لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان نشریه الکترونیک لینوکس
2004-08-30, 04:39 PM,
ارسال : #101

اساتید میبخشید که پریدم وسط حرفاتون Big Grin البته میتونید حرفهای منو بعنوان زنگ تفریح حساب کنید تا خستگیتون در بره Big Grin
اجازه میدهید من هیچ کاره یه نظر بدم؟؟؟
به نظر من شما مهمترین بخش یعنی ارتباط این سایت جدید خودتان را با سایت technotux در نظر نگرفتید!!! لزومی هم نداره که از mag استفاده کنید :wink: به نظر من اینو در موردش فکر کنید ولی البته جدی هم نگیرید :lol:

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.technotag.com">www.technotag.com</a><!-- w -->
البته اصراری بهcom نیست میتونید org را نیز انتخاب کنید(من com زذم چون این سایت هم از این قاعده پیروی میکرد) ولی technotag هم ارتباط با این سایت عزیز را نشون میده و هم tag اون معنی که مد نظره در خود داره سایت معروف linuxtag آلمانی ها را که میشناسید :wink:
اینجوری استحکام وپیوستگی زیبایی احساس میشه.
میبخشید مزاحم شدم وبدرود.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-08-30, 09:30 PM,
ارسال : #102

اقا به نظر من یه تاپیک وا کنیم چندتا اسم بزاریم با امکان رای گیری خود سایت رای گیری کنیم...
اینجوری تا 3.4 هفته پای اسم گیریم!!!!
اینم نظر من بود بازم تصمیم گیری با بزرگان...

آموزش بدون محدودیت
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-08-30, 10:27 PM,
ارسال : #103

هر چه اسم کوتاه تر باشه بهتر است...به خاطر سپردن و يادگيري آن آسانتر است...

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2004-08-30, 10:38 PM,
ارسال : #104

سلام
امروز که تاکس سایت را دیدم چند تا اسم به ذهنم رسید نظر شما چیه؟
irantux
parstux
persiontux
یا برعکس این اسامی :wink:

To Follow The Path
Look To The Master
Follow The Master
Walk With The Master
See Through The Master
Become The Master
2004-08-31, 02:17 AM,
ارسال : #105

البته بقیه ی دوستان رو نمی دونم اما فکر کنم پرشین یا پارس برای ایران یکمی ناقص هست چرا که ایران فقط از فارس ها تشکیل نشده و شامل اقوام مختلف از نزادها و زبان های مختلف هست و ما داریم یه مجله به زبان ملی مون برای تمام ایرانی ها می دیم بیرون پس بهتره البته به نر من از persian و pars استفاده نشه.... اما iran فکر کنم باید استفاده بشه ..
ببخشید ..:wink:

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2004-08-31, 10:49 AM,
ارسال : #106

سلام
البته قبل از همه اينها ذكر يك نكته رو ضروري مي بينم.
قبل از آغاز بايد كاملا مطمئن بشيد كه افراد مي تونند مطالب مورد نياز رو تامين كنند(از نظر زماني)و به نظرم مطالب حد اقل دو شماره از قبل آماده بشه.
ضمن اين كه اين نشريه كلا به چه صورتي منتشر مي شه؟هفته نامه،ماهنامه يا ...؟
يكي از ويژگي هاي سايبر اينه كه هنگام Announce مطلبي ممكن است عده زيادي اعلام آمادگي كنند اما بعدا اين عده به تدريج منصرف شوند.
به هر حال اميدوارم اين نشريه هر چه زودتر منتشر شود چون همين الان مي تونيد رو دكه روزنامه فروشيها مجله ويندوز خاور ميانه رو ببينيد!!

Be Free;Be OpenSource
http://www.barnamenevis.org/forum
::Introduction to Linux Tranlastion
http://linintro.barnamenevis.org/index.htm
2004-08-31, 10:21 PM,
ارسال : #107

آقای hosseinzadeh ممنون از اینکه تذکر به جایی دادید. درسته اما جمع در مورد نام علاقه بیشتری نشان داده است. بله این در مورد یک مجله کاغذی صد در صد درست است اما فکر کنم بتوانیم مقداری در این مورد انعطاف داشته باشیم. البته من با ماهانه موافق نیستم. در مورد هفتگی و کمتر از آن هم ٬ فکر می کنم که این مجله الکترونیکی می تواند هر موقع که مطلب آماده شد ٬ آن را ارائه کند. این می تواند مزیت الکترونیکی بودن آن باشد. اما به نظر می رسد که اگر بتوانیم در یک دوره زمانی یک تعداد مشخصی مطلب را آماده کنیم٬ این هماهنگی بعدها به درد بخورد.
در مورد Announce این حرف شما درست است. کاملا هم در عمل این حرف خود را نشان خواهد داد. ولی ناچاریم شروع کنیم . من فکر می کنم تعداد افرادی که مرد عمل هستند ٬ بیشتر خواهد بود. فولاد آب دیده باید آب ببیند تا آب دیده شود. Smile
بله من این مجله را دیدم و حتی در یک شماره چیزهایی هم درباره لینوکس نوشته بودند. گران هم هست. امیدوارم در زمانی که خود سایت آماده می شود و بحثی در مورد نام نخواهیم داشت. موضوعات کلی که تا حدودی مشخص هستند ٬ پس زمان مناسبی داریم تا مطالب را آماده کنیم. Smile
2004-09-01, 08:19 AM,
ارسال : #108

به نظر بنده منظم منتشر شدن خيلي كمك مي كنه!حالا مي خواد روزنامه باشه يا ماهنامه يا هفته نامه!

Be Free;Be OpenSource
http://www.barnamenevis.org/forum
::Introduction to Linux Tranlastion
http://linintro.barnamenevis.org/index.htm
2004-09-01, 08:11 PM,
ارسال : #109

بله منم با هر دو نظر دوستان موافقم ... به شدت هم ...
یعنی باید یه الزامی برای بچه ها تعیین بشه که مجبور بشن این کار رو انجام بدن یعنی یه دفعه وسط خرداد نگن امتحان داریم و مجله بخوابه !! یعنی از همون اول بگین اگر خواستی بمیری هم اگر این مقاله رو گرفتی دستت اول مقاله رو بگذار تو سایت بعد برو هر کاری داری بکن ..
اون دو شماره قبل هم فکر خوبی هست بجز خبر های هفته یا ماه یا هرچی بقیه ی متالب بین یک تا دو شماره قبل آماده بشن و برای شماره های ویژه مثلا عید یا دم امتحانات یا ... یه روش مشخص باشه و یه سری مقاله رو هم همین وقت بیکاری برای اون مواقع به صورت ناگه آیند(Emergency) تو یه بانک نگه دارید ..

راستی بد نیست برای این کار از یه مدیر پروژه ی خوب استفاده بشه (ما که شعار می دیم لینوکس می تونیم با کار با یه مدیر پروژه ی لینوکسی به تمام مهندسای صنایع قابلیت های لینوکس زرو نشون بدیم )..

[ltr]
$Nəvid$
[/ltr]
2004-09-03, 07:54 AM,
ارسال : #110

با سلام
من چون خودم دارم مطالعاتی رو روی لینوکس انجام می دهم.آمادگی خویش را برای هر نوع همکاری از جمله ارسال مقاله و... اعلام می دارم.
2004-09-04, 09:06 AM,
ارسال : #111

با عرض ادب
سلام
به سلامتی رای گیری برای نام مجله که داره انجام میشه . با اجازه اساتید فکر میکنم اگر همزمان درباره مسایل دیگه هم کاری انجام بشه خیلی بهتره تا اینکه منتظر بشیم اول اسم مجله انتخاب بشه بعد به کارهای دیگه برسیم .
به نظر این حقیر مسئولینی برای قسمتهای مختلف انتخاب کنیم . مثلا سردبیر ، مسئولین بخش فنی ( نه اینکه اونها پاسخگوی موارد باشند بلکه مقالاتی که دوستان زحمتش رو خواهند کشید بازبینی کنند اگر مطلبی دیدند اصلاح کنند و ... ) بعد قوانینی برای ارسال مطالب تعیین کنیم یعنی اینکه مثلا مقاله ترجمه شده با اصل مقاله به زبان اصلی فرستاده بشه یا آدرس سایت مرجع حتما ذکر بشه . از نظر کپی رایت مشکلی نداشته باشه یا زمان ارسال مطالب برای مقالات دنباله دار از سوی تهیه کنندگان ، و از این جور مطالب توی اون قوانین اعلام بشه .
بعد بریم سرغ تعیین سرفصلها . تو چند دسته مختلف ( البته در این مورد دوستان قبلا مفصل صحبت کردن ) بخشهای آموزشی ، اخبار ، فرهنگی و .....
فکر میکنم اگر دوستان نظر بدهند پله پله این مسایل رو مطرح کنیم و جلو بریم

با تشکر
جمال
2004-09-09, 12:55 PM,
ارسال : #112

خوب نام که مشخص شد.
دو موضوع داریم برای تمام شدن صحبت و حرف زدن . بعد از آن فقط مرد و عملش
- برای سایت باید یک لوگو و یک طرح آماده شود٬ راستش من به فکر این موضوع نبودم. مثل اینکه یادم رفته بود. بچه های خوش سلیقه اگر دوست داشتید برای لوگو و الگوی سایت پیشنهاد بفرستید.
- تا اینجا تعدادی از بچه ها اعلام آمادگی کردند. خوب مشتری های این سایت یکسری خواهند بود که آن را فقط می خوانند. و عده ای دیگر برای آن مطلب می فرستند و عده ای دیگر هم خودشان مطلب می نویسند و هم اینکه به بچه های دیگه برای نوشتن کمک می کنند. ما به عده ای که بتوانند مسئولیت به عهده بگیرند نیاز داریم. باید بگم که این عده واقعا باید مسئولیت پذیر باشند. این کار را به صورت داوطلب انجام خواهیم داد. هر فردی اگر می تواند و وقت برای این کارها دارد و زود خسته نمی شود٬ می تواند اعلام آمادگی کند. در ضمن هر فرد مسئولیت یک قسمت را به عهده خواهد داشت. همانطور که گفتم به این ترتیب نظم بهتری خواهیم داشت.
راستش بعد از اینکه مطلب نشریه را جدی تر دنبال کردم٬ با توجه به نوشته های آقای mkargar از ایشان برای سایت سوال کردم و ایشان هم اعلام آمادگی کردند٬ در همان زمان irix عزیز که چند روزی بود نبودند ٬ اعلام آمادگی کردند و گفتند که برای سایت روی ما هم حساب کنید. خلاصه سه نفر داریم که اعلام آمادگی کردند برای همکاری و پذیرفتن مسئولیت در سایت و روی حرفشان هم هستند. دوستان دیگر که آمادگی دارند٬ اعلام کنند٬ در صورت امکان اگر تجربه ای در یک زمینه دارند بهتر است آن را انتخاب کنند. تا بتوانیم یک تقسیم بندی برای مسئولین در نظر بگیریم یا بهتر بگم یک تقسیم کار مابین مسئولین داشته باشیم و ... به این صورت می توانیم تعداد زیادی از افراد را که می خواهند برای مجله فعالیت کنند را با وجود این مسئولین پوشش دهیم.
از همه دوستانی که می خواهند مطلب برای سایت داشته باشند هم دعوت می کنم که کارهایشان را آماده کنند. آن چیزی که در توان دارند. منتظر چیزی نباشید. در نهایت مسئولین هر قسمت هماهنگ کننده آن قسمت خواهند بود. در آخر هم که یک بار مطالب خوانده می شود تا مشکلی نداشته باشد. تجربه ثابت کرده که خواندن مطالب توسط فرد دیگری مفید است.
در آخر هم باید بگم که برای موضوع سردبیر مقداری نگران بودم٬ واقعا نیاز به یک مهر تایید برای مقالات داشتیم . خیالم از این نظر راحت شد٬ راستش الان یک مهر استاندارد داریم.Smile پس شدیم چهار نفر Smile
2004-09-09, 01:12 PM,
ارسال : #113

روی من 100% حساب کنید .
Nimbus
2004-10-20, 01:01 AM,
ارسال : #114

من هم تو جمع آوري مطالب پايم.
2004-10-20, 10:51 AM,
ارسال : #115

بنده هم همینطورSmile

Value your freedom or you will lose it, teaches history.
2004-12-22, 02:19 PM,
ارسال : #116

من با کمال میل در خد توانم مخصوصا در زمینه شبکه و امنیت آن و ..... و یا هر نوع کمکی بتوانم امر بفرمائید من هستم فقط لطفا بگویید دقیقا چه می خواهد و چه نوع همکاری و کمکی.
با تشکر
علی

linux is a way to be free. i
2004-12-22, 02:40 PM,
ارسال : #117

آقا شمابه سایت <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.irantux.com">www.irantux.com</a><!-- w --> برید و در لیست پستی قید شده در سایت عضو بشید ...

[ltr]
$Nəvid$
[/ltr]
2004-12-23, 12:05 PM,
ارسال : #118

نوید جان عزیز.
احتمالآ آدرس سایتی رو که شما دادید اشتباه است
منون می شم آدرس درستش رو بدی.
علی

2004-12-23, 12:13 PM,
ارسال : #119

یقین که اشتباهه این آدرس در پنجم دیوار راست هست توی اینترنت !
اما
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.IranTux.com">www.IranTux.com</a><!-- w --> اون مجله ی الکتورنیکی فارسی هست که در کنار سایت هم در بخش لینک‌های پیشنهادی آلن نوشتنش Wink

[ltr]
$Nəvid$
[/ltr]
2004-12-23, 12:20 PM,
ارسال : #120

نوید جان منونم.
اما خوب من چه می توانم بکنم.
چه کمکی؟
من در مورد لینوکس و ویندوز و مک و شبکه ها تقریبا وضعیت بدی ندارم.
در مورد سخت افزار و.... هم واردم ......کامپیوتر خوندم آخه :lol: :wink: :oops:
اگه بگی خیلی خوشحال می شوم.
علی

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان