدایا سیاسی هستند و کمترین آن فشار به redhat و سایر شرکت‌های تجاری که قیمت را پایین بیاورند و...

Max Planck یک مسسسهٔ دولتی هست و برای بودجه تحت فشار بسیار زیاد و تعجبی نداره که فقط از یک لینوکس free استفاده کنند و اما نتیجهٔ تحقیقات اون‌ها هر چی‌ باشه سرویس‌های دولتی حتما در عمل از redhat استفاده میکنند. و عجیب این هست که شما فقط با یک مثل ساده نتیجهٔ در حد جهانی‌ گرفتید! اگر اینطور هست super computer اخیر ایران که جزو ۱۰ تای اول جهان هست با CentOS راه افتاده حالا من باید چه نتیجه‌ای بگیرم؟!

۱) دفعه سومه که من و بقیه دوستان میگویند! گفته شده بود که چرا Debian تنظیمات apache رو در دایرکتوری apache میذاره، و در httpd نمیذاره، و این خارج از استاندارده. خوب Redhat اینکار رو میکنه، و دوست داره که اسم محل تنظیمات رو اسم اصلی برنامه‌ها نذاره (مثل bind که به جای اون از named استفاده میکنه)، ولی خوب این جزوی از استاندارد نیست، و کاری هستش که Redhat انجام میده.
۲) خوب سایت اصلی استاندارد FHS همون لینکی بود که من دادم، حالا دیگر استاندارد FHS رو قبول ندارید، مساله دیگریه.
۳) این تنها در جواب این بود که Debian شهرتی نداره، و فقط در ایران استفاده میشه. این مثال‌ها کافیه که ثابت کنه اینطور نیست. همچنین Max Planck یک موسسه غیر دولتی هست و مستقل هست (همونطور که توی ویکیپدیا هم گفته شده). حتی اگر هم اونطور که شما میگید باشه، پس وقتی که کسی دنبال یک توزیع آزاد باشه، پس Debian یکی از بهترین گزینه‌هاست که بخش نرم‌افزاری یکی از بهترین موسسات تحقیقاتی جهان بخاطر آزاد بودن اون، اون رو انتخاب کرده.
۴) بخاطر عدم مدیریت درست، و اینکه افراد سر جاهای خودشون نیستند!

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-03-04, 07:45 PM,
ارسال : #84

بابا ناظر‌ها لطف کنن انقدر سعی نکنن همیشه دخالت کنن و قانون‌مند کنن و این حرف‌ها. بحث داره پیش میره دیگه. حالا فوقش دو نفر هم با هم دعوا کنن.

[عکس : banner.png]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-03-04, 10:34 PM,
ارسال : #85

MASoft نویسنده :
Anonymous نویسنده :به MA$oft:

۱) دفعه سومه که من و بقیه دوستان میگویند! گفته شده بود که چرا Debian تنظیمات apache رو در دایرکتوری apache میذاره، و در httpd نمیذاره، و این خارج از استاندارده. خوب Redhat اینکار رو میکنه، و دوست داره که اسم محل تنظیمات رو اسم اصلی برنامه‌ها نذاره (مثل bind که به جای اون از named استفاده میکنه)، ولی خوب این جزوی از استاندارد نیست، و کاری هستش که Redhat انجام میده.
۲) خوب سایت اصلی استاندارد FHS همون لینکی بود که من دادم، حالا دیگر استاندارد FHS رو قبول ندارید، مساله دیگریه.
۳) این تنها در جواب این بود که Debian شهرتی نداره، و فقط در ایران استفاده میشه. این مثال‌ها کافیه که ثابت کنه اینطور نیست. همچنین Max Planck یک موسسه غیر دولتی هست و مستقل هست (همونطور که توی ویکیپدیا هم گفته شده). حتی اگر هم اونطور که شما میگید باشه، پس وقتی که کسی دنبال یک توزیع آزاد باشه، پس Debian یکی از بهترین گزینه‌هاست که بخش نرم‌افزاری یکی از بهترین موسسات تحقیقاتی جهان بخاطر آزاد بودن اون، اون رو انتخاب کرده.
۴) بخاطر عدم مدیریت درست، و اینکه افراد سر جاهای خودشون نیستند!

۱- مهم نیست چند بار گفته شده، من هم صد بار راجع به استراتژی لینوکس صحبت کردم و انجمن هیچ تکونی نخورده! شما در جواب آزاد بودن یا نبودن debian بحث مقایسه با سایر لینوکس‌ها را پیش می‌کشید و دیگران در بحث apache مقایسه کردند. حالا فهمیدی؟ چرا همه جا تا گیر می‌کنید بحث سایر لینوکس‌ها را می‌کشید؟ اینجا محل بحث debian هست و اگر هم می‌خواهید مقایسه‌ای صحبت کنید باید بگویم که نسبت به این همه سال که از اولین انتشار آن می‌گذرد و این همه تبلیغ رشد debian صفر بوده. بلی صفر.

اگر مقایسه رو دوست دارید نگاهی‌ به chakra linux بیندازید تا بیشتر خجالت بکشید.

۲-وب سایت tldp.org از سال ۱۹۹۲ یعنی‌ ۲ سال قبل از fhs شروع کرده و مطالبی از همه جور اسناد داره. fhs کلی‌ صحبت کرده و سعی‌ کرده با unix‌ها هماهنگ باشه.

۳-من نمیدونم debian اگر اینقدر مورد استقبال عمومی‌ هست چرا ۳ تا کتاب نداره ظرف ۱۵ سال و بیشتر؟! مردم جهان لینوکس "کارآمد" ایران رو که در لیست Distrowatch مقام آخر رو داره رو هم میشناسن و البته شما برای حرکت ندادن اندیشهٔ شخصیتون نیاز به اثبات ندارین.

Max Planck برای جمع کردن کمک‌های مؤسسات جهانی‌ و مردمی وانمود می‌شه که غیر دولتی هست اما کاملا از دولت بودجه میگیره و همونطور که در wiki گفته شده از دولت‌های محلی ایالت‌های آلمان. آلمانی‌‌ها دارن به طرف ویندوز بر میگردن چون هزینهٔ آموزش کارکنان بسیار بالا بوده و استفاده از debian مشکل دار گزارش شده. نتیجهٔ استفاده از open source بدون پشتیبان همینه.

۴-بیست سال پیش وقتی‌ در ایران بحث آوردن کامپیوتر‌ها و unix بود هم با استادان شما بحث داشتیم و با قیافه‌های جدی نشسته بودن و چنان حرف میزدن که انگار طرف خودش IBM رو تاسیس کرده. همینجور مثل امروز شما همه "میدونستن" درست چیه و امروز نتیجش این شده. همهٔ اونهایی که سر کار هستن هم اشتباه اونجا نیستن. سهام عمیق نگاه نمیکنید. کم تجربه هستید. تحت تاثیر تبلیغ هستید و لجباز.
2011-03-04, 11:02 PM,
ارسال : #86

اصلا هیچ کس دیگه هیچ نظری نداره؟! بحث فقط باید بحث یک نفر مهمان در مقابل با ۲۰ نفر کاربر‌های این انجمن باشه. debian با این همه که ادعا می‌شه کاربر داره کسی‌ به هیچ مشکلی‌ بر نخورده؟ حتی مزیت هم نداره بگین؟
2011-03-04, 11:07 PM,
ارسال : #87

نقل قول :شما در جواب آزاد بودن یا نبودن debian بحث مقایسه با سایر لینوکس‌ها را پیش می‌کشید و دیگران در بحث apache مقایسه کردند.

دبیان قطعا آزاد ترین توزیع لینوکس هستش و بنیانگذار جنبش اوپن سورس رهبر پروژه دبیان بوده. دلیل اینکه از طرف گنو مورد انتقاد قرار گرفته اینه که مخزن non-free هم داره وگرنه در همون لینک بالا نوشته شده که دبیان توزیعی کاملا آزاده. در مورد استاندارد بودن توجه شما رو جلب میکنم به اینکه دبیان و مشتقاتش فوق العاده فراگیر هستند و همین یعنی استاندارد بودن. خود دبیان استاندارد هستش و FHS فقط پیشنهادی است...

نقل قول :من هم صد بار راجع به استراتژی لینوکس صحبت کردم و انجمن هیچ تکونی نخورده!

حتما انقدر حرف های شما *** بوده که همگی آنها را *** پنداشتند...

نقل قول :fhs کلی‌ صحبت کرده و سعی‌ کرده با unix‌ها هماهنگ باشه.

اگر درست یادم مانده باشد در اوایل همان FHS صراحتا تاکید شده که هماهنگی با UNIX ها اصلا مد نظر نیست.

نقل قول :۳-من نمیدونم debian اگر اینقدر مورد استقبال عمومی‌ هست چرا ۳ تا کتاب نداره ظرف ۱۵ سال و بیشتر؟!

۱۵۳ کتاب راجع به دبیان در آمازون
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dstripbooks&field-keywords=debian&x=9&y=18#/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dstripbooks&field-keywords=debian+GNU%2FLINUX&rh=n%3A283155%2Ck%3Adebian+GNU%2FLINUX">http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss? ... NU%2FLINUX</a><!-- m -->

نقل قول :-بیست سال پیش وقتی‌ در ایران بحث آوردن کامپیوتر‌ها و unix بود

در ایران سیستم های NOVELL NETWARE و زبان FOXPRO مایکروسافت حکم فرمایی میکرد. راجع به ۲۰ سال پیش نمیتوانم نظر بدهم ولی راجع به ۱۵ سال پیش میتوانم... UNIX در ایران هیچوقت فراگیر نشد و حتی مدت ها بعد از WINDOWS NT 3.51 تازه کم کم مهاجرت از NOVELL NETWARE شروع شد... هنوز هم که هنوزه سیستم های FOXPRO در ایران استفاده میشود... عجیب است، نه؟؟؟
2011-03-04, 11:08 PM,
ارسال : #88

نقل قول :اصلا هیچ کس دیگه هیچ نظری نداره؟! بحث فقط باید بحث یک نفر مهمان در مقابل با ۲۰ نفر کاربر‌های این انجمن باشه. debian با این همه که ادعا می‌شه کاربر داره کسی‌ به هیچ مشکلی‌ بر نخورده؟ حتی مزیت هم نداره بگین؟

چرا، حرف برای گفتن زیاده ولی وقت و حوصله اش نیست... ایشان فردی مشخص و شناخته شده برای انجمن هستند و حرف هایشان بیشتر حالت spam دارد تا سخن جدی...
2011-03-04, 11:20 PM,
ارسال : #89

کد :
Fortunately, the FSSTND has succeeded though there are also some goals that the FSSTND project did not set out to achieve. The FSSTND does not try to emulate the scheme of any specific commercial UNIX operating system (e.g. SunOS, AIX, etc.) Furthermore, for many of the files covered by the FSSTND, the standard does not dictate whether the files should be present, merely where the files should be if they are present. Finally, for most files, the FSSTND does not attempt to dictate the format of the contents of the files. (There are some specific exceptions when several different packages may need to know the file formats to work together properly. For example, lock files that contain the process ID of the process holding the lock.) The overall objective was to establish the location where common files could be found, if they existed on a particular machine.

دقت کنید (یکم بیشتر):

The FSSTND does not try to emulate the scheme of any specific commercial UNIX operating system (e.g. SunOS, AIX, etc.)

مرجع:

کد :
http://tldp.org/LDP/Linux-Filesystem-Hierarchy/html/Linux-Filesystem-Hierarchy.html
2011-03-04, 11:21 PM,
ارسال : #90

Anonymous نویسنده :
نقل قول :اصلا هیچ کس دیگه هیچ نظری نداره؟! بحث فقط باید بحث یک نفر مهمان در مقابل با ۲۰ نفر کاربر‌های این انجمن باشه. debian با این همه که ادعا می‌شه کاربر داره کسی‌ به هیچ مشکلی‌ بر نخورده؟ حتی مزیت هم نداره بگین؟

چرا، حرف برای گفتن زیاده ولی وقت و حوصله اش نیست... ایشان فردی مشخص و شناخته شده برای انجمن هستند و حرف هایشان بیشتر حالت spam دارد تا سخن جدی...

تو bsdlinux نیستی‌؟
2011-03-04, 11:32 PM,
ارسال : #91

نقل قول :دبیان قطعا آزاد ترین توزیع لینوکس هستش و بنیانگذار جنبش اوپن سورس رهبر پروژه دبیان بوده. دلیل اینکه از طرف گنو مورد انتقاد قرار گرفته اینه که مخزن non-free هم داره وگرنه در همون لینک بالا نوشته شده که دبیان توزیعی کاملا آزاده. در مورد استاندارد بودن توجه شما رو جلب میکنم به اینکه دبیان و مشتقاتش فوق العاده فراگیر هستند و همین یعنی استاندارد بودن. خود دبیان استاندارد هستش و FHS فقط پیشنهادی است...

بحث مقایسه debian با سایر لینوکس‌ها حالا کشیده شد به اینکه debian استاندارد هست؟! یعنی‌ اینقدر شما گمراهید؟!

نقل قول :حتما انقدر حرف های شما *** بوده که همگی آنها را *** پنداشتند...

حتما شما خیلی‌ *** هستید که تکون نمیخورید.

نقل قول :اگر درست یادم مانده باشد در اوایل همان FHS صراحتا تاکید شده که هماهنگی با UNIX ها اصلا مد نظر نیست.

ادعا که زیاد می‌شه اما مطلب FHS کلا از پایان نامهٔ یه دانشجو هم کمتره و کسی‌ به اون توجه نمیکنه مگر مبتدی ها. اما شما که بالاتر هستید!؟ نه؟!

نقل قول :۱۵۳ کتاب راجع به دبیان در آمازون

کلا ۳ کتاب هستند که از رو هم چاپ شدن و بقیه ترجمهٔ اون ۳ تا به آلمانی‌ یا فرانسه هستند و یا کتاب‌های ubuntu هستند و یا بخش doc نرم افزار‌ها رو کتاب کردن. بازم سطحی نگاه کردی.

نقل قول :در ایران سیستم های NOVELL NETWARE و زبان FOXPRO مایکروسافت حکم فرمایی میکرد. راجع به ۲۰ سال پیش نمیتوانم نظر بدهم ولی راجع به ۱۵ سال پیش میتوانم... UNIX در ایران هیچوقت فراگیر نشد و حتی مدت ها بعد از WINDOWS NT 3.51 تازه کم کم مهاجرت از NOVELL NETWARE شروع شد... هنوز هم که هنوزه سیستم های FOXPRO در ایران استفاده میشود... عجیب است، نه؟؟؟

این داستان رو از جایی‌ خوندی؟ صحبت شرکت پسر خالهٔ قوم عباس آقا نیست ها! صحبت بانک‌ها و دانشگاه‌ها است.
2011-03-04, 11:34 PM,
ارسال : #92

Anonymous نویسنده :

بذار یه آدم با سواد که بعد از مدت‌ها اومده حرفشو بزنه. حسودی نکنید. اگر میتونین جوابشو بدین.
2011-03-05, 12:24 AM,
ارسال : #93

نقل قول :این داستان رو از جایی‌ خوندی؟ صحبت شرکت پسر خالهٔ قوم عباس آقا نیست ها! صحبت بانک‌ها و دانشگاه‌ها است.

داستان رو جایی نخونده ام، خودم جزو نویسنده های داستان بودم عزیز دلم. در ایران فقط بانک سپه از UNIX استفاده کرد و بقیه همگی از FOXPRO استفاده کردند و همین الان هم میکنند. سرور ها تا مدت ها همان NOVELL NETWARE بود و هنوز هم درصدی همانطور هست و بقیه به X تغییر یافتند... حتی بعد از فراگیر شدن windows 95 و windows 98 بجای DOS از آنها فقط استفاده میشد تا نرم افزار های FOXPRO داخل command prompt اجرا شوند. حتی چند شرکت خیلی معتبر ایرانی از CITRIX استفاده کردند تا FOXPRO را بجای کلاینت ها روی سرور ها اجرا کنند... کجای کاری شما؟؟ چه میدانی سیستم های ایران کجاست و چی به چی است؟ قبل از فراگیر شدن لینوکس، یونیکس (سولاریس) و تا حدودی FreeBSD در ISP ها روی سرور ها استفاده شدند و بس... ولی الان با لینوکس، خیلی یونیکس در حال گسترش است، حتی افرادی بدون دانایی زیاد از کامپیوتر این دی وی دی های مجانی اوبونتو را دریافت کرده اند و حداقل یکبار با آن بوت کرده اند و میدانند که چیست...

نقل قول :بحث مقایسه debian با سایر لینوکس‌ها حالا کشیده شد به اینکه debian استاندارد هست؟! یعنی‌ اینقدر شما گمراهید؟!

عزیزم من این تاپیک رو از اول دنبال نکردم و از خواندن دو سه پست آخر فکر کردم بحث سر این هست که آیا debian بر FHS منطبق است یا خیر... هنوز هم نمیدانم بحث دقیقا چیست و منظور از استاندارد بودن در این بحث چیست...

نقل قول :تو bsdlinux نیستی‌؟

چرا عزیزم، خودمم... حال ندارم لاگین کنم
2011-03-05, 10:27 AM,
ارسال : #94

هه هه ... !
اول میگن که دبیان پشتیبان نداره و هیچ شرکتی توی جهان ازش حمایت نمیکنه ! بعد وقتی جواب ایشون رو میدیم . ایشون برای اینکه کم نیارن میگن که دبیان با شبکه مشکل داره !
وقتی باز هم جواب ایشون رو میدیم باز هم کم آوردند و رفتند سراغ فایروال و طی یک اظهار نظر کاملا غیر منطقی ادعا کردند که دبیان اصلا فایروال نداره ! به احتمال زیاد فکر کردن که دستوراتی مثل iptables , route , tc , ip رو فقط توزیع های تحت rpm دارند !
بعد که جواب این حرف رو گرفتند اومدند سراغ FSH که دبیان تحت این استاندارد نیست ! دلیلی هم که می اوردن این بود که مثلا پوشه وب سرور اسمش هست apache ...
بعد که جواب این مورد رو گرفتند اومدند سراغ داکیومنت ها و کتابها ! جالبه که ادعا می کنند که دبیان چون که کتاب نداره ! پس پشتیبان کمی هم داره ! و بدرد نمیخوره ! حالا این بزرگترین مخزن رو چند نفر زحمت کشیدن آماده کردند تازه برای این همه پلتفورم خدا میدونه !

اصلا همه اینها به کنار ...
بگو دردت شما توی دبیان چیه و اینقدر بهانه نیار !

Debian GNU/Linux System Administrator
2011-03-05, 11:45 AM,
ارسال : #95

mah454 نویسنده :هه هه ... !
اول میگن که دبیان پشتیبان نداره و هیچ شرکتی توی جهان ازش حمایت نمیکنه ! بعد وقتی جواب ایشون رو میدیم . ایشون برای اینکه کم نیارن میگن که دبیان با شبکه مشکل داره !
وقتی باز هم جواب ایشون رو میدیم باز هم کم آوردند و رفتند سراغ فایروال و طی یک اظهار نظر کاملا غیر منطقی ادعا کردند که دبیان اصلا فایروال نداره ! به احتمال زیاد فکر کردن که دستوراتی مثل iptables , route , tc , ip رو فقط توزیع های تحت rpm دارند !
بعد که جواب این حرف رو گرفتند اومدند سراغ FSH که دبیان تحت این استاندارد نیست ! دلیلی هم که می اوردن این بود که مثلا پوشه وب سرور اسمش هست apache ...
بعد که جواب این مورد رو گرفتند اومدند سراغ داکیومنت ها و کتابها ! جالبه که ادعا می کنند که دبیان چون که کتاب نداره ! پس پشتیبان کمی هم داره ! و بدرد نمیخوره ! حالا این بزرگترین مخزن رو چند نفر زحمت کشیدن آماده کردند تازه برای این همه پلتفورم خدا میدونه !

اصلا همه اینها به کنار ...
بگو دردت شما توی دبیان چیه و اینقدر بهانه نیار !

آقای ۵ ستاره خوش خنده که تقریبا تمامی پست‌های شما ابراز ارادت و احوال پرسی‌ هست. چشماتو باز کن و ببین که در صفحهٔ اول این تاپیک پست ۱۱ موردی من همهٔ این مواردی که گفتی‌ "یکجا" سوال شده. ضعف از شما هست که نمی‌تونید همه رو با هم جواب بدین اما هر کس در تخصص خودش و علاقش جواب میده و اگر این روال شما را ناراحت میکنه یا به دلیل این هست که از بحث علمی‌ کلا ناراحت میشی‌ و یا اینکه چون اینجا نمیتونی‌ زیاد سلام و احوال پرسی‌ کنی‌ ناراحتت میکنه و یا اینکه جواب سوال اصلیتو یعنی‌ web cam در لینوکس رو هنوز نگرفتی‌.

روش spam رو کنار بذار.
2011-03-05, 11:52 AM,
ارسال : #96

اخه مرد حسابی !
توی میز کار KDE نرم افزار kopete پشتیبانی WebCam رو برای سرویس yahoo داره .
توی میرکار Gnome هم نرم افزار Gyachi میتونه پشتیبانی بده Smile

خوب دیگه چه مشکلی داری :lol:
2011-03-05, 12:00 PM,
ارسال : #97

میگم همین الان سمت راست همین سایت توی قسمت خبر های slashdot یه چیزی راجع به دبیان نوشته .
بخوان ضرر نداره !
فقط نگی خبرشو من نوشتم !
2011-03-05, 12:06 PM,
ارسال : #98

mah454 نویسنده :اخه مرد حسابی !
توی میز کار KDE نرم افزار kopete پشتیبانی WebCam رو برای سرویس yahoo داره .
توی میرکار Gnome هم نرم افزار Gyachi میتونه پشتیبانی بده Smile

خوب دیگه چه مشکلی داری :lol:

خوبه که تو مشکلی‌ نداری ولی‌ اگر برای استراتژی‌های بلند مدت debian حرفی‌ جز خوشمزگی و spam نداری بکش کنار.
قسمت اصلی‌ رو جواب بده که چرا ناراحتی‌؟ چشاتو باز کردی دیدی که ۱۱ تا سوال با هم سوال شده؟
2011-03-05, 12:12 PM,
ارسال : #99

mah454 نویسنده :میگم همین الان سمت راست همین سایت توی قسمت خبر های slashdot یه چیزی راجع به دبیان نوشته .
بخوان ضرر نداره !
فقط نگی خبرشو من نوشتم !

من مثل شما نمیخندم و فقط برای سلامتی دیدگاه‌ها و عمق نگرش شما نگرانم!

inkscape یه پروژهٔ با ۴ یا ۵ تا developer که از debian تعریف کرده. واقع دچار شعف شدی؟! خوب این لینک رو هم ببین اما نگی‌ من نوشتم ها!

http://www.devx.com/opensource/Article/45528/1954[/quote]
2011-03-05, 12:19 PM,
ارسال : #100

فکر کنم بحث اصلی‌ همونی بود که سوال مهمان و جواب tolstoy بود و حالا که قسمت اصلی‌ گوشت موضوع تموم شده سایر دوستان دارن از مابقی میل می‌کنن که باید گفت خسته کننده شده.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان