لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی برنامه ای مثل Deep Freeze برای فریز کردن ؟؟؟
2013-04-04, 09:28 PM,
ارسال : #1
معرفی برنامه ای مثل Deep Freeze برای فریز کردن ؟؟؟
سلام دنبال برنامه ای می گردم مثل Deep Freeze که بعد از ریستارت شدن همه چیز به حالت قبل برگرده . گفته بودن که Deep Freeze برای لینوکس هم هست ولی من پیدا نکردم برای مک بود ولی برای لینوکس نه ...

ممنون خیلی لازمم هست . اصلا لازمه تمامی لینوکس کاران هست .. با تشکر
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2013-04-05, 08:18 AM,
ارسال : #2
Re: معرفی برنامه ای مثل Deep Freeze برای فریز کردن ؟؟؟
کوجارو گشتی و نجستی؟

<!-- m --><a class="postlink" href="http://sourceforge.net/projects/dafturnofris-id/">http://sourceforge.net/projects/dafturnofris-id/</a><!-- m -->
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2013-04-11, 04:44 PM,
ارسال : #3
با تشکر از شما دوست عزیز در این پست هم یکسری دیگه معرفی شده :

<!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,61292.msg506052.html#msg506052">http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic, ... #msg506052</a><!-- m -->

حالا من نمی دونم روی فدورا 18 نصب می شوند یا نه و اینکه اگر نصب می شود چطوری ... لطفا طوری توضیح دهید که من مبتدی بتوانم استفاده کنم .. با تشکر این مهاجرت از ویندوز به لینوکس هم داستانی شده برای خودش ..
2013-04-11, 07:39 PM,
ارسال : #4
اصلا نرم افزار رو دانلود کردی بازش کنی ببینی چی میگه؟ یا همین طوری اومدی میگی حالا چی کارش کنم؟
۲ تا فایل توشه. یکیش فایل آموزش هستش. اون یکی هم یه اسکریپته. در ضمن نوشته که برای اوبونتو طراحی شده و روی توزیع های دیگه تست نشده.
2013-04-11, 09:19 PM,
ارسال : #5
حالا چرا می زنی ... آره باز کردم و می دونم نوشته بود برای ابونتو هست و برای همین نمی تونستم طبق گفته های خودش عمل کنم ... یکی معرفی کن که برای فدورا 18 باشه ... یعنی نیست ....... ما با این ابونتو توی مجازی سازها مشکل داریم ...
2013-04-11, 09:40 PM,
ارسال : #6
چرا خودت رو اذیت میکنی!
مگه لینوکس رو به صورت مجازی نصب نکردی؟
خب یه کپی از فایل vid. مربوط به حافظه ی ذخیره سازی لینوکست که یه دیسک مجازی هست، توی ویندوز ازش کپی بگیر Smile
virtualbox رو اگه توی خود لینوکس نصب کنی یه پوشه به اسم VirtualBox VMs توی پوشه ی home درست میکنه که اطلاعات مربوط به ماشین های مجازی توش هست که این فایل هم اونجاست. توی ویندوز شاید این پوشه رو توی پوشه ی my document یا یه همچین جاهایی بسازه. من ویندوز کار نمی کنم. در جریان نیستم.
2013-04-12, 04:36 AM,
ارسال : #7
اگر از VirtualBox استفاده می‌کنید، می‌تونید از قابلیت Snapshot اون استفاده کنید.

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
2013-04-13, 09:56 AM,
ارسال : #8
کپی گرفتن از فایل vid چه کمکی می کنه و اینکه چه دخلی به فریز کردن داره ....

و اسنپ شات هم چه دخلی به فریز کردن داره ... اگر این دو می توانند یک جورایی کار فریز را انجام دهند چطور ....
2013-04-13, 10:02 AM,
ارسال : #9
mercol30 نویسنده :کپی گرفتن از فایل vid چه کمکی می کنه و اینکه چه دخلی به فریز کردن داره ....
فایل vid. درواقع فایل هارد دیسک مجازی سیستم عامل مجازی روی vurtualbox هستش.اگه سیستم عاملت ترکید این رو که یه جا ازش بک آپ گرفتی برگردون سرجاش، همه چی درست میشه
در مورد snapshot هم اطلاعی ندارم. از masoft بپرس
2013-04-13, 01:28 PM,
ارسال : #10
با Snapshot می‌تونید همیشه هارددیسک مجازیتون رو به حالت قبلی (زمانی که از اون Snapshot گرفتید) برگردونید. اینطوری اگر تغییری دادید که نمی‌خواستید، کافیه به Snapshot قبل از اون تغییرات برگردید و همه چیز مثل قبل خواهد بود. دقیقا مثل کپی گرفتن از هارد مجازی عمل می‌کنه، بدون اینکه نیازی باشه کپی بگیرید و فضای زیادی اشغال بشه.

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
2013-04-15, 10:17 AM,
ارسال : #11
ایده خوبی هست دوست من .... ولی من می خواهم که به صورت اتوماتیک تمامی کارهایم در سیستم عامل اعم از کوکی ها ، دی ان اس ها ، هیستوری ها ، ویروس ها و همه تغیرات با یک بار ریستارت انجام بگیرد . اگر چنین چیزی باشه عالی هست ... که شما راه کار دستی آن را گفتید درسته ... اگر به صورت اتوماتیک انجام گیرد عالی هست و اینکه زمان زیادی نبرد ... ولی باز من این مورد را تست می کنم ... با تشکر ببنید راهی وجود دارد که به صورت اتوماتیک این کار انجام گیرد .

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان