لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yahoo messenger/slackware/rpm2tga/doesnt work
2004-08-25, 09:07 AM,
ارسال : #1
yahoo messenger/slackware/rpm2tga/doesnt work
[ltr]
i got the rpm for redhat9 from yahoo i change it with rpm2tga and installpkg then i typed
کد :
#/usr/bin/ymessenger
it said u dont have permition(i was su)then i made it excutable

کد :
#chmod 777 /usr/bin/ymessenger
after excuting ymessnger it prints XXX and nothing..............
whats wrong
[/ltr]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2004-08-25, 03:59 PM,
ارسال : #2

شما مطمپن هستید که مسنجر منطبق با ردهت9 با اسلک کامپتیبلیتی داره؟؟من تصور نمیکنم Smile دوست عزیز ازgaim استفاده کنید که یاهو مسنجر جلوش صفره :wink:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2004-08-25, 04:13 PM,
ارسال : #3

البته دستور شما را برای دوستانی که میخواهند از این دستور استفاده کنند اینگونه اصلاح میکنم :
rpm2tgz filename.rpm
2004-08-25, 06:30 PM,
ارسال : #4
gaim be jaye yahoo
aghaye bizkit ke farmoodeboodid az gaim estefade konid vaghti ke az friend haye man kasi online ast gaim vasl nemishe va chejoori mitoonam az list room ha estefadeh knam?man fedora daram
2004-08-25, 06:45 PM,
ارسال : #5

دوست عزیز این مشکلی که فرمودید چون من با فدورا کار نکردم نظری نمی تونم بدم ولی من در اسلک اصلا مشکلی ندارم البته این مسپله هم هست که gaim ورژن 8 و 8.1 با یاهو مشکلی ندارن امیدوارم مال شما از این دسته باشه Smile در مورد roomlistha شما از منوی tools بعد room list ld و سپس کلیک بر دکمه get list میتوانید به chat roomha وارد شوید راه سریعتر اینه که با دانستن اسم روم وکلیک بر icon پایین gaim بنام chat مستقیما به روم مورد نظر وارد شوید مثلا persian chat :1
یه خصوصیت قوی gaim پلاگین هاشه که تو پریفرنسش میتونید به اون دست پیدا کنید مثلا با فعال کردن text replacment شما میتونید chat خودتونو سفارشی کنید مثلا با type حرف s نمایش داده بشه salam
در مورد فدوراتون دوست عزیز اگر برایتان امکانپذیر است دیسترو خودتان را عوض کنید....من به شما اسلک10 رو پیشنهاد میکنم :wink:
2004-09-01, 09:34 AM,
ارسال : #6

[ltr]
Mr.Bizik could u give me ur yahoo ID?
i wanna chat with u
[/ltr]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان