لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با نصب package و port سیستم OpenBSD 4.8
2011-03-30, 01:51 PM,
ارسال : #1
مشکل با نصب package و port سیستم OpenBSD 4.8
سلام،
به تازگی OpenBSD 4.8 را روی سیستمم نصب کردم، ولی متاسفانه یه مشکل عجیب دارم و اونم اینه که هروقت که می خواهم از دستور pkg_add و یا make (برای نصب از طریق پورت ها) بسته ای را نصب کنم، هنگام فرایند نصب بسته و زمانی که می خواهد چیزی را از ftp دانلود کنه تا 50-60% بسته را دریافت می کنه ولی بعد از اون دیگه جلو نمیره و رو همون 60% یا 50% که دریافت کرده باقی می مونه! کسی می دونه مشکل از کجاست؟
ضمنا من قبل از نصب متغییر PKG_PATH را به یکی از آدرس های Mirror که در سایت OpenBSD گذاشته مقدار دهی کردم و مشکلی از این بابت نداره!
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-04-03, 02:54 PM,
ارسال : #2
پاسخ: مشکل با نصب package و port سیستم OpenBSD 4.8
با سلام به شما دوست عزیز ...من مدتی ایست که میخوام ف ب رو نصب کنم و اون رو برای کارهای شبکه میخوام .. آیا این توضیع جوابگوی من هست ..... لطفا کمک کنید ... یا حق
2011-04-03, 03:01 PM,
ارسال : #3
Re: پاسخ: مشکل با نصب package و port سیستم OpenBSD 4.8
Anonymous نویسنده :با سلام به شما دوست عزیز ...من مدتی ایست که میخوام ف ب رو نصب کنم و اون رو برای کارهای شبکه میخوام .. آیا این توضیع جوابگوی من هست ..... لطفا کمک کنید ... یا حق

من اصلا متوجه نشدم !

برای اون دوست اولی هم بهتره بگم که یک فایل رو با استفاده از wget دانلود کنید ببینید ابن مشکل وجود داره . اگه مشکلی نبود حجم فایل سیستم رو بررسی کنید . شاید پارتیشن شما پر شده باشه .
کد :
df -h
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان