لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يك چيز جالب از Ms Office
2005-06-27, 06:53 AM,
ارسال : #21

سلام
نقل قول :اقای هادیان ممکنه منبع خبر رو ذکر کنید ؟!

البته:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://support.microsoft.com/default.aspx?SCID=kb;en-us;212251">http://support.microsoft.com/default.as ... -us;212251</a><!-- m -->
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-06-27, 08:09 AM,
ارسال : #22

نه منظورم از اقای هادیان اولین کسی که این تاییک رو باز کرده بود . کجا این خبر اومده که مایکروسافت 100000 دلار جایزه میده و کجا گفته که مایکروسافت از این موضوع بی اطلاعه ؟
2005-06-27, 08:52 AM,
ارسال : #23

1- خبر را از طريق ايميل دريافت كرده بودم. منبع اصلي را ندارم. ولي خب درست كار ميكرد.

2- به نظر مي‌ايد كه اين قضيه جايزه واين چيزها واقعي نباشه و خالي بندي منبع توليد خبر باشه.
3- درهر صورت اين مطلب چيزي از ضعف سيستم MsWord كم نميكنه. قبول كنيد كه توي يك واژه پرداز معني نميده كه وقتي يكچيزي تايپ ميكني يك دفعه مثل دستور عمل كنه وصفحه را از اراجيف پركنه.
4- دوست عزيزمون دقت نكردند كه اين قضيه داره تو واژه پرداز اتفاق مي افته نه توي يك نرم افزار صفحه گسترده مثل excel . اگر اين مطلب توي excel بود رو ميشد قبول كرد. ضمن اينكه نرم افزار مذكور مثل latex نيست كه توش دستور تايپ بشه. من هم موافقم كه بايد انتقاد اصولي و بدور از تعصب باشه ولي اين واقعاٌ يك باگ است. حد اقلش اينه كه بايد بگيم طراحان اين قضيه يك كم اينجا بي سليقگي و بي منطقي به خرج دادند.
5- با عرض معذرت بايد بگم اگه برخي از دوستان در نوشتن پستها كمي رعايت ..... را هم بكنند بهتره. اينطوري صميميت بين كاربران هم بهتر حفظ ميشه.
موفق باشين.
2005-06-27, 08:54 AM,
ارسال : #24

پست بالايي مال من بود.
2005-06-27, 09:39 AM,
ارسال : #25

آقا من اون قضيه شوخي رو پس گرفتم، گفتم كه پيش از اينكه پست آقاي هاديان رو بخونم اون مطلب رو فرستادم. ولي آخه اين چه جور لطفيه كه مايكروسافت به كاربراي ورد كرده؟! نمي شد مثلا اين قابليت رو با يه Shortcut يا يه گزينه منو يا Toolbar به دست آورد. ورد توالي بعضي از كاراكترها رو تفسير و تبديل به يه كاراكتر خاص مي كنه و اگه بلافاصله Backspace بزني بي خيال مي شه و برش مي گردونه به همون توالي قبلي. اما تفسير يه متن كه آدم تو سندش تايپ مي كنه به عنوان يه تابع يه كمي ناجور نيست؟ اگه واسه از كار انداختن اين قابليت فكري نشده باشه...!
2005-06-27, 09:42 AM,
ارسال : #26

چرا! ظاهرا كه تو اون منبع نوشته مي شه اينو از كار انداخت.
2005-06-27, 12:41 PM,
ارسال : #27

ماله من 256 صفحه شد!! ببخشید ولی فکر کنم روباه قهوه ای بیل گیتز و سگ تنبل هم طرفدارانش باشند.

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.masterintellect.com">www.masterintellect.com</a><!-- w -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-11, 06:23 PM,
ارسال : #28

سلام
نقل قول :5- با عرض معذرت بايد بگم اگه برخي از دوستان در نوشتن پستها كمي رعايت ..... را هم بكنند بهتره. اينطوري صميميت بين كاربران هم بهتر حفظ ميشه.
:mrgreen: چشم . اميدوارم هرگز اينجوري نشه

راستي حيفم اومد اينو نگم كه اين جمله انگليسي كه مينويسه درست چيزي شبيه " ابجد هوز ..." در عربي است و تمام حروف لاتين در آن گنجانده شده و براي تست فونتها هم به كار ميرود
نقل قول : حد اقلش اينه كه بايد بگيم طراحان اين قضيه يك كم اينجا بي سليقگي و بي منطقي به خرج دادند
حرف حساب ...
2005-07-12, 10:57 AM,
ارسال : #29

yek nokteye jalebtar inke vaghti varede KDE Control Center beshid dar ghesmate Appearence & Themes va dar ghesmate Fonts, vaghti rooye gozineye Choose click konid hamin ebarat ro mibinid.

[ltr]Debian ; for when you have better things to do than fix your system[/ltr]
[ltr]TuxForge :: A Gateway To The Opensource World[/ltr]
2005-07-12, 12:03 PM,
ارسال : #30

سلام
مشکلی وجود نداره شوخی هم نیست در واقع جمله ی The quick brown fox jumps over a lazy dog

جمله ایه که بیشترین حروف الفبای انگلیسی رو داره با کمترین کلمات جمله های معادلی هم هست
فلسفه این تابع هم بیشتر واسه پر کردن صفحه و امتحان setting ها به خصوص چاپ هستش
با این وجود خاصیت خیلی کارایی نیست
لینکهای زیر واسه ی این مطلب لینکهای خوبین:
URL:http://en.wikipedia.org/wiki/The_quick_b...a_lazy_dog
URL:http://support.microsoft.com/default.asp...-us;212251
[/url]
2005-07-12, 06:24 PM,
ارسال : #31

به نام خدا

اگه اين طور كه شما ميگيد باشه . پس بايد توي ورد فارسي از ابجد هوز ............استفاده ميشد!

نه از ترجمه فارسيش.
2005-07-12, 06:29 PM,
ارسال : #32

به نام خدا

بالايي من بودم.

اي كاش ((عظمت )) در نگاه تو باشد نه در چيزي كه به آن مينگري.
2005-07-12, 07:50 PM,
ارسال : #33

dar word Almani in ra mineviseh keh aslan rabti be text englisi nadareh

Franz jagt im komplett verwahrlosten Taxi quer durch Bayern

jaleb nist
.
2005-07-13, 12:15 AM,
ارسال : #34

سلام
الیته اگه دقت کنین این جمله هم همون حالت رو داره یعنی تمامی حروف درش به کار رفتن.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2005-07-13, 05:18 AM,
ارسال : #35

بابا این قدر متعصبانه ننویسید

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان