لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
freebsd vs ubuntu
2011-03-16, 12:02 PM,
ارسال : #1
freebsd vs ubuntu
سلام
می خواستم بدونم که چرا بعضیها freebsd رو بهتر و حرفه ایتر از linux(ubuntu) خصوصا با توجه به این benchmark های phoronix مثل این میدونند؟ مزایای هر کدوم نسبت به هم چیه؟[/url]http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=freebsd8_benchmarks&num=1
lمرسی
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-03-16, 12:20 PM,
ارسال : #2
پاسخ: freebsd vs ubuntu
بخاطر اینکه FreeBSD فوق العاده پایدار و قدرتمنده ..
تازه خیلی هم سبک و روان اجرا میشه .
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-03-16, 01:03 PM,
ارسال : #3
پس قضیه benchmark ها چیه؟
2011-03-16, 02:22 PM,
ارسال : #4
بحث مسخره مقایسه unix‌ها با linux‌ها زیاد به درازا نمی‌‌انجامد چون unix‌ها ناتوان تر از این حرف‌ها هستند که شما فکر می‌کنید. انتخاب unix کلا مثل انتخاب محصولات گران و بی‌ ارزش apple می‌‌باشد و یک جور علاقه به "پز دادن" و "فرق داشتن" منبع آن می‌‌باشد و نه چیز دیگر.

unix‌ها فقط با تنظیمات بسیار زیاد توسط شرکت‌های بزرگ مثل IBM و HP قابل استفاده برای بعضی‌ منظور‌ها هستند و بدرد کار شما کاربر عادی نمیخورند. unix محصول ناف آمریکا هست و اصلا به فکر بومی سازی آن نباشید که نمی‌شود.

اما لینوکس‌ها با ایجاد بستر بسیار خوب و قابلیت‌های زیاد در کامپیوتر‌های شما قابل تغییر و ارتقا هستند و بومی سازی هم میشوند.

unix‌هایی‌ مثل freebsd که سعی‌ دارند با تقلید از مدل موفق لینوکس جایی‌ پیدا کنند فقط جایی‌ برای امید ۳ ماهه و نا امیدی همیشگی‌ برای علاقمندان شده اند! در freebsd و خاندان مربوطه شما مثل لینوکس نرم افزار‌های گوناگون ندارید... نصب و تنظیم بکلی مشکل زاست... سرعت کار پایین است... درایور‌های موجود کم میباشند...

البته باید گفت که در linux‌ها هم ubuntu و debian جزو خانواده به حساب نمی‌‌آیند و انتخاب بین freebsd و ubuntu انتخاب بد و بد تر است. امیدوارم درک کنید.
2011-03-16, 06:34 PM,
ارسال : #5
عموما Unixها پایدارتر از Linuxها هستند، ولی خوب در عمل Linux هم پایداری قابل قبولی داره و به دلیل تنوع پشتیبانی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، عموما از Linux استفاده میشه. از نمونه‌های موفق Unixها میشه Mac OS X رو نام برد که بر پایه Darwin هستش. کار کردن با Unixها هم به معنای حرفه‌ای بودن و حرفه‌ای نبودن افراد نیست،‌ چون اونها هم یک سیستم عامل هستند مثل Linux.

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-03-16, 09:42 PM,
ارسال : #6
پایداری یعنی‌ چی‌؟ یعنی‌ لینوکس میترکه زیر بار؟!

mac OS X به خاطره unix بودنش موفق شد یا به خاطره تبلیغات apple و ظرافت طراحی؟! اصلا وقتی‌ استاد دانشگاه از من میپرسه چرا نمی‌تونه روی apple mac book اینترنت اکسپلورر نصب کنه از کجا می‌شه درک کرد که آدم‌ها اصلا میدونن توش چی‌ هست؟!!!
2011-03-17, 01:09 AM,
ارسال : #7
Re: پاسخ: freebsd vs ubuntu
Anonymous نویسنده :پایداری یعنی‌ چی‌؟ یعنی‌ لینوکس میترکه زیر بار؟!

mac OS X به خاطره unix بودنش موفق شد یا به خاطره تبلیغات apple و ظرافت طراحی؟! اصلا وقتی‌ استاد دانشگاه از من میپرسه چرا نمی‌تونه روی apple mac book اینترنت اکسپلورر نصب کنه از کجا می‌شه درک کرد که آدم‌ها اصلا میدونن توش چی‌ هست؟!!!
پایداری یعنی وقتی که فشار وارده بیش از توان کامپیوتر باشه، باز هم سیستم‌عامل بتونه شرایط به خوبی کنترل کنه، با یک مشکل شما نیاز به راه‌اندازی کل سیستم نباشید، ...
از شما که یک Admin بسیار رده بالا و همواره تحت کنترل هستید بعید هستش که چنین شرایطی رو در سیستم‌های مختلف تجربه نکرده باشید!

البته من تنها یک Unix موفق رو معرفی کردم (به هر دلیلی که موفق شده)، و مسلما نمیشه این موضوع رو رد کرد. شاید کاربر نتونه متوجه بشه که پایه یک سیستم‌عامل Unix هست یا نه، ولی با کار کردن با یک سیستم، و مشکلاتی که براش پیش میاد میتونه تا حدودی تفاوت‌های سیستم رو متوجه بشه. وقتی که بخواد مشکلات ویندوز رو نداشته باشه، و همچنین نیاز به برنامه‌های خاصی مثل Autocad یا Photoshop داشته باشه، مسلما انتخاب دیگه‌ای براش نیست.
البته من نمیدونم که شما کجا درس خوندید و چی خوندید، ولی جایی که من تحصیل میکنم تا الان استادی ندیدم که ندونه Mac OS X یک Unix هستش، و تعداد زیادی از اونها هم از توسعه‌دهندگان Linux و Unix هستند. اینطور نیست که هر کسی Mac خرید برای طراحی اون بوده، و دنیا در محدوده اطراف شما محدود نمیشه.

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
2011-03-17, 08:43 AM,
ارسال : #8
Re: freebsd vs ubuntu
Anonymous نویسنده :سلام
می خواستم بدونم که چرا بعضیها freebsd رو بهتر و حرفه ایتر از linux(ubuntu) خصوصا با توجه به این benchmark های phoronix مثل این میدونند؟ مزایای هر کدوم نسبت به هم چیه؟[/url]http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=freebsd8_benchmarks&num=1
lمرسی

ببینید دوست عزیز، این benchmark ها هرکدام در راستای مقایسه ویژگی های پردازشی سیستم عامل ها هستند ولی عموما در مسایل شبکه و .... نکات دیگری نیز کاملا حائز اهمیت خواهد بود. شاید مهمترین ویژگی لینوکس نسبت به FreeBSD گسترده تر بودن درایور ها باشد. و یکسری ویژگی در FreeBSD موجود است که در لینوکس نیست:

1-GEOM Framework
2-DTrace
3-UFS/UFS2
4-pfSense Packet File
5-IPFirewall
6-IPFilter
7-Ports Collection (Optimization on Demand(
8-Bridging
9...

اینها تنها چیز هایی است که من تجربه کردم و عموما این لیست طولانی تر خواهد بود.

البته هرگز نباید شبه-یونیکس بودن هردو و شباهت عمیقشان را نادیده گرفت. دقت کنید که این شباهت تا جایی است که فرمت فایل های اجرایی و کتابخانه های هردو ELF بوده و به ازای هر تماس سیستمی لینوکس Linux System Calls یک تماس سیستمی در FreeBSD موجود است. Runtime Linker داخل FreeBSD قابلیت درک جداول آدرس Linux ABI را دارد و این بدان معناست که فایل های Binary لینوکس عملا بدون تغییر روی FreeBSD قابل اجرا هستند بدون اینکه نرم افزار درک کند که روی یک سکو بجز Linux در حال اجراست. لذا عبارت Linux Emulation عبارتی غلط است چون لینوکس داخل FreeBSD بهیچ وجه شبیه سازی نمیشود بلکه عبارت Linux Binary Compatibility صحیح است.

این ویژگی شباهت بسیار کل شبه-یونیکس ها به هم خیلی مهم است و عملا ADMIN های یکی بسرعت دیگری را فرا خواهند گرفت. همچنین PORT کردن نرم افزار ها از یک شبه-یونیکس به شبه-یونیکس دیگر بسیار ساده خواهد بود.

البته DRIVER ها BINARY-COMPATIBLE نیستند.
2011-03-17, 08:47 AM,
ارسال : #9
پاسخ: Re: freebsd vs ubuntu
این همه کاربر آنلاین داریم .
اونوقت مهمان پست می فرستند !
کی این وضع می خواهد درست بشه خدا میدونه ...

Debian GNU/Linux System Administrator
2011-03-17, 08:49 AM,
ارسال : #10
پاسخ: Re: freebsd vs ubuntu
دقت این Benchmark ها دقت کنید سرعت zip/unzip کردن و یا سرعت تبدیل فایل های صوتی به هم با یکدیگر مقایسه شده نه مثلا پایداری یا امنیت..

این benchmark ها حتی راجع به مثلا rhel vs sles نیز موجودند ولی اصلا قابل استناد نیستند چراکه دقت بیشتر این نتیجه را میدهد که هردو لینوکس با یک هسته و ... هستند و ثانیا معیار سنجش اصولا سرعت zip/unzip کردن نیست. حتی اگر این مساله سرعتی صحیح باشد (که تجربه من این را نشان نمیدهد) خیلی ها ترجیح میدهند سیستمی پایدار تر برای سرور ها برگزینند.
2011-03-17, 11:41 AM,
ارسال : #11
MASoft نویسنده :
Anonymous نویسنده :پایداری یعنی‌ چی‌؟ یعنی‌ لینوکس میترکه زیر بار؟!

پایداری یعنی وقتی که فشار وارده بیش از توان کامپیوتر باشه، باز هم سیستم‌عامل بتونه شرایط به خوبی کنترل کنه، با یک مشکل شما نیاز به راه‌اندازی کل سیستم نباشید، ...
از شما که یک Admin بسیار رده بالا و همواره تحت کنترل هستید بعید هستش که چنین شرایطی رو در سیستم‌های مختلف تجربه نکرده باشید!

البته من تنها یک Unix موفق رو معرفی کردم (به هر دلیلی که موفق شده)، و مسلما نمیشه این موضوع رو رد کرد. شاید کاربر نتونه متوجه بشه که پایه یک سیستم‌عامل Unix هست یا نه، ولی با کار کردن با یک سیستم، و مشکلاتی که براش پیش میاد میتونه تا حدودی تفاوت‌های سیستم رو متوجه بشه. وقتی که بخواد مشکلات ویندوز رو نداشته باشه، و همچنین نیاز به برنامه‌های خاصی مثل Autocad یا Photoshop داشته باشه، مسلما انتخاب دیگه‌ای براش نیست.
البته من نمیدونم که شما کجا درس خوندید و چی خوندید، ولی جایی که من تحصیل میکنم تا الان استادی ندیدم که ندونه Mac OS X یک Unix هستش، و تعداد زیادی از اونها هم از توسعه‌دهندگان Linux و Unix هستند. اینطور نیست که هر کسی Mac خرید برای طراحی اون بوده، و دنیا در محدوده اطراف شما محدود نمیشه.

ببین آقا رویاهاتو اینجا تشریح نکن. این اطلاعات در سطح دبیرستان رو همه میدونن. من سوال کردم که به خودت ثابت بشه نمیدونی پایداری چی‌ هست. در سیستم‌های عامل پایداری هر چقدر که باشه قابل اطمینان نیست و برای همین HA و هزار تکنیک دیگه برای پشتیبانی‌ در نظر گرفته شده. پایداری هزار مؤلفه داره و حتا در شرایط یکسان قابل اندازه گیری نیست.

این جواب رو هم که گرفتی‌ دیگه هیچ کس اینجا ننویسه فلان سیستم عامل پایدار تره.

تو از کجا میدونی‌ freebsd موفق بوده؟ می‌شه دلیلشو به ما هم بگی‌؟!!

می‌شه بگی‌ کجا تحصیل میکنی‌ که تعداد زیادی از استادان شما توسعه دهندگان لینوکس و unix هستن و اگر بشه بگی‌ دقیقا در چه پروژهای شرکت می‌کنن ممنون میشم.
2011-03-17, 11:44 AM,
ارسال : #12
Re: پاسخ: Re: freebsd vs ubuntu
mah454 نویسنده :این همه کاربر آنلاین داریم .
اونوقت مهمان پست می فرستند !
کی این وضع می خواهد درست بشه خدا میدونه ...

تعداد کاربران آنلاین برای نشون دادن ترافیک زیاد technotux دستکاری شده و همیشه ازش ۵۰ تا کم کن. کلا اینجا زیاد رفت و آمدی هم نیست و کاربر مهمان به نفع شماست. برای شما و دوستات وقتی‌ که خجالت می‌کشید تو بحث‌های جدی شرکت کنید تا حالا مفید بوده.
2011-03-17, 01:31 PM,
ارسال : #13
نقل قول :ببین آقا رویاهاتو اینجا تشریح نکن. این اطلاعات در سطح دبیرستان رو همه میدونن. من سوال کردم که به خودت ثابت بشه نمیدونی پایداری چی‌ هست. در سیستم‌های عامل پایداری هر چقدر که باشه قابل اطمینان نیست و برای همین HA و هزار تکنیک دیگه برای پشتیبانی‌ در نظر گرفته شده. پایداری هزار مؤلفه داره و حتا در شرایط یکسان قابل اندازه گیری نیست.

این جواب رو هم که گرفتی‌ دیگه هیچ کس اینجا ننویسه فلان سیستم عامل پایدار تره.
شبیه افرادی که سوال میپرسند، بعد میگویند که پرسیدم ببینم اطلاعات عمومیت در چه حدیه :lol:
به نظر میاد جوابتون رو گرفتید. البته مسلما شما نمیتونید پایداری رو اندازه بگیرید، ولی وقتی تفاوت زیاد باشه روش‌هایی هست که بشه تا حد قابل قبولی پایداری رو مقایسه کرد (نه اینکه اندازه گرفت). کمی گوگل کنید اطلاعات بیشتری هم پیدا میکنید. خوشحالم که تونستم کمی در افزایش اطلاعاتتون کمک کنم، بلکه شاید در آینده به افراد کمک کنید، به جای اینکه به گفته خودتون توی سرشون بزنید!!!

نقل قول :تو از کجا میدونی‌ freebsd موفق بوده؟ می‌شه دلیلشو به ما هم بگی‌؟!!
من Mac OS X رو گفتم. بد نیست گاهی نوشته‌های قبلی هم بخونید.

نقل قول :می‌شه بگی‌ کجا تحصیل میکنی‌ که تعداد زیادی از استادان شما توسعه دهندگان لینوکس و unix هستن و اگر بشه بگی‌ دقیقا در چه پروژهای شرکت می‌کنن ممنون میشم.
همونطوری که شما تحت کنترل هستی و نمیتونی اطلاعاتی بیان کنی، من و اونها هم پروژه‌هایی انجام میدیم که نمیشه بیان کرد. البته من قبلا اینا رو بیان کردم، میتونی پست‌های من رو بخونی که چند تا چیز یاد بگیری، کنارش هم متوجه شی من کجا تحصیل میکنم :wink:

Anonymous نویسنده :تعداد کاربران آنلاین برای نشون دادن ترافیک زیاد technotux دستکاری شده و همیشه ازش ۵۰ تا کم کن. کلا اینجا زیاد رفت و آمدی هم نیست و کاربر مهمان به نفع شماست. برای شما و دوستات وقتی‌ که خجالت می‌کشید تو بحث‌های جدی شرکت کنید تا حالا مفید بوده.
شاید شما در کارهاتون از چنین روش‌هایی استفاده کنید، ولی اینجا برای افراد اهمیتی نداره که چند نفر آنلاین هستند که بخواند زیادش کنند، همونطور که پیغام‌های شما برای کسی فایده نداره چون برای کسی مفید نبوده. البته خودتون یک سری مسائل رو یاد گرفتید که همین خودش خوبه، و شاید در آینده با همین مسائل بتونید به دیگران کمک کنید.

من از صاحب پست معذرت میخوام. این دوست مهمانمون همیشه کارش همین بوده که بحث رو منحرف کنه، یا اینکه توی پست‌ها به جای کمک کردن سعی کنه افراد رو به تمسخر بگیره. فکر کنم مطالبی که لازم بوده از طرف من بیان بشه رو بیان کردم.
2011-03-17, 02:28 PM,
ارسال : #14
پاسخ: Re: پاسخ: freebsd vs ubuntu
نقل قول :شبیه افرادی که سوال میپرسند، بعد میگویند که پرسیدم ببینم اطلاعات عمومیت در چه حدیه Laughing

برای شناخت افراد از روش شبیه سازی استفاده نکن چون پایگاه دادهٔ مغز شما حتما کامل نیست.

نقل قول :البته مسلما شما نمیتونید پایداری رو اندازه بگیرید، ولی وقتی تفاوت زیاد باشه روش‌هایی هست که بشه تا حد قابل قبولی پایداری رو مقایسه کرد (نه اینکه اندازه گرفت).

حالا که اعتقاد داری تفاوت پایداری unix و لینوکس زیاد هست لطفا فقط یک روش رو برای من نام ببر.فقط یک روش!

نقل قول :کمی گوگل کنید اطلاعات بیشتری هم پیدا میکنید

من تولید کنندهٔ علم هستم و اطلاعات موجود در اینترنت مخصوصاً اگر مجانی‌ باشند و در دسترس تو باشند حتما ناقص هستند. شما احتیاج به تجربه داری نه جستجوی تئوری ها.

نقل قول :خوشحالم که تونستم کمی در افزایش اطلاعاتتون کمک کنم، بلکه شاید در آینده به افراد کمک کنید، به جای اینکه به گفته خودتون توی سرشون بزنید!!!

من با بحث کردن با شما هم حتا نه امید نمیشوم. من انتظار بد ترشو داشتم.

نقل قول :من Mac OS X رو گفتم.

خوب حالا بگو OS X به چه دلیل مشهور و محبوب شده؟ پایداری؟!

نقل قول :همونطوری که شما تحت کنترل هستی و نمیتونی اطلاعاتی بیان کنی، من و اونها هم پروژه‌هایی انجام میدیم که نمیشه بیان کرد. البته من قبلا اینا رو بیان کردم، میتونی پست‌های من رو بخونی که چند تا چیز یاد بگیری، کنارش هم متوجه شی من کجا تحصیل میکنم

من در مورد خودم ادعایی نکردم بلکه افراد این انجمن نیاز به شنیدن نام‌ها دارند و اصرار دارند که من کی‌ هستم اما تو از دانشگاه محل تحصیلت و استادان اون یه دروغی گفتی‌ حالا باید اثباتش کنی‌. نگران نباش من میدونم شما حد اکثر چی‌ هستید... میدونم حد اکثر استادای شما چی‌ هستن.
قبل از تو هم اینجا برای مقابله با من پس از مبارزهٔ گروهی سعی‌ کردند تمام کارشناسان ایران را بیاورند و سپس کار کشید به stallman و سپس پیامبران.

نقل قول :شاید شما در کارهاتون از چنین روش‌هایی استفاده کنید، ولی اینجا برای افراد اهمیتی نداره که چند نفر آنلاین هستند که بخواند زیادش کنند، همونطور که پیغام‌های شما برای کسی فایده نداره چون برای کسی مفید نبوده

چرا دوست من برای technotux مهم هست که تعداد کاربران online رو "همیشه" و "در هر ساعت شبانه روز" بین ۴۸ تا ۵۵ نشون میده و این حرف شما رو نقض میکنه اما من برای خیلی‌‌ها مفید بودم مینیمم برای افراد با تجربه شما که بطور مثل نمیدونستن لینوکس کرنل-pae چی‌ هست!! تو میدونی‌ کی‌ رو میگم!؟ نه؟!

نقل قول :. این دوست مهمانمون همیشه کارش همین بوده که بحث رو منحرف کنه، یا اینکه توی پست‌ها به جای کمک کردن سعی کنه افراد رو به تمسخر بگیره. فکر کنم مطالبی که لازم بوده از طرف من بیان بشه رو بیان کردم.

از بس که عادت کردین هر روز بچه‌های تازه کار بیان و اینجا اول معذرت بخوان و یه سالی‌ بکنن و شما‌ها اظهار فاضل بکنید براتون سخته یه نفر برای اولین بار اومده کاسه کوزتونو جمع کرده.نه؟!
2011-03-17, 02:37 PM,
ارسال : #15
پاسخ: Re: پاسخ: freebsd vs ubuntu
نقل قول :برای شناخت افراد از روش شبیه سازی استفاده نکن چون پایگاه دادهٔ مغز شما حتما کامل نیست.
:lol:
ببخشید !
معمولا هر ۲ یا سه ماه یه بار یه نفر مثل شما میاد و سعی میکنه با بچه های این انجمن یکم شوخی کنه Wink
همه این افراد هم به شدت از خودشان میترسند !
به قول یه بنده خدا می گفت که خجالت میکشن توی انجمن مثل بچه آدم با یک حساب کاربری پست بفرستند :lol:
ملت میان عنوان تاپیک رو می خونن و وقتی که داخلش میان با این جور حرف ها مواجه میشن ...
این بحث مسخره ای که راه افتاده کی قراره تمام بشه ؟
2011-03-17, 03:06 PM,
ارسال : #16
Re: پاسخ: Re: پاسخ: freebsd vs ubuntu
mah454 نویسنده :
نقل قول :برای شناخت افراد از روش شبیه سازی استفاده نکن چون پایگاه دادهٔ مغز شما حتما کامل نیست.
:lol:
ببخشید !
معمولا هر ۲ یا سه ماه یه بار یه نفر مثل شما میاد و سعی میکنه با بچه های این انجمن یکم شوخی کنه Wink
همه این افراد هم به شدت از خودشان میترسند !
به قول یه بنده خدا می گفت که خجالت میکشن توی انجمن مثل بچه آدم با یک حساب کاربری پست بفرستند :lol:
ملت میان عنوان تاپیک رو می خونن و وقتی که داخلش میان با این جور حرف ها مواجه میشن ...
این بحث مسخره ای که راه افتاده کی قراره تمام بشه ؟

این بحث تموم نمی‌شه چون ایرانی‌‌ها مردمی بسیار نژاد پرست هستن و حتا بدتر چون کسی‌ رو قبول می‌کنن که فقط مثل خودشون باشه. شما‌ها که اینقدر انرژی گذشتین تا با "مهمان" مبارزهٔ کنید چقدر سعی‌ کردین جواب سوالات رو بدین؟ اینا حسودی هست یا ژن نژاد پرستی شما یا چیزه دیگه؟!
2011-03-17, 03:21 PM,
ارسال : #17
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: freebsd vs ubuntu
نقل قول :ایرانی‌‌ها مردمی بسیار نژاد پرست هستن و حتا بدتر چون کسی‌ رو قبول می‌کنن که فقط مثل خودشون باشه
Game Over :lol:

Debian GNU/Linux System Administrator
2011-03-17, 05:54 PM,
ارسال : #18
ای بابا چرا اینجا تا کسی میاد اطلاعاتشو بیان میکنه یکی دیگه میاد میگه نه...بابا بیاید با احترام به هم نظرتون را بیان کنید...بخدا ما انسانیم و هر کسی نظر خودشو داره..بی تجربه هایی مثل منهم از نظرات شما استفاده میکنه..مثلا همین بحث کزایی "debian جزء لینوکس نیست و آشغالانسه" دیگه به یک آلمه کاربر دبیان توهین نکنید لطفا...
2011-03-17, 08:04 PM,
ارسال : #19
سلام
باز هم کاربرهای میهمان که میترسن شناخته بشن نه بد نگیم خیلی مخفی هستن چون خیلی مهم هستن.
باز هم بدگویی ایرانی ها توسط خود ایرانی ها.
باز هم مقایسه بین سنگ و کاغذ(چون به هم ربط دارن یووقت توهین به کسی یا سیستمی نشه خدایی نکرده)
باز هم جنگ بی دلیل بجای اراپه مطلب .
باز هم انتقاد از تیتاکس (یکی نیست بگه خودت اینجا چیکار میکنی کی که میگی الکی شلوغه)
آقایونی که دنبال دلایل اختلاف هستید نه دنبال جنگ و دعوا و مطرح کردن مسائل بسیار مهم

اینو نیگاه کنید بعد اگر مطلب فنی برای ارائه پیدا کردید بگید مام یاد بگیریم دعا خواهیم کرد :
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.freebsd.org/marketing/os-comparison.html">http://www.freebsd.org/marketing/os-comparison.html</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ImenPardis.com">http://www.ImenPardis.com</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.imenpardis.com">http://forum.imenpardis.com</a><!-- m -->
2011-03-17, 10:00 PM,
ارسال : #20
Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: freebsd vs ubuntu
nikkhesal نویسنده :سلام
باز هم کاربرهای میهمان که میترسن شناخته بشن نه بد نگیم خیلی مخفی هستن چون خیلی مهم هستن.
باز هم بدگویی ایرانی ها توسط خود ایرانی ها.
باز هم مقایسه بین سنگ و کاغذ(چون به هم ربط دارن یووقت توهین به کسی یا سیستمی نشه خدایی نکرده)
باز هم جنگ بی دلیل بجای اراپه مطلب .
باز هم انتقاد از تیتاکس (یکی نیست بگه خودت اینجا چیکار میکنی کی که میگی الکی شلوغه)
آقایونی که دنبال دلایل اختلاف هستید نه دنبال جنگ و دعوا و مطرح کردن مسائل بسیار مهم

اینو نیگاه کنید بعد اگر مطلب فنی برای ارائه پیدا کردید بگید مام یاد بگیریم دعا خواهیم کرد :
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.freebsd.org/marketing/os-comparison.html">http://www.freebsd.org/marketing/os-comparison.html</a><!-- m -->
ده سالی از این میگذره. مثلا ext2 !

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان