لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دردسر با pam
2013-02-07, 12:06 PM,
ارسال : #1
دردسر با pam
سوالمو توی بخش امنیت پرسیدم دیدم کسی جواب نداد گفتم اینجا بپرسم:
pam رو نصب کردم الان سیستم به من اجازه ورود یا استفاده از دستور su رو به من نمی ده! وقتی از دستور login استقاده می کنم سیستم بدون اینکه از من پسورد بخواد پیغام Login Incorrect رو نشون می ده. تنها راه وارد شدن به سیستم عامل استفاده از ریکاوری مد گرابه. راهی هست که توی ابونتو بشه pam رو حذف کرد.
تقریبا مشکلی رو دارم که توی این لینک مطرح شده البته راه حلی که اونجا اومده رو هنوز امتحان نکردم(این روش برام گنگه).

RMS
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2013-02-07, 08:49 PM,
ارسال : #2
Re: دردسر با pam
منظورتون چیه PAM رو نصب کردید؟ PAM تقریبا توی همه توزیع‌ها به صورت پیش‌فرض نصبه و برای ورود به سیستم استفاده می‌شه.

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2013-02-07, 11:03 PM,
ارسال : #3
MASoft نویسنده :منظورتون چیه PAM رو نصب کردید؟ PAM تقریبا توی همه توزیع‌ها به صورت پیش‌فرض نصبه و برای ورود به سیستم استفاده می‌شه.
منظورم اینکه Linux-pam رو دانلود کردم و اونوساختم و نصب کردم. الان نمی تونم واردم سیستم عامل بشم به جز از راه ریکاوری مد گراب. دستور login کار نمی کنه تا یکی دو روز پیش هر وقت از این دستور استفاده می کردم پیغام Login incorrect رو نشون می داد بدون اینکه ازم پسورد بخواد. الان دیگه اون پیغام رو هم نشون نمی ده(به خاطر اینکه پکیج shadow رودوباره ساختم و نصب کردم). ممنون از توجهتون. 8)

RMS
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2013-02-08, 06:42 PM,
ارسال : #4
خوب زدید PAM رو خراب کردید. PAM به صورت پیش‌فرض در سیستم نصب هستش. احتمالا راحت‌ترین راه نصب دوباره سیستم هستش.

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان