لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت سرور آپاچي با iis
2007-01-28, 02:20 PM,
ارسال : #21

راستی یادم رفت اینو بگم که بعلت ترافیک بالا احتمالا برای دیدن سایتش مشکل دارید نکته اینکه از امکان ادامه دانلود هم پشتیبانی نمیکنه حجمش هم 670 میگ تغریباً می باشد من نسخه اون رو دارم آلان عزیز اگر در بخش فروش توزیع ها ندارینش امر کنید تقدیم کنم

اگر میخوای من یارت بشم باید بزاری سوارت بشم
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-01-29, 01:02 AM,
ارسال : #22

اپن سورس بودن آپاچی میتونه به ساپرت از asp و asp.net خیلی کمک کنه.شاید الان با .net مشکل داشته باشه اما مسلما این مشکلات حل خواهد شد.
2007-01-29, 05:56 PM,
ارسال : #23

بچه پررو نویسنده :کی گفته هر کی امنیت میخواد بره .net کار کنه هیچ اینگونه نیست.
اگر لینوکس رو خوب بلد باشی بهترینه و قدرت مند ترینه گفتم که قدرت شما در میزان دانش شماست. این ویندوز و کلا محصولات سرگردنه ای مایکروسافت هنوز سورس بیرون نداده کلی حفره که چی بگم تونل دارند حالا اگه از سورسشون خبر داشته باشی که ......... :d
کی گفته لینوکس محیط برنامه نویسی .net که نه شبیه اون نداره؟ کی گفته با #C تو لینوکس نمیشه برنامه نوشت؟ کی گفته با vb.net تو لینوکس نمیشه برنامه نوشت ؟ کی گفته با vb تو لینوکس نمیشه برنامه نوشت ؟ کی گفته پروژه .net رو نمیشه تو لینوکس ایمپورت کرد ؟ هااااا ؟
هرکی ااین هارو گفته گفته بگین بیاد تالار تکنو تاکس فردا بگم چطور همه این کارهارو بعلاوه کلی کار دیگه تو لینوکس چطوری میشه انجام داد.

سلام
من نگفتم که Net. امنیت بالایی داره. منظورم این بود که اصولا محصولات پیشنهادی مایکروسافت سوراخ هستند! اما اگر کسی از نظر تجربه و دانش امنیت سیستم به این مرحله رسیده که بتونه با این ابزارهای پر مشکل کار کنه حتما توی همون پلتفورم ویندوز کار کنه، چون این‌ها در و پاشنه‌ای هستند که برای هم ساخته شده‌اند.
آره الآن برای VB هم محصول تجاری هست هم آزاد مثل Gambas یا Basik و ...

پروژه‌های Net. رو می‌شه با دستکاری توی لینوکس هم با آپاچی هم استفاده کرد اما Performance هم مطرحه، دردسر و هزینه‌های انتقال هم مطرحه. اگر شما راه حل خوبی دارید می‌تونیم استفاده کنیم، چون الآن توی خیلی از سازمان‌های دولتی ایران متاسفانه VB.Net داره بیداد می‌کنه برای این که راحته. حالا همین راحت طلبی برنامه نویس باعث شده کوچ به لینوکس توی مراحل مختلف به مشکل بخوره. غافل از این که بدترین ضربه رو همین پروژه‌های به اصطلاح کم هزینه به این سیستم زدند!

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2008-12-16, 10:20 AM,
ارسال : #24

چرا اینقدر چرت و پرت می نویسین یه چیز درست بنویسین