لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 1 رأي - معدل امتيازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!!!TECHNOTUX دروغ نگوید!!!
2011-03-18, 03:33 PM,
ارسال : #1
!!!TECHNOTUX دروغ نگوید!!!
فکر کنم تا بحال همه ما کاربران TECHNOTUX متوجه شده باشیم که این سایت راجع به تعداد کاربران آنلاین دروغ میگوید. اما یک سوال: چه میکند؟؟؟

هیچ!!! فقط دقیقا عدد 35 را با تعداد کاربران واقعی جمع میکند تا این توهم را بوجود آورد که سایت پرطرفداری است...

از این بار، هر دفعه که داخل سایت login میکیند تعداد کاربران آنلاین و مهمان و ... را در همان صفحه که بعد از login می آید ملاحظه کنید و با آمار کنار سایت مقایسه کنید.

حتما خودتان هم درک کرده اید که این سایت آنقدر ها هم که به نظر می آید بازدید کننده ندارد...
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-03-18, 03:52 PM,
ارسال : #2
پاسخ: !!!TECHNOTUX دروغ نگوید!!!
اینو من هم گفتم اما به نظر من عدد ۴۵ و ۵۰ رو به تناوب به کاربران online اضافه می‌کند. خوبه که دیگران هم متوجه شدن. البته با این ادبیات نامربوط و تعدادی کاربران قدیمی‌ خاص با نام و نشان اینجا به یک پاتوق تبدیل شده و در واقع طرفداری ندارد.
2011-03-18, 03:56 PM,
ارسال : #3
دقیقا، دیگر موقع اش شده که تکنوتاکس از بین برود.
2011-03-18, 03:59 PM,
ارسال : #4
نقل قول :دقیقا، دیگر موقع اش شده که تکنوتاکس از بین برود.
:lol:
تنهایی می خواهی این کار رو کنی ؟

Debian GNU/Linux System Administrator
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-03-18, 04:13 PM,
ارسال : #5
Re: پاسخ: !!!TECHNOTUX دروغ نگوید!!!
mah454 نویسنده :
نقل قول :دقیقا، دیگر موقع اش شده که تکنوتاکس از بین برود.
:lol:
تنهایی می خواهی این کار رو کنی ؟

تیتاکس خیلی وقت است که مرده. درست یک zombie است.
2011-03-18, 06:17 PM,
ارسال : #6
پاسخ: Re: پاسخ: !!!TECHNOTUX دروغ نگوید!!!
از لحاظ تعداد کاربران مهمان من هم این موضوع رو قبول دارم که آمار واقعی نیست چون تا حالا ندیدم به زیر 40 یا 50 کاربر مهمان برسه.احتمالا کسی که حتی برا یک ثانیه این سایت رو تو مرورگرش باز کنه و بعد ببنده به تعداد کاربرای مهمان یکی اضافه میشه Smile
ولی در کل فکر نمی کنم که موضوع تعداد کاربرای مهمان اونقدر مهم باشه که همه چیز این سایت رو ببریم زیر سوال.

A computer GeeK
2011-03-18, 09:12 PM,
ارسال : #7
نقل قول :اینو من هم گفتم اما به نظر من عدد ۴۵ و ۵۰ رو به تناوب به کاربران online اضافه می‌کند. خوبه که دیگران هم متوجه شدن.

واقعا که مسخره است. با مطمئنا این کار تعمدی انجام شده!
2011-03-19, 09:51 AM,
ارسال : #8
تاثیر ادیان و اعتقادات بر پیشرفت سطح علمی یک جامعه ( خواه ایران خواه آمریکا) ارتباطی به آمار سایت تکنوتاکس ندارد . لطفا اجازه دهید بحث در جهت اصلی خود پیش برود.
با تشکر از توجه شما
2011-03-19, 10:46 AM,
ارسال : #9
حرف شما کاملا درست اما این سایت تقریبا اولین سایت لینوکسی است و واقعا در مقامش هست که یک ماه یک بار به روز بشه همه لینوکس رو با سایت تکنوتاکس می شناسند واقعا شرم داره که سایت این قدر دیر بروز میشه و مشکلاته دیگه --- بعضی ها به من می گفتن که سایت های لینوکسی یه سال قوی کار می کنه بعدش دیگه ضعیف میشه ما امیدمون این بود که تکنو تاکس این جوری نشه اما .......................
2011-03-19, 10:51 AM,
ارسال : #10
خیلی خوب .
حالا که اینجور شد من هم می خواهم نطر خودم رو بدم :
من قبلا هم یک پست راجع به این موضوع فرستاده بودم .
احساس می کنم که اسکریپت php که برای نمایش تعداد کاربران آنلاین سایت گذاشته شده به این صورت عمل می کنه که یک عدد مثلا مابین 30-50 رو به صورت random در میاره و با تعداد اعضا آنلاین و تعداد مهمانان واقعی سایت جمع می کنه و به نمایش میگذاره .
البته این فقط یک حدسه ...
باید بررسی بشه ...

Debian GNU/Linux System Administrator
2011-03-19, 12:04 PM,
ارسال : #11
زندگی بدون فکر کردن و توهم پراکنی برای بسیاری از آدم ها شایع شده است. یک احمقی فکر می کند عدد رندم است و یک احمق دیگری حدس می زند که این عدد برای نشان دادن علاقه به وب سایتی است که دلیلی برای مطرح کردن خود نمی بیند.

اندکی هم فکر کرده اید؟

این انجمن زمانی راه اندازی شده است که ربات ها (اسپمرها) و کرالرها مانند امروز در وب سایت ها نمی لولیده اند. این عدد واقعی است اما قسمت عمده ای از آن مربوط به ربات‌ها و کرالرها است که در تلاش برای وارد کردن مطلب و یا اسکن جدید صفحات وب سایت هستند.

لحن مریض و توهم زده شما دامی‌ها باعث بی اعتبار شدن و عدم رقبت کاربران سایت شده است.
2011-03-19, 01:10 PM,
ارسال : #12
من نمیدونم ... !
شاید هم واقا این حرفی که زدم اشتباه باشه ... !
به هر حال این عدد نباید اینجوری باشه .
مثلا یک سایت مثل linuxquestions رو ببینید . همیشه یک عدد که معمولا بیشتر از 1000 هست رو نشون میده .
یا مثلا سایت ubuntuforums که همیشه یک عدد بالای 6000 رو نشون میده ...
از این جور موارد رو زیاد میشه پیدا کرد .
در ضمن اینکه من به مساله robots دقت نکرده بودم !
2011-03-19, 03:57 PM,
ارسال : #13
حالا این سایت تعداد کاربران آنلاینشو دروغ میگه یا که مهم نیست به دلایل زیر :
1 ) تکنوتاکس که یک سایت تبلیغاتی نیست
2 ) یک فروشگاه نیست

البته من هم به این موضوع که تکنوتاکس دیگه مرده اعتقاد دارم
ولی اگر حذفش (من نه) کنیم چه سایتی را جایگزین کنیم؟
البته دلیل مرده بودنش وجود گروه های کاربری محلی زیاد و گروه کاربران توزیع های خاص هست به نظر من ، مثلا من که کاربر فدورا و اوبونتو هستم که نمیام سوالاتمو اینجا بپرسم
2011-03-19, 04:34 PM,
ارسال : #14
این آمار دروغین رو الکی با crawler ها توجیه نکنید.

1-در تکنوتاکس لاگین کنید.
2-از سمت راست روی انجمن ها (سوال کنید) کلیک کنید.
3-در قسمت پایین آن صفحه آمار درست کاربران حاضر نوشته شده.
4-اختلاف این تعداد با تعدادی که در صفحه اصلی نمایش داده میشه همیشه 35 است!!!

این است دروغ تکنوتاکس و به crawler ها ربطی نداره...
2011-03-19, 04:43 PM,
ارسال : #15
فکر کنم این عکس همه چیز را بیان کنید:

کد :
http://www.4freeimagehost.com/show.php?i=4a82e595c619.jpg

نیاز به توضیح بیشتر نیست.
2011-03-19, 04:47 PM,
ارسال : #16
جالبه ...
تا الان به این یکی توجه نکرده بودم ...
2011-03-19, 07:07 PM,
ارسال : #17
این مشکل تعداد کاربران و چند مشکل دیگر طی این تلفیق به وجود اومده. مشکلات دیگه ای هم وجود داره. منتها مشکل اینجاست که امروزه کسی دیگه وقت سر خاروندن هم نداره چه برسه به رفع این مسائل.من که زن و بچه ندارم و سر کار هم نمیرم و دستم تو جیب بابامه وقت ندارم که بخوام گنوپورتال رو به روز کنم و هنوز کلی از کار هاش نیمه کاره مونده. چه برسه به آلن که کلی مشغله برای خودش داره.
اما یه نکته ای وجود داره:
مشکلاتی مثل درست نشون ندادن آمار،قدیمی بودن نسخه ی RSS، ظاهر فسیل شده ی انجمن، خراب بودن موتور جستجوی داخلی انجمن و اگه چیز دیگه کسی مشاهده کرده، کسی رو آزار نداده. گیرم این مشکلات رفع شد. چن نفر به این نکته که آمار تکنوتاکس چقدره توجه میکنن یا این که خوراک انجمن تکنوتاکس رو میخورن؟ یا از موتور داخلی انجمن استفاده میکنن؟(خیلی ناراحتی میتونی از گوگل استفاده کنی). اینا همه بهونست. یه ضرب المثل هست که میگه کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره. مثلا یه انجمن نو نوار و شیک و پیک چه استفاده ای میتونه داشته باشه وقتی محتوایی داخلش نباشه؟ هر کس ناراحته میتونه اینجا نیاد. هر کس شیفته ی ظاهر هستش میتونه بره سراغ ویندوز ۷ که خیلی بهش حال بده و اصلا پاشو اینجاها نگذاره.
موضوع اینه که دوست عزیز و هم وطن، روش مبارزه برای جمع کردن کاربر این نیست که بری و انجمن ها رو زیر سوال ببری. راه و رسمش اینه که خودت رو بالا ببری نه بقیه رو بخوای پایین بکشی تا بالا تر از بقیه قرار بگیری
من قول بهت میدم اگه یه روز انجمن شما سر تر از اینجا شد من بیام داخلش.(البته اگه انجمنی در کار باشه یا هز چیز دیگه که اینجا به این صورت دعوا راه میندازی)

فکر میکنم الان وقتش باشه تو این چند روز تعطیلات عید مدیران و ناظرین داخل کشور یه فکری به حال مشکلات انجمن بکنن.
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-03-19, 11:19 PM,
ارسال : #18
Re: پاسخ: Re: پاسخ: !!!TECHNOTUX دروغ نگوید!!!
Anonymous نویسنده :حالا این سایت تعداد کاربران آنلاینشو دروغ میگه یا که مهم نیست به دلایل زیر :
1 ) تکنوتاکس که یک سایت تبلیغاتی نیست
2 ) یک فروشگاه نیست

البته من هم به این موضوع که تکنوتاکس دیگه مرده اعتقاد دارم
ولی اگر حذفش (من نه) کنیم چه سایتی را جایگزین کنیم؟
البته دلیل مرده بودنش وجود گروه های کاربری محلی زیاد و گروه کاربران توزیع های خاص هست به نظر من ، مثلا من که کاربر فدورا و اوبونتو هستم که نمیام سوالاتمو اینجا بپرسم
ما از حذف سایت صحبت نمی کنیم ما می گیم چرا تکنوتاکس ، تکنوتاکس 5 و 6 ماه پیش نیست و چرا این قدر تو بروز شدن سایت و ... ضعیف شده واقعا چرا :?: :?: :?: :!: :?: :!:
2011-03-20, 12:08 AM,
ارسال : #19
اتفاقا دقیقا این مشکل رو من 1-2 سال پیش مطرح کردم توی انجمن و جوابی که گرفتم این بود که (فکر کنم توستلر؟!!! بود جواد داد) که اونی که پایین انجمن مینویسه تعداد کاربران داخل انجمن هست و انوی که توی صفحه اصلی هست کلی هست هست که الان دیگه روشد با این قضیه 35 تا Smile خلاصه این انجمن یا باید یک دست کلی به ظاهر خود و یک دست اساسی هم به کالبد خود بکشه که بتونه به اوایل درخشان خود برگرده!
2011-03-20, 07:37 AM,
ارسال : #20
عددی که توی صفحه خونگی نشون داده می‌شه مربوط به خود سایت هست و عدد انجمن فقط مربوط به کاربرانی هست که در اون لحظه توی انجمن هستند. دلیلی نمی‌بینم که بخواهیم این عدد بازدید کننده‌ها رو کم و زیاد نشون بدیم. کسی از بابت بازدید کننده زیاد پولی به ما پرداخت نمی‌کنه. فکر کنم مفید تر این بود که بجای صرف این همه وقت روی این تاپیک یه مقاله به درد بخور روی ویکی سایت اضافه می‌کردید. ولی خوب، مثل همیشه.... پای عمل که می‌آد...

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان