لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VPN در جنتو
2006-06-18, 06:21 PM,
ارسال : #21

سلام
خب، حدس میزنم Gentoo داره اذیت می‌کنه. البته طبیعی یه. اول کار برای هر کسی Gentoo سخته ولی خب بعدش خوب میشه. خب، در مورد هسته همونطور که گفتم از راه دور نمی‌تونم راهنمایی بیشتری بکنم چون جدا متوجه نمیشم که چه اتفاقی افتاده اما در مورد menu.lst باید بگم این فایل در مسیر boot/grub/ قرار داره که باید اون image رو طبق ساختار خاص این فایل اضافه کنین تا بتونین ازش استفاده کنین. اگه دیدین دارین گیج میشین اول کامپیوتر رو خاموش کنین و Handbook رو چند بار کامل از اول تا آخر بخش مورد نظر بخونین بعد برین سراغ عمل کردن. مطلب پیچیده یا پنهانی وجود نداره. مساله اصلی دقته.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-06-20, 12:24 PM,
ارسال : #22

1- [b]navidjoon :
با این حساب باید این بسته رو از حالت masked خارج کنین که دو تا راه داره. یا اینکه در make.conf خودتون keyword مورد نظر یعنی x86~ رو هم وارد کنین و یا اینکه در زمان نصب بهش بگین که گیر نده. راهنمای masked packages در gentoowiki توضیحات کاملش رو داده.
2- navidjoon : در مورد menu.lst باید بگم این فایل در مسیر boot/grub/ قرار داره که باید اون image رو طبق ساختار خاص این فایل اضافه کنین تا بتونین ازش استفاده کنین. اگه دیدین دارین گیج میشین اول کامپیوتر رو خاموش کنین و Handbook رو چند بار کامل از اول تا آخر بخش مورد نظر بخونین بعد برین سراغ عمل کردن. مطلب پیچیده یا پنهانی وجود نداره. مساله اصلی دقته.
[/b]

دوستان سلام ...... مخصوصا اقای نوید جون من باور کنید تو handbook نگاه کردم و جستجو کردم در مورد موارد بالا لینکی در این مورد پیدا نکردم ........... لطفا لینکی در این مورد بهم بدید............. باور کنید در handbook چیزی نبود از اول تا اخرش نگاه کردم سرفصل هاش ..........................
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-06-20, 12:24 PM,
ارسال : #23

1- [b]navidjoon :
با این حساب باید این بسته رو از حالت masked خارج کنین که دو تا راه داره. یا اینکه در make.conf خودتون keyword مورد نظر یعنی x86~ رو هم وارد کنین و یا اینکه در زمان نصب بهش بگین که گیر نده. راهنمای masked packages در gentoowiki توضیحات کاملش رو داده.
2- navidjoon : در مورد menu.lst باید بگم این فایل در مسیر boot/grub/ قرار داره که باید اون image رو طبق ساختار خاص این فایل اضافه کنین تا بتونین ازش استفاده کنین. اگه دیدین دارین گیج میشین اول کامپیوتر رو خاموش کنین و Handbook رو چند بار کامل از اول تا آخر بخش مورد نظر بخونین بعد برین سراغ عمل کردن. مطلب پیچیده یا پنهانی وجود نداره. مساله اصلی دقته.
[/b]

دوستان سلام ...... مخصوصا اقای نوید جون من باور کنید تو handbook نگاه کردم و جستجو کردم در مورد موارد بالا لینکی در این مورد پیدا نکردم ........... لطفا لینکی در این مورد بهم بدید............. باور کنید در handbook چیزی نبود از اول تا اخرش نگاه کردم سرفصل هاش ..........................
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-06-20, 04:15 PM,
ارسال : #24

سلام
این رو ببینین. برای menu.lst کافیه فایلش رو باز کنین و ببینین. احتیاج به چیز راهنمای خاصی ندارین. از روی گزینه‌های موجود پیش برین.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان