لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKDownloader
2011-03-02, 06:44 PM,
ارسال : #1
SKDownloader
این دیگه چه دانلود منیجریه ! :o
ubuntu 10.10 رو دانلود کرده تموم شده، همینطوری بدون اینکه چیزی دانلود بشه، روی دانلود هستش و میخواد فایل رو جمع کنه، نمیکنه. چکار کنم؟ با torrent هم امتحان کردم، میخواست همشو دانلود کنه. کسی تجربه ی طولانی مدت با این دانلود منیجر داشته؟تجربه ی اول ما که خیلی بد داره میشه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-03-02, 07:01 PM,
ارسال : #2
پاسخ: SKDownloader
هیچ وقت از دانلودر هایی که بعدا میخواهند فایل را جمع کنند استفاده نکن.
من این دانلودر را نمیشناسم ولی تجربه خوبی با این نمونه دانلودر ها نداشتم.
2011-03-02, 07:19 PM,
ارسال : #3
پاسخ: SKDownloader
بهترین دانلود منیجیری که تو لینوکس میشناسم Jdownloader هستش که امکان split کردن فایل هارو تا ۲۰ قطعه میده و تاحالا نشده دانلود کنم و خراب در بیاد.aria2 دانلود ها رو خراب میکنه.wget امکان قطعه قطعه کردن نداره و سرعش افتضاحه. fatrat هم split نمیکنه. multiget رو یه بار تست کردم و انگار اون هم split نمیکنه.wxdownloader هست که دیگه دنبال نمیشه.چیز خوبی بود اما به خاطر ۱ باگ که مرتب برنامه بسته میشد و عملا به درد نمیخورد.
Jdownloader خیلی توپه. امکاناتی داره که آدم کف میکنه. جز این که یه مشکل مسخره داره که گاهی اوقات وسط دانلود کردن stop میشه و میگه ۵ دقیقه صبر کن لا دوباره شروع بشه یا این که خودت باید دستی دانلود رو ادامه بدی.البته دقیقا نمیدونم ولی انگار این مشکل رو توی نسخه های جدید رفع کردن چون خیلی ها صداشون در اومده بود. ولی خوب در کل میتونم بگم روی تجربه ی شخصی خودم گنو/لینوکس متاسفانه دانود منیجر به درد بخور نداره. هر کدوم یه جاشون میلنگه. اگه فایل حجیم میخوای دانلود کنی یه نگاه بکن میتونی نسخه ی تورنتش رو پیدا کنی یا نه. تورنت بهتره جوای میده.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان