لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارسیکس و مشکل بوت لودر
2006-08-18, 01:18 AM,
ارسال : #1
پارسیکس و مشکل بوت لودر
سلام:
انگار این داستان من و بوت لودر ادامه داره....:
روی دستگاه محل کارم پارسیکس دارم امروز وقتی سیستم رو روشن کردم دیدم بوت لودر error 18 میده و سیستم بالا نمی آید روند recovery رو با CD پارسیکس انجام دادم و تمام مراحل با موفقیت انجام شد ولی باز هم سیستم با همین خطا بالا نیامد. مجددا پارسیکس رو نصب کردم البته الان بوت لودر بالا می اید ولی فقط وارد لینوکس میشه و با انتخاب ویندوز بوت لودر مجددا نمایش داده میشه . در این مورد لطف کنید راهنمایی کنید.
در ضمن کسی در مورد این خطا های بوت لودر مثل error 17 یا 18 چیزی میدونه . یک بار دیگه هم پرسیده بودم ولی تاپیک بی پاسخ موند.
از راهنمایی های شما صمیمانه تشکر می کنم.... :wink:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2006-08-18, 08:55 AM,
ارسال : #2

در مورد بعضی از خطاهای گراب می‌تونیاینجا اطلاعات به دست بیاری، اما در مورد ویندوز هم خوب احتمالا گزینه‌های ویندوز تو گراب اشتباه هستن. می‌تونی بخش مربوط به ویندوز رو از فایل boot/grub/menu.lst/ رو تو همین پست بگذاری تا ببینیم مشکلش کجاست.

irix@Hell:~$ mkfs -t Free /body/.mind && mount -o rw /body/.mind /FreeMind
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2006-08-18, 03:34 PM,
ارسال : #3

irix جان از لینکی که داده بودی ممنونم . تقریبا اون اطلاعاتی رو که می خواستم داشت. در مورد error 18 یک چیزهایی در مورد بایوس و قدیمی بودن اون نوشته که زیاد با شرایط من جور در نمی اید چون سیستم اداره جدیده. در موردش حتما بررسی می کنم .
چشم رفتم سر کار حتما menu list رو قرار می دم ملاحظه بفرمایید البته من که با چیز مشکوکی برخورد نکردم ولی شما هم ببینید بد نیست......
متشکرم :wink:
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان