لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور در هنگام دانلود هر چیزی
2012-09-19, 03:15 PM,
ارسال : #1
ارور در هنگام دانلود هر چیزی
سلام و خسته نباشید به همه
اوبونتو ۱۱.۱۰ دارم و وقتی می خوام دانلود کنم، چه با software center و چه ترمینال، این ارور رو میده. من نمی فهمم یعنی چی.
کد :
Traceback (most recent call last):
  File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/aptdaemon/worker.py", line 968, in simulate
    trans.unauthenticated = self._simulate_helper(trans)
  File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/aptdaemon/worker.py", line 1092, in _simulate_helper
    return depends, self._cache.required_download, \
  File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/apt/cache.py", line 235, in required_download
    pm.get_archives(fetcher, self._list, self._records)
SystemError: E:I wasn't able to locate a file for the ttf-mscorefonts-installer package. This might mean you need to manually fix this package.
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2012-09-19, 06:49 PM,
ارسال : #2
Re: ارور در هنگام دانلود هر چیزی
این دستور رو بنویسید:
کد :
sudo apt-get install -f

اکنون در ubuntu.ir با نام کاربری nixoeen فعال هستم.
وب‌سایت شخصی من
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2012-09-25, 12:01 AM,
ارسال : #3
و دوباره سلام
اون دستور رو اجرا کردم. دو بار بله و خیر پرسید که بله جواب دادم و بعدش تموم شد.
اما وقتی خواستم با software center دانلود کنم باز همون ارور بالا اومد. و وقتی دوباره دستوری که نوشتین رو وارد کردم این ارور توی ترمینال میده:
کد :
E: Could not get lock /var/lib/dpkg/lock - open (11: Resource temporarily unavailable)
E: Unable to lock the administration directory (/var/lib/dpkg/), is another process using it?
بخاطر اینکه مربوط به admin میشه می ترسم دستکاری کنم.
2012-09-25, 07:45 AM,
ارسال : #4
حالا این رو بنویسید:
کد :
sudo apt-get install --reinstall ttf-mscorefonts-installer
اگر خروجی خاصی داد، اینجا بنویسید.
فقط مطمئن باشید که Software Center یا هیچ برنامه دیگه‌ای مربوط به سیستم بسته‌ها باز نیست. در یک زمان تنها یک برنامه برای مدیریت بسته‌ها می‌تونه باز باشه.

وب‌سایت شخصی من
2012-09-25, 11:19 AM,
ارسال : #5
اون دستور رو که اجرا کردم توی ترمینال ارور داد این دستور توی ارور نوشته بود:
کد :
E: dpkg was interrupted, you must manually run 'sudo dpkg --configure -a' to correct the problem.
این رو که اجرا کردم باز سوال پرسید که بله جوابش دادم و نصب شد رفت. بعد دوباره دستور
کد :
sudo apt-get install --reinstall ttf-mscorefonts-installer
اجرا کردم. یه چیزایی اومد نصب شد وسطش پرسید که بدون تایید نصبش کنم؟ منم گفتم آره. اما دوباره که software center رفتم همون ارور اولی میاد.
2012-09-25, 09:28 PM,
ارسال : #6
خوب حالا خروجی این چیه؟
کد :
sudo dpkg --configure -a

وب‌سایت شخصی من
2012-09-29, 11:06 PM,
ارسال : #7
حل شد یا می تونم بگم احتمالا داره میشه. و این که مشکل داشتم فقط به خاطر بی دقتی بود. هم اکنون که این پست نوشته میشه داره یه چیزایی دانلود میشه که البته نمیدونم چیه و برام عجیبه که پسوند فایلها exe هستش.مثلا
کد :
http://space.dl.sourceforge.net/project/corefonts/the%20fonts/final/georgi32.exe
2012-09-29, 11:15 PM,
ارسال : #8
حالا یه چیز دیگه
وقتی یه برنامه می خواد با software center دانلود بشه میگه کانکشن رو چک کنید. یعنی میگه کانکشن مشکل داره و وقتی اون پنجره ر ok می کنم یه پنجره دیگه میاد که میگه چند تا بسته ی untrusted باید نصب بشه که خودش هم نصب نمی کنه. مثلا می خواستم vlc نصب کنم این بسته ها نوشته شده:
  • libcddb2 libdvbpsi7 libebml3 libiso9660-7 libmatroska4 libsdl-image1.2 libtar0 libupnp3 libva-x11-1 libvcdinfo0 libxcb-keysyms1 libxcb-randr0 libxcb-xv0[/list:u]
    درباره ی کانکشن هم فکر نکنم مشکلی باشه چون همین الان توی تکنوتاکس دارم کار می کنم دیگه.
2012-09-30, 12:40 PM,
ارسال : #9
PLife نویسنده :حالا یه چیز دیگه
وقتی یه برنامه می خواد با software center دانلود بشه میگه کانکشن رو چک کنید. یعنی میگه کانکشن مشکل داره و وقتی اون پنجره ر ok می کنم یه پنجره دیگه میاد که میگه چند تا بسته ی untrusted باید نصب بشه که خودش هم نصب نمی کنه. مثلا می خواستم vlc نصب کنم این بسته ها نوشته شده:
  • libcddb2 libdvbpsi7 libebml3 libiso9660-7 libmatroska4 libsdl-image1.2 libtar0 libupnp3 libva-x11-1 libvcdinfo0 libxcb-keysyms1 libxcb-randr0 libxcb-xv0[/list:u]
    درباره ی کانکشن هم فکر نکنم مشکلی باشه چون همین الان توی تکنوتاکس دارم کار می کنم دیگه.
پیشنهاد میکنم از و---ی--پ--ی ان استفاده کنید

هستیم
2012-10-01, 05:25 PM,
ارسال : #10
راستش با این مقوله آشنایی ندارم. گوگل کردم تقریبا هیچ صفحه ی به درد بخوری باز نشد.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان