لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه های اضافه برای parsix
2007-05-15, 02:00 AM,
ارسال : #21

خداییش نا شکری نباید کرد . کاشکی به جای اینکه این همه قربون صدقه همدیگه می رفتم به پروژه کمک می کردیم حالا هر کسی هر کاری از دستش بر میاد . البته اینو من از یکی از پست های اقای باغومیان فهمیدم حالا اگه اشتباه فهمیدم ببخشید و اون این بود که پشتیبانی از این همه بسته نرم افزاری بخصوص کی دی ای با تعداد توسعه دهندگان زیاد به هم نمی خورند . امیدوارم یه روز حرف شما به حقیقت برسه و یک blue ray از پارسیکس داشته باشیم .
ولی من از یک قسمت پارسیکس خیلی بدم میاد یعنی متنفرم و اون هم قسمت اپدیت نسخه های پارسیکس هست که همه نرم افزارهای نصب شده رو پاک می کنه و دوباره نصب کنی علی الحساب بازار شکنجست .. یعنی از اون حالگیریاستا .

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-05-15, 02:03 AM,
ارسال : #22

خداییش نا شکری نباید کرد . کاشکی به جای اینکه این همه قربون صدقه همدیگه می رفتم به پروژه کمک می کردیم حالا هر کسی هر کاری از دستش بر میاد . البته اینو من از یکی از پست های اقای باغومیان فهمیدم حالا اگه اشتباه فهمیدم ببخشید و اون این بود که پشتیبانی از این همه بسته نرم افزاری بخصوص کی دی ای با تعداد توسعه دهندگان زیاد به هم نمی خورند . امیدوارم یه روز حرف شما به حقیقت برسه و یک blue ray از پارسیکس داشته باشیم .
ولی من از یک قسمت پارسیکس خیلی بدم میاد یعنی متنفرم و اون هم قسمت اپدیت نسخه های پارسیکس هست که همه نرم افزارهای نصب شده رو پاک می کنه و دوباره نصب کنی علی الحساب بازار شکنجست .. یعنی از اون حالگیریاستا .

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
2007-05-16, 12:33 AM,
ارسال : #23

حرف شما رو کاملا قبول دارم. اما من هنوز در زمینه ی لینوکس اونقدر حرفه ای نیستم که بتونم کمک فنی بکنم. فعلا فقط یک کاربر ساده ی لینوکس هستم و تمام تلاش منم کمک به این پروژه است هر طوری که بتونم کمک می کنم. اما فعلا با این وضع که یک کاربر معمولی هستم تنها کمکی که می تونم بکنم اینه که نظرم رو بگم، این که در مورد این توزیع چه طوری فکر می کنم و چی لازم دارم که نداره تا شاید نیاز خیلی از کاربرای دیگه ای هم که مثل من هستند بر آورده بشه.
اون مطلبی رو هم که در مورد تعداد توسعه دهنده های پارسیکس گفتید واقعا قبول دارم. وقتی پارسیکس رو با توزیع های بزرگی مثل اوبونتو و ... که همه جای دنیا کاربر دارن و توسعه دهندگانش مطمئنا چندین برابر پارسیکس هست مقایسه می کنم می بینم واقعا شاهکاره.
ولی خب به هر حال حداقل اگه کا دی ای با ابزارای پر کاربرد بهش اضافه بشه مطمئنا کاربراش چندین برابر میشه. چون که دیگه اکثر کاربرای ایرانی لینوکس ازین توزیع استفاده می کنن و فکر نکنم هیچ دلیل قانع کننده ای برای استفاده از توزیع دیگه ای باقی بمونه (حداقل واسه من و شاید کسایی که مثل من فکر می کنن). چیزایی مثل amarok ، Kaffeine ، kdevelop ، k3b و ...
البته قبول دارم بیشتریاش معادله گنوم هم دارن اما خب بالاخره هر کی یه نیازی داره و یه سلیقه ای.
یه چیز دیگه هم که الان یادم اومد اینه که کا دی ای تقویم جلالی داره . خیلی بدرد می خوره.

Don't lose time, Join the open source community
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-05-16, 02:43 AM,
ارسال : #24

من هم ضمن تشکر از آلن عزیز فکر می کنم با اضافه کردن یک KDE تمیز و کامل کلی از مشکلات بچه‌ها حل بشه چون KDE خودش Kaffeine و K3B و KmPlayer و KDevelop رو اضافه می کنه که اکثر درخواستهای بالا رو پوشش میده. من برنامه نویسی نمیدونم ولی برای همه جور کمک های دیگه از جمله Documentation آماده کمک هستم.
در ضمن SmPlayer رو به پارسیکس اضافه کنید هم خیلی کامله و هم خیلی کوچیک: smplayer.sourceforge.net
جایگزین خوبی برای Totem و Kaffeine هست.

A Windows Refugee
2007-05-16, 10:36 AM,
ارسال : #25

از دوستان عزیزی که کمک می کنند ممنونم
ولی به جای پیشنهاد kDE لطفا موارد نیازهاتون را بگید و بگذاریم که Parsix توی وضعیت فعلیش به بهترین حالت ممکن برسه بعد محیط جدید اضافه کنیم

باز هم ممنون
2008-01-27, 11:13 AM,
ارسال : #26

نيازهاي من فعلاً :
- بسته هاي Web Development, Web Design ,Web Server, Mail Server و بسته هاي AMP
- درايورهاي بيشتر مخصوصاً كارت DVB SkyStar2 و Win Modem ها
- برنامه ويرايش تصوير قويتر از GIMP مثل اوني كه توي Corel هست.
- برنامه هاي طراحي 3D

اميدوارم با تكميل پروژه ، Parsix بهترين توزيع دنيا بشه
2008-04-21, 12:49 PM,
ارسال : #27
برنامه های اضافه برای parsix
اگه امکان داره یه سری درایورهای لینوکس مثل nVidia رو توی توزیع قرار بدین یا حداقل یه CD بسته های restricted هم اضافه کنید.
2008-04-21, 02:06 PM,
ارسال : #28
پاسخ: برنامه های اضافه برای parsix
سلام این برنامه wammu که واسه موبایل روی ramon بود خیلی خوب بود.رو نسخه قبلی نبود!
این جدیدرو هم هنوز دانلود نکردم ببینم داره یا نه!
اگه ممکنه بازم رو نسخه های بعدی بزارینش :wink:
ممنون
2008-04-21, 10:36 PM,
ارسال : #29
این‌طور که پیداست برای اضافه کردن نصف درخواست‌های دوستان باید تیم توسعه حداقل دو برابر بشه. Wink
من دو تا پیشنهاد دارم:

۱. روی نرم‌افزاری/اسکریپتی/راه‌کاری/چیزی، تمرکز بشه که نتیجه‌اش این باشه که کاربران بتونند بعد از نصب پارسیکس، برنامه‌های خودشون رو مستقیماً از تو سی‌دی/دی‌وی‌دی‌های دبیان به پارسیکس اضافه کنند. اگر همین الان هم می‌تونند. پس باید یه آموزش ساده تو مستنداتی فارسی‌ای که به‌صورت پیش‌فرض همراه پارسیکس نصب می‌شن قرار بدیم(یعنی بدید) که کاربرای مبتدی به مشکل برنخورند.

۲. پارسیکس موقع بروز شدن ری‌ست نشه. چون به قول بچه‌ها واقعاً سرطانه. Wink

سپهرنوش.
2008-05-07, 10:24 AM,
ارسال : #30
اگه بتونید با بروز شدن توزیع نسخه upgrade رو هم روی سایت برای دانلود بزارید خیلی خوب میشه که مجبور نباشیم مثلا کل نسخه 700 مگابایتی رو دانلود کنیم. مثل کاری که دبیان هم انجام میده.
2008-06-14, 10:12 PM,
ارسال : #31
سلام دوستان،
من حدودا 2 ساله دارم با لينوكس لك و لوك مي‌كنم. خيلي خودمو درگير مشكلات و مسائلش نكردم. تا همين چند وقت پيش توزيع محبوبم suse بود. ولي از چند شب پيش كه پارسيكس 5/1 رو دانلود و نصب كردم احساس مي‌كنم كه ديگه suse توزيع محبوبم نيست. حتي اونو به استاد c#م هم دادم كه خيلي خوشش اومده بود. شايد تنها موردي كه خيلي منو تحت تاثير قرار داد سادگي و خلوت بودن پارسيكسه. دوستان اگه چيزيايي رو كه ليست كردن اگه مي‌خوان هستن توزيعهايي كه اين موارد را دارن، برن از اون توزيعها استفاده كنند. بگذاريد پارسيكس همينطور كه هست بمونه. حالا اگه آلن خودش چيزي را صلاح مي‌دونه اضافه كنه خودش مي‌دونه. البته يه چيزي بد حالمو گرفت. اونم اون بازيه كه تو suse هست و يه پنگونه و ...
من يه بار هم اون اوايل آشناييم با لينوكس حضوري رفتم خدمت آلن، فقط همينقدر بگم كه خودشم مثل توزيعشه، ساده و صميمي، بدور از غرور و خودبيني‌هايي كه تازگيها گريبانگير عده قليلي از اعضاي سايت شده. بهتره بجاي اينكه ليست مي‌خوام مي‌خوام بيرون بديد كمي همت كنيد، تا حالا آلن چند بار كمك خواست، خدايش كمكش كرديد؟ اگه آره كه دستتون درد نكنه، اگه نه درد كنه.
اميدوارم كارگر دست به اين ارسال من نزنه. كارگر جان، منم مثل خودت كارگرم، هوامو داشته باش. خيلي مخصليم. دوستدار همتون، خيلي مخصليم.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان