لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد نصب مودم
2004-06-29, 07:40 AM,
ارسال : #1
راهنمایی در مورد نصب مودم
با سلام
اقا من به تازگی می خوام شروع به کار ویادگیری لینوکس کنم برای همین بهتر دیدم با ناپیکس که از روی cd اجرا میشه شروع کنم تا بعد..
ولی وقتی ناپیکس 3.2 رو اجرا کردم مودم من و نشناخت میخواستم من و راهنمایی کنید در ضمن یاد رفت که بگم مودم من zoltrix external tomcat usb میباشد Smile
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-06-29, 07:56 AM,
ارسال : #2

بعیده بتونید مودمتون رو روی کناپیکس راه‌بیاندازید... بهتره به فکر یه مودم اکسترنال سریال باشید و خودتون رو راحت کنید... Smile
یه توضیحی در مورد تلفظ کناپیکس بدم. کناپیکس یک توزیع آلمانی است که توسط کلاوس کناپر ایجاد شده و نام آن کناپیکس گذاشته شده و تلفظ ناپیکس برای آن صحیح نیست. این اسم یک فعل انگلیسی نیست که k اون خوانده نشود بلکه برگرفته شده از یک اسم آلمانی است...

[ltr]Life *free = new Life(const long OpenSource);[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-06-29, 11:03 AM,
ارسال : #3

آقای alan در مورد توضیحی که در مورد کناپیکس فرمودید متشکرم .
این مساله در مورد تمام توزیعهای لینوکس صدق می کنه یا فقط در مورد این توزیع(کناپیکس).
در ضمن من یک مودم اینترنال راکول تک چیپ هم دارم که اونم نمی تونم نصب کنم.
یک سوال دیگه شما کدوم یک از توزیعهای لینوکس و برای نصب روی سیستم پیشنهاد میکنید.
2004-06-29, 11:11 AM,
ارسال : #4

بله،براي همه توزيعهاي لينوکسي صدق ميکنه...
توزيعهاي Suse9.1 با بسته هاي جديد و مبتني بر RPM که واقعا محشره...يکي از پر طرفدار ترين توزيعها Big Grin
توزيع Mandrake 10 ...
و اگر بسته هاي مبتني بر دبيان ميخواهيد،ليبرانت2.8.1 ...

در ضمن ببخشيد که من جواب دادم...

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-06-29, 11:43 AM,
ارسال : #5

اقا /خانم مهمان شما برای نصب مودمتون می تونین به سایت http://ww.linuxant.comیه سری بزنید درایور مربوط به هسته و توزیع خودتون رو دانلود کنید. وبعد از فرمان زیر نصبش کنید:
# rpm -ih <file.rpm>
معمولا اگر درست نصب بشه یه فایل با نام hsfconfig درست می کنه که تو مسیر usr/sbin/hsfconfig است.
شما با اجرای این اسکریپ به راحتی می تونین مودمتون رو نصب کنید.

آموزش بدون محدودیت
2004-06-30, 01:08 AM,
ارسال : #6

ساده ترین راه همین درایور های سایت linuxant هستند .واقا بدون دردسر و راحت نصب میشه .اما اشکال بزرگی که دارن اینه که پولی هست و نهایتا با سرعت 1.8 میتونید از اون استفاده کنید .
آقا آلن یه بار لینک یه درایور رو داده بود فکر کنم تو سایت linmodem.com بود . که میتونستید بدون محدودیت از مودمتون استفاده کنید .
آقا آلن دوباره لینک رو میدید ؟

همیشه میتونی بهترین باشی ...
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-06-30, 01:13 AM,
ارسال : #7

راستی محمد جان این درایور سایت linuxan نیازی به shfconfig و این چیزا نداره . کافیه که rpm نصب بشه .
این hsfconfig که میگید مربوط به همون درایور هست که گفتم . اما الان لینکش یادم نیست که آقا آلن لطف میکنن دوباره link میدن .
موفق باشید 0

2004-06-30, 12:30 PM,
ارسال : #8

netcat نویسنده :راستی محمد جان این درایور سایت linuxan نیازی به shfconfig و این چیزا نداره . کافیه که rpm نصب بشه .
این hsfconfig که میگید مربوط به همون درایور هست که گفتم . اما الان لینکش یادم نیست که آقا آلن لطف میکنن دوباره link میدن .
موفق باشید 0
اقا من تا اون کار را نکرده بودم کار نمی کرد.
ضمنا اقای وایت هت زحمت کشیدن یه درایور تو تاپیک بعد از نصب suse9.1 گذاشتن.میتونین از اون استفاده کنید.

آموزش بدون محدودیت
2004-07-01, 11:20 AM,
ارسال : #9

مرسی محمد جان Smile
اما من خودم که میخواستم مودمم رو ننصب کنم نیاز به هیچ چیزی نبود :oops:

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان