لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEbug كردن برنامه c در محيط Eclipse
2006-01-06, 12:37 PM,
ارسال : #1
DEbug كردن برنامه c در محيط Eclipse
من تازه دارم زبان c را شروع ميكنم. به عنوان IDE هم مي‌خوام از Eclipse استفاده كنم.
كامپايلر جديد اينتل (نسخه 9) رو گرفتم كه همراه با خودش Eclipse را هم نصب ميكنه و ظاهراٌ اين كامپايلر را بصورت plugin داخلش گذاشتن.
مشكل من اينه كه نميتونم در حالت Debug برنامه را بصورت خط به خط اجرا كنم يا بگم تا خط مشخصي را اجرا كنه و در اون لحظه مقادير متغيرها را ببينم. البته تو مستنداتش يك همچين شكلي داره ولي منو‌هاش با ايني كه نصب شد فرق داره . براي من هميشه اين دو حالت خاموش هستند و وقتي كه با كليد‌هاي ميانبر هم اجراشون ميكنم پيغام خطا ميده.
كسي از دوستان ميتونه راهنمايي كنه كه مشكل كجاست؟
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-01-08, 07:27 PM,
ارسال : #2

ببین در eclipse در منوی window زیر شاخه preferences گزینه debug رو انتخاب کن . اونجا یک عالمه option باید باشه که کارت رو راه بندازه . من الان در eclipse خودم پلاگین C رو ندارم وگرنه دقیق تر راهنماییت می کردم . در ضمن اگه در C تازه کاری به نظرم BorlandC گزینه بهتری می تونه برات باشه .
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-01-09, 12:02 PM,
ارسال : #3

منظورتون BorlandC روی لینوکس است؟ من تا حالا در مورد اون در لینوکس نشنیده بودم!
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-01-09, 01:49 PM,
ارسال : #4

نه بابا منظورم همون داس بود . اخه یادگیری زبان C برای خودم با این IDE همراه بود . البته الان دیگه حتی فکرش رو هم نمی تونم بکنم که با BorlandC بتونم کنار بیام . ولی در کل موجود ساده ایه .
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان