لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب دبیان
2011-03-31, 08:58 PM,
ارسال : #1
نصب دبیان
با سلام ..... من مدتی ایست که توضیع 5.0.4 دبیان رو از بازار گرفتم اما نتونستم اونو رو سیستمم نصب کنم ... من دبیان رو برا کارهای شبکه میخوام ... آیا این توضیع برای این کار خوبه؟ خواهش میکنم که اگه میتونید کمک کنید....

مشخصات سیستم "amd athlon 64 x2 dual core proces

msi am2 platforme

--------------------------------- با تشکر----------------------
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2011-04-02, 07:59 AM,
ارسال : #2
پاسخ: نصب دبیان
الان نسخه ۶.۰.۱a هم اومده می تونید از اون استفاده کنید
در ضمن لطفا سوال بپرسید اینکه درد و دلی بیش نبود Wink
سوالتون را مشخص بپرسید اینکه چه کارایی کردید و کدام مرحله به مشکل بر خوردید و چه خطاهایی دریافت کردید.

Don't bother, we're using GNU/Linux everywhere, even there Big Grin
Linuxmotto
گروه کاربران لینوکس اصفهان
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-04-02, 10:29 AM,
ارسال : #3
آقا در این مغازه ها و بازارچه ها دی وی دی های لینوکس را خیلی گران میدهند. از linuxshop.ir تهیه کن که خیلی ارزان تر است. با پست سریع بدستت میرسانند.
2011-04-02, 10:04 PM,
ارسال : #4
ممنونم از راهنمایی هاتون .... راستش من یه مبتدی هستم ودر باره لینوکس خیلی نمیدونم .. آیا دبیان برای کارهای شبکه برا یه مبتدی خوبه . ... نظزتون راجب سنت او اس چیه؟ ممنونم اگه راهنمایی کنید ...

----------------------------- Andre Paul ----------------------------------------------------------------------
2011-04-03, 07:12 AM,
ارسال : #5
نقل قول :آیا دبیان برای کارهای شبکه برا یه مبتدی خوبه .

دبیان برای کار های حرفه ای و محیط های enterprise واقعا مناسب نیست. جزء توزیع های درجه سه و چهار محسوب میشود. برای افرادی که میخواهند شروع کنند نیز اصلا مناسب نیست چراکه آنقدر ایراد و اشکال و نقطه ضعف و کمبود دارد که فرد همه را به حساب لینوکس میگذارد و برای همیشه از لینوکس زده میشود...

به همین دلیل شما هیچوقت تا حرفه ای نشده اید سراغ دبیان نروید. وقتی حرفه ای شدید درخواهید یافت که اینهمه ایراد و اشکال و باگ و ... اختصاصی دبیان است نه کل لینوکس. suse و redhat را دریابید.
2011-04-03, 07:19 AM,
ارسال : #6
سر کله مبارز دبیان هم پیدا شد. یک مبارز واقعی Tongue

Don't bother, we're using GNU/Linux everywhere, even there Big Grin
Linuxmotto
گروه کاربران لینوکس اصفهان
2011-04-03, 08:45 AM,
ارسال : #7
نقل قول :دبیان برای کار های حرفه ای و محیط های enterprise واقعا مناسب نیست. جزء توزیع های درجه سه و چهار محسوب میشود. برای افرادی که میخواهند شروع کنند نیز اصلا مناسب نیست چراکه آنقدر ایراد و اشکال و نقطه ضعف و کمبود دارد که فرد همه را به حساب لینوکس میگذارد و برای همیشه از لینوکس زده میشود...

به همین دلیل شما هیچوقت تا حرفه ای نشده اید سراغ دبیان نروید. وقتی حرفه ای شدید درخواهید یافت که اینهمه ایراد و اشکال و باگ و ... اختصاصی دبیان است نه کل لینوکس. suse و redhat را دریابید
لطفا این باگها و اشکالات رو بگو ما هم در جریان باشیم.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.debian-ir.com">http://www.debian-ir.com</a><!-- m -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2011-04-03, 11:15 AM,
ارسال : #8
Re: پاسخ: نصب دبیان
Anonymous نویسنده :
نقل قول :آیا دبیان برای کارهای شبکه برا یه مبتدی خوبه .

دبیان برای کار های حرفه ای و محیط های enterprise واقعا مناسب نیست. جزء توزیع های درجه سه و چهار محسوب میشود. برای افرادی که میخواهند شروع کنند نیز اصلا مناسب نیست چراکه آنقدر ایراد و اشکال و نقطه ضعف و کمبود دارد که فرد همه را به حساب لینوکس میگذارد و برای همیشه از لینوکس زده میشود...

به همین دلیل شما هیچوقت تا حرفه ای نشده اید سراغ دبیان نروید. وقتی حرفه ای شدید درخواهید یافت که اینهمه ایراد و اشکال و باگ و ... اختصاصی دبیان است نه کل لینوکس. suse و redhat را دریابید.

سلام یه سوالی میشه بپرسم شما منظورتون از توزیع درجه سه و چهار چیه ؟ درجه یک چیه ؟
تا حالا با یه لینوکس درجه یک چنتا پروژه انجام دادی ؟ میشه به ماهم بگید یاد بگیریم با درجه یک کار کنیم ؟
ممنون میشم اگر مفهوم لینوکس رو درک کردید به ماهم بگید که درجه هاش به چه معنی هست. مرسی

ودر پاسخ دوست گرامی :
اقای باغومیان زحمت کشیده یک کتاب در زمینه کار با دبین و راه اندازیش نوشته .گرچه اون نسخه از کتاب که من دارم مربوط به سارژ هست . اما پایه یکی هست (و شاید الان تجدید چاپ شده وویرایش شده) شما با کمی گشت و گذار توی همین سایت و با خوندن اون کتاب به پاسخ بسیاری از پرسشهات خواهی رسید .

تا با غم عشق تو مرا کار افتاد بیچاره دلم در غم بسیار افتاد
2011-04-03, 11:23 AM,
ارسال : #9
پاسخ: Re: پاسخ: نصب دبیان
درجه ات خیلی باحال بود Smile))))
درجه ۳ ؟
عزیزم امیدوارم به روح اعتقاد نداشته باشی.
این چرت و پرت ها چیه می گی؟
خودت شخصا درجه رو می بندی ؟
2011-04-03, 01:38 PM,
ارسال : #10
من از همتون ممنونم که پاسخ میدید ...... ولی واقعا نمیدونم که کدام توزیع رو برا شبکه کردن استفاده کنم .. یکی میگه سوزس و یکی میگه سنت اواس و یکی میگه ردهت .... البته نظر همه ی شما محترمه ولی اگه دو هزاری ما رو بندازید ممنون میشم ... نظرتون راجب سنت او اس چیه؟ لطفا کمک کنید چون انتخاب یه توضیع مناسب برای شبکه خیلی برای من مهمه واز طرفی هم مدت زمان زیادی از وقتمو به این خاطر از دست دادم .... سپاسگذارم-----................. Andre Paul-----------
2011-04-03, 02:28 PM,
ارسال : #11
Andre Paul ! ):
اگه به صورت حرفه ای با سیستم ها و ابزار های تحت شبکه آشنا نیستی توصیه می کنم از همون OpenSuSE استفاده کنی . در غیر این صورت Debian .

Debian GNU/Linux System Administrator
2011-04-03, 05:07 PM,
ارسال : #12
mah454 نویسنده :Andre Paul ! ):
اگه به صورت حرفه ای با سیستم ها و ابزار های تحت شبکه آشنا نیستی توصیه می کنم از همون OpenSuSE استفاده کنی . در غیر این صورت Debian .
ممنونم ..... ببخشید من میخوام که از لینوکس برای شبکه کردن دو یا سه سیستم در حالت اشتراکی استفاده کنم و کم کم استارت کارو برا یادگیری بزنم .... به نظر شما برنامه ی من برا یادگیری خوبه ؟ همچنین من قبلا از سوزی استفاده کردم ولی الان هم نمیدونم که ای قابلیت هارو ارایه میده یا نه ... با تشکر ------------------Andre Paul------------------------
2011-04-03, 08:08 PM,
ارسال : #13
همون OpenSuSE برای شما بهترین گزینه است .
با استفاده از ابزار Yast خیلی راحت می تونید هر نوع سرویسی رو که دوست دارید راه اندازی کنید Smile

Debian GNU/Linux System Administrator
2011-04-03, 08:21 PM,
ارسال : #14
mah454 نویسنده :همون OpenSuSE برای شما بهترین گزینه است .
با استفاده از ابزار Yast خیلی راحت می تونید هر نوع سرویسی رو که دوست دارید راه اندازی کنید Smile
mah454 نویسنده :همون OpenSuSE برای شما بهترین گزینه است .
خب چطور میشه تو این توضیع شبکه ایجاد کرد .... و از قابلیت file sharing , مجوزها کار کرد .... و برای این کار باید چه سرویسهایی رو راه اندازی کرد ...
2011-04-03, 09:26 PM,
ارسال : #15
Re: پاسخ: Re: پاسخ: نصب دبیان
نقل قول :خب چطور میشه تو این توضیع شبکه ایجاد کرد .... و از قابلیت file sharing , مجوزها کار کرد .... و برای این کار باید چه سرویسهایی رو راه اندازی کرد ...
چون شما خودت گفتی که آشنایی زیادی با لینوکس ندارید در قدم اول بهتره یه کتاب در مورد مباحث عمومی لینوکس بخونید و بعد بدرید سراغ کارهایی مثل شبکه کردن و از این حرفا

A computer GeeK
2011-04-04, 02:09 PM,
ارسال : #16
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: نصب دبیان
Driller نویسنده :
نقل قول :خب چطور میشه تو این توضیع شبکه ایجاد کرد .... و از قابلیت file sharing , مجوزها کار کرد .... و برای این کار باید چه سرویسهایی رو راه اندازی کرد ...
چون شما خودت گفتی که آشنایی زیادی با لینوکس ندارید در قدم اول بهتره یه کتاب در مورد مباحث عمومی لینوکس بخونید و بعد بدرید سراغ کارهایی مثل شبکه کردن و از این حرفا
اگه میشه جند کتاب معتبر رو معرفی فرمایید.. باتشکر
2011-04-04, 02:10 PM,
ارسال : #17
پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: نصب دبیان
Driller نویسنده :
Driller نویسنده :
Driller نویسنده :
اگه میشه جند کتاب معتبر رو معرفی فرمایید.. باتشکر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان