لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه سوال خیلی مهم
2006-04-11, 11:09 AM,
ارسال : #1
یه سوال خیلی مهم
من بعد از یکی دوبار Login کردن در SUSE با کاربر root خود به خود دیگه نمی تونم با root وارد بشم، اتفاقی که می افته اینه که User و Pass را وارد می کنم، بدون اینکه پیغام خطا بده یا بگه User یا Pass اشتباهه صفحه Login می ره، صفحه سیاه می شه و دوباره صفحه Login میاد، جالب اینجاست که فقط کاربر root خراب می شه و وقتی با یک کاربر دیگه وارد می شم خیلی راحت با su می تونم وارد root بشم! حتی SUSE را دوباره نصب کردم ولی باز هم فقط 1 بار تونستم با root وارد بشم!
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-04-11, 12:14 PM,
ارسال : #2

پیام خطایی ظاهر نمی شود
در راه لینوکس موفق باشید
فریدی

LinuX and FreeBSD are LovE and LifE
we must chooose best love when we want best life
So FreeBSD is great
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mfaridi.com">http://www.mfaridi.com</a><!-- m -->
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-04-11, 01:43 PM,
ارسال : #3

سلام
نسخه شما احتمالا باید 9.3 باشه، درسته؟ این اشکال شناخته شده است. فکر کنم بهتر باشه برین سراغ 10 یا اگه صبر داشته باشین 10.1 تا از این جور مسائل راحت بشین ولی حدس می‌زنم CD های شما مشکل داشته باشه.
2006-04-11, 04:13 PM,
ارسال : #4

ببخشید دوست عزیز,
ولی یکی از بدترین کار ها در دنیای یونیکس login کردن در محیط گرافیکی با root می باشد.
این کار رو دیگه تکرار نکن.
2006-04-11, 04:28 PM,
ارسال : #5

اقای پهلوان زاده ترسیدم توضیح نمیدهید چرا؟من هر روز برای کارهای ضروری وارد محیط root میشوم.
2006-04-11, 05:31 PM,
ارسال : #6

سلام، آقای فریدی من که گفتم پیام خطا نمی ده، جناب آقای نوید عزیز توی پست قبل هم گفتم من از SUSE 10 استفاده می کنم و بالاخره آقای پهلوان زاده من خیلی وقت نیست لینوکس کار می کنم و از اونجایی که کار اصلیم Programming هست وقت زیادی ندارم که به صورت command کار کنم و ضمنا تازه دارم از روی e-book لینوکس یاد می گیرم و می خوام به از چیز هم سر در بیارم، کاربر معمولی این اجازه را یا به من نمیده یا کار را برای یک تازه وارد سخت می کنه
2006-04-11, 05:33 PM,
ارسال : #7

ضمنا پست قبلی من بودم!
2006-04-11, 08:01 PM,
ارسال : #8

دوست عزیز من در نسخه 9.2 هیچین مشکلی رو داشتم ولی بعد از repairکردن مشکلم حل شد ... شاید بد نباشه با همون کاربر عادی بری داخل و سیستم رو updateکنی
2006-05-06, 11:42 PM,
ارسال : #9

من مشکلم حل شد اگر کسی مشکلی شبیه من داره باید بگم علتش این بود که من Yahoo! Messenger نصب کردم و Yahoo! Messenger موقع نصب برای اینکه به صورت خودکار بعد از راه اندازی سیستم اجرا بشه فایل /root/.xinitrc را تغییر میده می تونید برید پاکش کنید!...
2006-05-07, 12:40 AM,
ارسال : #10

بهتر این هستش که به جای استفاده از نرم افزارهای تحت ویندوز بیایین نرم افزارهای زیبای لینوکس رو یاد بگیریم
همچنین کار با kopete

2006-05-07, 03:24 AM,
ارسال : #11

tux-world نویسنده :همچنین کار با kopete
یا شاید هم Gaim Big Grin

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
2006-05-07, 08:59 AM,
ارسال : #12

Voroojack نویسنده :من مشکلم حل شد اگر کسی مشکلی شبیه من داره باید بگم علتش این بود که من Yahoo! Messenger نصب کردم و Yahoo! Messenger موقع نصب برای اینکه به صورت خودکار بعد از راه اندازی سیستم اجرا بشه فایل /root/.xinitrc را تغییر میده می تونید برید پاکش کنید!...
قاعدتا نباید به اون ربطی داشته باشه. مگر اینکه یاهو مسنجر خیلی افتضاح این کار رو انجام بده. به نظر من اجازه‌ی لاگین کردن روت تو gdm یا kdm رو نداشتید. (البته اگر kdm هم مثل gdm این قابلیت رو داشته باشه. راستش یادم نمیاد! :oopsSmile

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان