لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل باسرعت کم اینترنت در لینوکس
2012-01-07, 05:16 PM,
ارسال : #1
مشکل باسرعت کم اینترنت در لینوکس
سلام دوستان
یک شبکه ی وایرلس هست که من با لینوکس فدورا وصل میشم و بقیه با ویندوز ولی سرعت من خیلی کمتر از افرادی هست که با ویندوز وصل میشن !
تازه وقتی با IDM دانلود میکنن من دیگه نمیتونم با فایرفاکس وارد هیچ سایتی بشم و یا از مخازن برنامه ای دانلود کنم ؟
وقتی هم با برنامه JDownloader دانلود میکنم وقتی یکیشون با IDM دانلود میکنه سرعت من با DialUp هیچ تفاوتی نداره !
ایا دانلودری در لینوکس بهتر از JDownloader هست ؟
اصلا برنامه ای هست که از IDM قویتر باشه ؟
ایا راهی هست که در لینوکس سرعت اینترنت را نسبت به افرادی که با ویندوز دانلود میکنن افزایش داد ؟
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2012-01-07, 06:32 PM,
ارسال : #2
Re: مشکل باسرعت کم اینترنت در لینوکس
سلام
اين ربطی به سيستم عامل شما نداره . شما موقع دانلود تعداد اتصالات برای دانلود و بايد تنظيم کنيد . در IDM تعداد اتصالات به صورت پيشفرض چند تا هست که انگار در حال دانلود چندين فايل همزمان هستيد در اين شرايط خود کسی هم که دانلود ميکنه ديگه نمی تونه از اينترنت استفاده کنه کنه . ولی دانلودش در حال دريافت هست . شما بايد از دوستتون خواهش کنيد که تعداد اتصالات IDM و کم کنه که البته من فکر کنم زيادشون هم کرده که مال شما فطع ميشه . برای لينوکس هم شما می تونيد از WGET وAXEL استفاده کنيد که اين موارد هم برای اينها صادق هستند .

http://kamari.bidcorpe.net
2012-01-07, 07:36 PM,
ارسال : #3
از راهنمایی که کردید تشکر میکنم ولی وایرلس مال خوابگاه دانشگاه هست و تقریبا 40 یا 50 تا لبتاب هست من که نمیتونم به همشون بگم دانلود نکنید !
اخه مشکل اینجاست که وقتی با ویندوز وصل میشم سرعتم خوبه ولی وقتی با لینوکس وصل میشم حتی گوگل را هم نمیتونم باز کنم ؟
[attachment=0]

فایل (های) ضمیمه شده
.png   snapshot4.png (حجم : 39.58 KB / چند نفر دانلود کرده اند ؟ : 484)
2012-01-07, 08:08 PM,
ارسال : #4
شما برای دانلود می تونيد مثل اونها عمل کنيد و تعداد اتصالات و زياد کنيد . برای ديدن وب تفاوتی بين سيستم عامل ها نمی کند و صرفا بر حسب اتفاق تفاوتی احساس می کنيد . لطفا با مديريت اينترنت خودتون صحبت کنيد تا دسترسی ها رو محدود کنه و همه دسترسی داشته باشن .

http://kamari.bidcorpe.net

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان