لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حضور مایکروسافت
2005-07-03, 10:32 AM,
ارسال : #1
حضور مایکروسافت
گویند دروغ هر چه بزرگتر و وقیحانه تر باشه، باورش عمومی تره و راحتتر صورت میگیره. ببینید:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bbc.co.uk/persian/arts/story/2005/07/050702_la-live8.shtml">http://www.bbc.co.uk/persian/arts/story ... ive8.shtml</a><!-- m -->
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-07-03, 12:58 PM,
ارسال : #2

بله جناب بیل گیتس شومن کنسرت Live 8 بود. کنسرتی که برای کمک به مردم آفریقا ترتیب داده شده بود.
ظریفی میگفت که در آفریقا در هر سه ثانیه یک نفر می میره و آقای گیتس هم با شعار We Kill More به اون کنسرت رفته بود!!!

Linux is not Alternative, Linux is the First ّChoice
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-03, 04:28 PM,
ارسال : #3

من این برنامه رو دیدم نمیگم که بیلگستس خوبه یا بده یا کارش توی نرم افزار چجوریه ولی از لحاظ کمک و خیریه من شخصا قبولش دارم چون زیاد کمک میکنه در موارد مختلف بازم میگن نه میگم خوبه نه بد نظر خودمو دادم
2005-07-03, 04:56 PM,
ارسال : #4

shetakhteh نویسنده :من این برنامه رو دیدم نمیگم که بیلگستس خوبه یا بده یا کارش توی نرم افزار چجوریه ولی از لحاظ کمک و خیریه من شخصا قبولش دارم چون زیاد کمک میکنه در موارد مختلف بازم میگن نه میگم خوبه نه بد نظر خودمو دادم

بله دوست من؛ در این مرز و بوم هم زیادن کسانی که کرور کرور مال مردم رو به انحاء مختلف بالا میکشند و سپس با خیال راحت با انواع و اقسام صدقه و نذورات, خشت خشت بهشت رو نصیب خودشون می کنند

روزبه و پیروز باشيد - کولي
2005-07-03, 06:37 PM,
ارسال : #5

wow
2005-07-04, 02:36 AM,
ارسال : #6

تا جایی که من میدونم پول کسی رو بالا نکشیده ! شما مجبور نیستید ویندوز بخرید ولی اگر بخواید خوب باید پولش هم بپردازید.
شاید اینجا الان همه بریزن سر من ولی من بیل گیتز رو قبول دارم.مغز متفکریه ...

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-07-04, 07:43 AM,
ارسال : #7

MAsoft عزیز، من با شما هم عقیده نیستم. شاید این گفته شما برای کسانی که کامپیوتر را با ویندوز XP شروع کردند قابل قبول باشه که آقای گیتس، مغز متفکریه و ایدهاش، آخر ایدهاست!
همه ما داستان ایده سیستم عامل DOS و حتی این اواخر #C رو میدونیم که از شرکت مایکروسافت و شخص نابغه ای مانند آقای گیتس نبوده و نیست. متاسفانه باید بگم که این اواخر آقای بیل گیتس نابغه!! بیشتر وقتش صرف دادگاه و پرداخت غرامت Anti-Trust شده. همین چند روز پیش هم 775 میلیون دلار به IBM پرداخت کرد تا مناقشه به پایان برسه.

در پایان، این دوجمله از لینوس توروالدز و اریک ریموند درباره آقای گیتس و شرکت مایکروسافت خالی از لطف نیستند.

"If I ever met Bill Gates, there wouldn't be much of a
meeting point. I couldn't tell him about business, and
he couldn't tell me about technology."
-- Linus Torvalds

و این سوالی که در کتاب کلیسا و بازار اریک ریموند آمده است.

Question: Do I need to hate and bash Microsoft?

Answer: No, you don't. Not that Microsoft isn't loathsome, but there was a hacker culture long before Microsoft and there will still be one long after Microsoft is history. Any energy you spend hating Microsoft would be better spent on loving your craft. Write good code that will bash Microsoft quite sufficiently without polluting your karma.

موفق باشید ...

Linux is not Alternative, Linux is the First ّChoice
2005-07-04, 11:20 AM,
ارسال : #8

نقل قول :تا جایی که من میدونم پول کسی رو بالا نکشیده ! شما مجبور نیستید ویندوز بخرید ولی اگر بخواید خوب باید پولش هم بپردازید.شاید اینجا الان همه بریزن سر من ولی من بیل گیتز رو قبول دارم.مغز متفکریه ...
من با شما موافقم..... بیل گیتس ممکنه در زمینه نرم افزار و تکنولوژی مغز متفکری نباشه ولی در زمینه تجارت مغز متفکریه... حتی اگر هم پولی رو بالا کشیده باشه (من به این حرف اعتقاد ندارم ولی اگر شما این حرف رو باور دارید لطفا مدرک بیارید) باز هم مغز متفکریه که تونسته این همه پول رو بالا بکشه... فکر کردید من و شما و یا بزرگترین تجار می تونیم یک دهم این پول رو در این زمان بدست بیاریم؟؟؟؟؟؟ همون طور که لینوس توروالدز گفته :
If I ever met Bill Gates, there wouldn't be much of a meeting point. I couldn't tell him about business, and he couldn't tell me about technology."
پس میبینید که بیل گیتس در زمینه تجارت چیزی کم نداره...

[ltr]Debian ; for when you have better things to do than fix your system[/ltr]
[ltr]TuxForge :: A Gateway To The Opensource World[/ltr]
2005-07-04, 11:34 AM,
ارسال : #9

من فکر میکنم لینوس تراولدز درست گفته دیگه حرف بدی نزده که بیل گیتس خداییش مغزه تجارت داره که اگه تولید کننده های لینوکس کمی این مغز رو داشتند نه در فروش محصولاتشون در کارشون چون گنو/ لینوکس هیچی کم نداره تازه خیلی چیز ها هم بیشتر داره اما بازار یاباش خیلی ضعیفن این نظر منه
2005-07-15, 12:57 PM,
ارسال : #10

مشکل بیشتر افراد جامعه‌ی بازمتن یا پروژه‌ي گنو با بیلگیتس سر تجارت نیست، سر نحوه‌ی تجارته.
مایکروسافت همیشه مردم رو مجبور کرده ازاون بخرند، نه این طور که بیاد اسلحه بگذاره بالاسرشون بگه بیا ویندوزبخر، بلکه حق انتخاب رو ازشون گرفته و باعث شده همه وابسطه به اون بشوند در حقیقت همیشه با به خاک سیاه نشوندن چندین شرکت خودش رو کشیده بالا، درسته که مغز متفکری داره اما متاسفانه در راه اشتباهی داره اون رو خرج می‌کنه، هیتلر مسلما فرد خیلی باهش‌تر و متفکر از بیل‌گیتس بوده اما چقدر برای انسان‌ها مفید بوده؟ منظورم اینه که نمی‌تونی بگیم چون مایکروسافت برای کارهاش یه پشتوانه‌ی فکری قوی داره پس زحمت کشیده و پولش نوش جونش. درسته زحمت کشیده اما در چه راهی!؟؟

درباره‌ی اون دست و دل بازی‌هایی هم که بیل‌گیتس نسبت به بچه‌های فقیر آفریقا یا هند داره هم خوب این‌ها سناریو‌هایی هستند که م‌خواد بگه من آدم انسان دوستی هستم. به این فکر کنید که اگر هزینه‌ای که دولت آفریقا بابت خرید ویندوز به مایکروسافت داده رو خرج آموزش و رفاه بچه‌های اونجا می‌کرد شاید دیگه لازم نبود یه بیل گیتسی بیاد و براشون دل بسوزونه. البته نمی‌گم مایکروسافت مجانی ویندوز به دولت‌ها می‌داد بلکه اگر با انحصارگرایی تجارتش رو پیش نمی‌برد ممکن بود یه همچین اتفاقی بیافته. به هر حال نباید گول این سیاست‌های تجاری رو خرد. Wink

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2005-07-15, 03:58 PM,
ارسال : #11

آقا اگه منم این همه پول داشتم می بخشیدم. حتی اگه شده به ظاهر!
2005-07-15, 04:16 PM,
ارسال : #12

salam
bebakhshid man dar safar hastam va nemitoonam fasri benevisam.

dar morede bakhshsesh fekr konam baad nabashe bedoonid ke bill gates ye jooraiee majboore sazmane kheirieh dashte bahse va dar in rah faaliiat kone.
ishoon baraye inke betoone az masael maliati fasele begire sazmane kheirieh rah endakhte va meghdare ziadi az amvalesho be esme sazmane kheirieh karde ke baes mishe az maliat moaf beshe.

kari ke kheili az millioner ha mikonan.

Don't bother, we're using GNU/Linux everywhere, even there Big Grin
Linuxmotto
گروه کاربران لینوکس اصفهان

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان