لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bandwitd control per-user
2006-07-03, 07:22 PM,
ارسال : #1
Bandwitd control per-user
دوستان سلام:
سناریویی که من باهاش مواجه هستم اینه :
من می خوام از طریق پروکسی هر کاربر (user) مقدار پهنای باند مصرفی آن را محدود کنم
مثلاً این که طرف Internet Browser خودش رو باز کنه ، بعد از authenticataion (که خیلی عالی می شه اگه بشه با کاربران Active Directory این کار را کرد) که این کاربر پهنای باند محدودی داشته باشه !
حالا می دونم که می شه squid رو جوری config کرد که authentication داشته باشه حالاچه با userهای passwd چه با ldap --که حالا اون یک داستان دیگه است که با AD بتونه sync کنه --این تیکه برام جای سوال که طرف authentication انجام داد حالا چطور می شه تو squid پهنای باند مصرفی ان کاربر رو کنترل کرد...

حتی اگه بشه با نرم افزارهای دیگه ای هم این کار رو انجام داد خوشحال می شم بگید
ممنونم
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-07-03, 08:03 PM,
ارسال : #2
Re: Bandwitd control per-user
yashiro نویسنده :دوستان سلام:
سناریویی که من باهاش مواجه هستم اینه :
من می خوام از طریق پروکسی هر کاربر (user) مقدار پهنای باند مصرفی آن را محدود کنم
مثلاً این که طرف Internet Browser خودش رو باز کنه ، بعد از authenticataion (که خیلی عالی می شه اگه بشه با کاربران Active Directory این کار را کرد) که این کاربر پهنای باند محدودی داشته باشه !
حالا می دونم که می شه squid رو جوری config کرد که authentication داشته باشه حالاچه با userهای passwd چه با ldap --که حالا اون یک داستان دیگه است که با AD بتونه sync کنه --این تیکه برام جای سوال که طرف authentication انجام داد حالا چطور می شه تو squid پهنای باند مصرفی ان کاربر رو کنترل کرد...

حتی اگه بشه با نرم افزارهای دیگه ای هم این کار رو انجام داد خوشحال می شم بگید
ممنونم

Delay_Pools این کار رو از طریق Squid انجام میده ، اگر قبل از سوال کردن روی Google سرچ کنید کمتر وقتتون تلف میشه Smile

Wish you Were here ...
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان