لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Accounting
2005-12-09, 10:39 PM,
ارسال : #1
Accounting
سلام به همه

نرم افزار Accounting شبيه ISPUtil در لینوکس وجود داره که مجانی باشه ؟
آیا شبیه این نرم افزار وجود داره ؟ اگر هست لینک بدین !! اگر نیست شعار ندین ...!!!!هی نگین open source , ............... .
آیا نرم افزار گرافیکی برای کارهایی که با squid - iptable میشه کرد هست یا نه ؟
اگر نیست بگین نیست و تمام ........... هی نگین که هست ولی ........ ولی .... بود ولی نمیشه ..نمیدونم تو فلان توزیع میشه یا نمیشه ....................!!!!!
بابا درسته که کسی اینجا درس یاد نمیده ولی یا درس جواب بدین یا اصلا ندین !!
شما ها که دنبال گسترش لینوکس یا یونیکس یا هر open source هستید حداقل یه تازه وارد که میاد سوال میکنه درست پختش کنین و یاد بدین . چی میشه دو سه خط بنویسین یا پیگیری کنین تا مشکل طرف حل بشه که با همین کارها مشتاق زیاد میشه .
اگر بحث و ادعا باشه ماشاالله همه خدای (نعوذ باا... ) همه چی هستن و با اصطلاح کل می اندازن ...خوب پس چرا به جوابها سرسری جواب میدین ؟ چرا حال طرف رو میگیرین ؟ همش زد حال همش حال گیری !!!!!!!!!!!!! آخه چرا ؟؟؟ تا سوال میشه میگین برو مقاله فلان کس - فلان کتاب - فلان سال -فلان فلان................. اگر میتونین تا آخر جواب بدین نمیتونین هی سر کار نذارین.
تا چیزی میپرسن میگین که اینجا کسی درس به کسی نمیده فقط سوال سوال!!! به نظر من در این ستیت رو تخته کنین یا به کسی کمک میکنین از اول بگین علی و تا مسئله حل نشد ول نکنین ................
من خیلی پست فرستادم با اسم های گوناگون ولی یک جواب درست ندیدم ...در مورد accounting-proxy -iptable -internet sharing و خیلی چیزها ولی جواب درستی نگرفتم ..این آخرین پست من بود امیدوارم که حداقل به این سوال من جواب بدین که در ابتدا گفتم و یک سوال تکرارری که اگر میشه کامل جواب بدین :::

این مطلب قبلی من بود
با سلام
ممنون از همه دوستان و لطفشون به من و همه کسانی که مشکل دارن و دوست دارن لیونکس کار کنن به جای windows .
دوستان مشکل من به صورت های گوناگون در این سایت گف
ته شده ولی هیچ کس به طور درست جواب نمیده و میگه برو بخون و .....( اگر من rule های squid یا iptables رو بلد بودم مزاحم هیچ کس نمیشدم ) .
به هر حال من به طور واضح میگم چه مشکلی دارم ممنون میشه کمک کنین .
البته خواهش میکنم اگر ممکنه یه راهی بگین که نسخه گرافیکی باشه و بشه تا یه حدی مانیتورش کرد.

ما یک رنج آی پی valid داریم 80.*.*.1 تا 80.*.*.254
که روتر80.*.*.1 هست
ما الان یک isa server داریم که هم آی پی والید رو رد میکنه (همون رنج رو که گفتم هم غیر والید که توسط dhcp داده میشه که رنج اون هم مثلا 192.168.*.* هست ) آیا با RED HAT LINUS ENTERPRISE AS 4.0 میشه این کار رو کرد کع البته یک برنامه گرافیکی باشه ....................................

اگر نمیشه با چی میشه و چطور ؟ اگر میشه rule ا.ن رو هم بگین ممنون میشه . مشخصات فعلی که میخوام تغییر هم نکنه مینویسم .

ISA SERVER : RED IP 80.*.*.2 MASK255.255.255.192 GATEWAY 80.*.*.1(ROUTER
GREEN -LAN : 192.168.1.1 MASK255.255.252.
PRIMETER 80.191.58.65 MASK 255.255..252.0
DNS هم که روی ISA هست 192.168.1.1
و DNS همه 192.168.1.1 و DNS مخابرات *.*.*.*
DHCP 192.168.1.10
این تمام قضیه بود اگر کمک کنین من خیلی ممنون میشه .
اگر شما جای من بودید چه میکردید ‌؟؟؟؟
یک راه خوب ساده و مدیریت بهتر .( الان با ویندوز کار میکنه ولی هیچ وقت لینوکس نمیشه )
با تشکر فراوان و معذرت از آقای باغومیان (چند وقت پیش هم کتاب شما رو خریدم - هم چند تا cd ولی افسوس .....................)
خداحافظ Technotux
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-12-10, 02:02 AM,
ارسال : #2

سلام
نرم‌افزار IBS خوبه. جزئیاتش رو از اینجا ببینید.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-12-10, 02:49 PM,
ارسال : #3
Re: Accounting
lomino نویسنده :اگر شما جای من بودید چه میکردید ‌؟؟؟؟
Technotux

اگر من جای شما بودم شروع میکردم چیزی یاد بگیرم Smile

Wish you Were here ...
2005-12-10, 03:09 PM,
ارسال : #4

تمام چیزهایی که می‌خواهید توی لینوکس هست، هست، خوبشم هست ;-)
اما بدون زحمت توی لینوکس کاری نمی‌شه کرد، کارهارو باید اصولی بکننی و فکر کنی و بخونی و بخونی ... پس یه سری به گوگل و tldp.org و howtoforge.com بزن ...

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
2005-12-10, 06:21 PM,
ارسال : #5
پاسخ
با سلام
ممنون ازهمه
خداحافظ همه شما و سايت عزيزتان
من با ويندوز هركاري ميكنم
DNS-DHCP-ISA 2000-ISA 2004-ROUTING -, ......................................
پس فقط ويندوز
2005-12-10, 07:02 PM,
ارسال : #6

خداوند تو را به راه راست هدایت کند! Big Grin

[عکس : banner.png]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان