لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک حیاتی در مورد اتصال از را دور به یک سرور لینوکس
2005-09-20, 06:41 PM,
ارسال : #1
کمک حیاتی در مورد اتصال از را دور
سلام
خسته نباشید .
میخواستم در مورد اتصال با مودم (از طریق یک ویندوز ) به یک سیستم که دارای رد هت است مرا کمک کنید . باید چه برنامه ای را روی لینوکس نصب کنم ؟
اصل کار من این است که بتوانم از طریق مودم متصل شده به ویندوزم به فولدر یا فولدر هایی در لینوکس متصل شوم و تغییراتی در فایلهایم ایجاد نمایم .
با تشکر فراوان . لطفا مرا راهنمائی نمائید :oops:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-09-20, 09:33 PM,
ارسال : #2

با استفاده از SSH ميتونين به سرورتون وصل بشين. البته اگه دسترسي مورد نظر تنها در حد تغيير در فايلهاست FTP هم جوابگوست.
2005-09-22, 01:47 PM,
ارسال : #3

سلام
جللل خالق چه اتفاقی. منم رو همین قضیه مشکل دارم.(محسن جون. من سه شنبه میام شرکت اون سی دی بچه های ایلخ رو یادت نره پیگیری کنیا Smile )

SSH تا اونجا که من به عنوان یه لینوکس باز حرفه ای که الان یک هفته است دارم لینوکس کار میکنم فهمیدم وقتی میتونه کار کنه که دو تا دستگاه از یه سوراخی به هم وصل شن به عبارتی یه ارتباط TCP/IP بینشون ایجاد شده باشه. ولی شما ظاهرا فرض کردی که این ارتباط وجود داره و فکر کردی که سرور ما به اینترنت وصله و IP داره. نه؟
ولی در واقع این دو تا دستگاه هیچجوری به هم یا به اینترنت وصل نیستن. ما باید اول وصلشون کنیم با مودم و خط تلفن به هم دیگه.
بعد از SSH استفاده کنیم. مشکل ما هم در همینه. pppd , Portslave ,.... چیزاییه که این دو سه روزه شنیدم و باید ازشون استفاده کنم. ولی هیچ سایتی چیزی نتونستم بیابم که اینا رو طوری جمع و جور گفته باشه که به درد من مبتدی بخوره. اگه شما میتونید راهنمایی کنید. خیلی ممنون میشم.
2005-09-22, 02:01 PM,
ارسال : #4

توسط نرم افزار tsclient در Redhat هم می تونی این کار رو برای کنترل سرور یا ماشین ویندوزیت توسط لینوکس انجام بدید ...

Try to BROADCAST your knowledge, Instead of install a FIREWALL for it.....Good luck
2005-09-23, 11:43 AM,
ارسال : #5

سلام
لطفا اگر لینکی یا pdf یا چیزی هست که بتونه بیشتر راهنمائی کنه در این قسمت قرار دهید .
با تشکر :!:
2005-09-24, 08:37 PM,
ارسال : #6

سلام
ظاهرا که کسی نمیخواد به من کمک کنه
اگه کسی اطلاعاتی داره حتما راهنمائی بفرمائید
با تشکر
2005-09-24, 09:06 PM,
ارسال : #7

این tsclient رو امتحان کردی؟
2005-09-25, 07:07 PM,
ارسال : #8

بازم سلام
خدمتون عرض کنم که این لینکو دیدم اما دو تا مشکل دارم.
اول اینکه فکر کنم یه کمی ناقصه و مطالب زیادی نداشت و مشکل دوم اینکه من فقط محیط text دارم .
بازم اگه چیزی هست یه کمکی بکنییییییییییییییییییییییییید
مرسی
2005-09-30, 07:51 PM,
ارسال : #9

سلام
من از روی این صفحه
<!-- m --><a class="postlink" href="http://tvilda.stilius.net/callback_en.php">http://tvilda.stilius.net/callback_en.php</a><!-- m -->
تونستم PPP رو را بندازم. فقط یه مشکل مونده اونم login کردنه. یعنی کاربری رو که روی سرورم تعریف میکنم بهش اجازه ورود داده نمیشه. ولی وقتی سرور رو طوری تنظیم میکنم که هر کی خواست بیاد و بره . هیچ مشکلی پیش نمیاد و راحت تماس برقرار میشه. فکر میکنم توی تعریف کردن کاربر مشکل دارم. به نویسنده ی مقاله هم پیغام دادم دوباره همونی رو که توی مقاله گفته بود رو بهم گفت. یعنی :

کد :
1. Create new group ppp, for this you need to edit file /etc/group and add this line on the end of file:

ppp:x:1001:

2. Create new system user for dialin connection pppuser: Simple create new system user and when using shell command vipw change line of user pppuser to this:

pppuser:x:1001:1001:,,,:/home/pppuser:/usr/sbin/ppplogin

Then user Passwd to change the password to whatever you want.

ولی وقتی passwd pppuser میزنم میگه :
Authentincation service cann't the athentication info.

یه نفر بهم گفت اگه توی مرحله ی دوم اون x رو برداری مشکلت حل میشه. برداشتم و دیگه راحت میتونستم رمز عبور تعیین کنم. ولی خوب بازم وقتی با ppuser میخوام وصل بشم. Access denied
میده. یکی گفت از لینوکس سعی کن شماره سرورت رو بگیری که اوم باز همین پیغام رو داد و ارتباط رو قطع کرد.
2005-10-04, 06:06 AM,
ارسال : #10

سلام امید جان
دستت درد نکنه . بازم تو این همه رئیس داره این سایت یکی پیدا نشد یه حالی بده یه کمکی چیزیییییییییییی
2005-10-11, 11:15 PM,
ارسال : #11

سلام !
در مورد این مشکل شما کافیه که روی سرور لینوکس یک سرویس ssh اجرا کنی وسپس با استفاده از برنامه ی ساده ی putty به سرورتون وصل بشین!
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-10-12, 12:37 PM,
ارسال : #12

کارتون دقیقا چطوریه؟
اگر فقط می‌خواهی فایل‌ها تغییر بدی یعنی Add و remove یا rename و move باشه خوب خیلی ساده یه FTPسرور راه بنداز.
اگر می‌خواهی سیستم لینوکست رو کلا مدیریت نی از راه دور انگار پشت لینوکس نشستی خوب یه SSH سرور راه بنداز.
اگر می‌خواهی یه دسکتاپ گرافیکی داشته باشی ، به شرطی که یه کانکشن خدا داشته باشی، یه VNC سرور راه بنداز.

شاد باشی.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان