لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرور سایت‌های انحصارا ویندوزی !!
2007-05-26, 03:40 PM,
ارسال : #21

سلام
به نظر من وقتی مرورگر های وب متعدد داریم با قابلیت ها و استانداردهای منحصر به فرد و مثال زدنی ،‌سازگاری سایت هایی که طراحی می شوند با برترین و محبوب ترین مرورگرهای وب بخشی از وظایف گریز ناپذیر طراحان وب سایت به شمار می آید
به قول دوست عزیز emilsedgh باید به مدیران سایت مراجعه کرد و آنها را از نقص مطلع نمود مثلا این روزها متاسفانه برای دریافت کارنامه و هرنوع امور اداری اگر بخواهید وارد سایت دانشگاهی شوید خواهید دید که الزاما باید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید مثال هم می توانم بزنم ( دانشگاه آزاد قزوین ،‌دانشگاه آزاد تاکستان و ...) خوب اسم اینها رو فقط می توان گذاشت ضعف
راستی دوست عزیزی که سوال کردند
« این net scap که شما میگید روی لینوکس نصب میشه؟ و بدون نیاز به ie کار میکنه ؟
آیا مخصوص firefox هست؟
لطفا توضیح بدهید. »
عزیز من Netscape خودش یه مرور گر وب هست و ارتباطی بافایرفاکس نداره
:wink:
از وب سایت این پروژه می تونید دانلودش کنید

آلبرت اینشتن می گفت : سعی نكنید موفق باشید، سعی كنید مفید باشید
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.guilug.org">www.guilug.org</a><!-- w -->
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-05-26, 05:05 PM,
ارسال : #22

jadi نویسنده :در اینجور مواقع دو کار بکنید:
۱- به ادمین و طراح و صاحب سایت ایمیل بزنید و توضیح بدهید که سایت اش مشکل داره و با firefox درست دیده نمی شه
۲- برای مواقع اضطراری (و سازگاری طراحی) من IE رو هم در لینوکس دارم. نصب اش بسیار بسیار ساده است: به خاطر کمک این آقا در این سایت که یک بسته درست کرده که فقط با اجرای اون، اکسپلورر ویندوز توی لینوکس نصب می شه: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.tatanka.com.br/ies4linux/page/Installation">http://www.tatanka.com.br/ies4linux/page/Installation</a><!-- m -->
سلام
این روش Jadi خوبه به شرطی که شما «یک مجوز ثبت شده برای نصب یندوز» داشته باشید، یعنی اگر License ویندوز رو نداشته باشید این کار شما یعنی نصب IE روی Wine با این روش جرم به حساب میاد و شما دزد تشخیص داده می‌شید! از همین جهت برای این که کسی نتونه از این چرت و پرت‌ها بهم بگه ترجیح می‌دم به مدیر سایت ایمیل بزنم و بگم سایتشون با Firefox مشکل داره. کافیه یه ایمیل آماده کنید و هربار سایتی رو دیدی که مشکل داره آدرس webmaster رو وارد کنید و بعد براش بفرستید تا بدونه کارش مشکل داره.

[ltr]
$Nəvid$
In a world without any fences or walls,
Who needs gates or windows ?
گنو ایران | لیست مقالات فارسی گنو ایران |
[/ltr]
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-05-26, 07:10 PM,
ارسال : #23

به ليست اون سايتهايي كه dbkashaf اونه بالا گفتن دانشگاه آزاد مشهد رو هم اضافه كنيد.
2007-05-26, 10:43 PM,
ارسال : #24

IE4Linux بدون داشتن ویندوز غیر قانونیه؟!؟

[عکس : banner.png]
2007-05-28, 02:37 AM,
ارسال : #25

آره ایمل جان، اگر بخواهی برنامه‌های مایکروسافت رو روی Wine نصب کنی باید یه لایسنس داشته باشی. یعنی مثلا قبلا یه ویندوز خریده باشی.

[ltr]
$Nəvid$
[/ltr]
2007-05-28, 11:06 AM,
ارسال : #26

ممنون. من این رو نمی دونستم. البته خب خودم لایسنس ویندوز رو روی لپ تاپم که روش ویندوز بوده دارم ولی اگر به کس دیگه ای ie4linux رو توصیه کردم حتما این نکته رو هم بهش می گم (:

آزادی عقیده و کیبرد حق هر انسان است.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.FreeKeyboard.net">www.FreeKeyboard.net</a><!-- w -->
2007-05-28, 06:17 PM,
ارسال : #27

ای بابا! بیچاره کسایی که من قراره براشون چیزی طراحی کنم، قید IE رو باید بزنن! Wink
2007-05-29, 12:52 AM,
ارسال : #28

چند وقت پیش واسه سایتم یک مسنجر دانلود کردم که با ای جاکس کار می کرد و با php هم نوشته شده بود . در پوشه های این مسنجر یک پوشه با نام fixer بود که دو تا پوشه با نام های msie و firefox داخلش بود که داخل هر پوشه هم یک فایل با نام path.js بود . جالب اینجاست که زمانی پوشه fixer رو حذف کردم مسنجر در ie و فایرفاکس در دو حالت متفاوت نمایش داده شد اما زمانی که این پوشه بود همه چیز هم سرجاش بود .

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
2007-05-29, 10:36 AM,
ارسال : #29

باز هم میگم تمام کسایی که این مشکل رو دارند
راه حل این مشکل نصب net scap هست
که با اون میتونید بین فایر فاکس و ie سوییچ کنید
در ضمن net scap پلاگین یا یه چیزی مثل اون نیست یه مرورگر فوق العاده قوی و واقعا پر سرعته
2007-05-29, 05:14 PM,
ارسال : #30

با نصب net scap نیازی به نصب ie نیست؟
مشکلی با لایسنس مایکروسافت نداره؟
2007-05-30, 03:50 AM,
ارسال : #31

آزمایش کردم و درست بود
در ضمن مشکلی با ماکرو سافت نداره
2007-05-30, 04:26 AM,
ارسال : #32

نیازی به نصب ie نداره؟/جواب داده نشد.
به همین راحتی تحت چه مجوزیه؟/اون قسمتش؟
سایت یا جایی که در ابن باره صحبت کرده باشه؟
2007-05-30, 04:27 AM,
ارسال : #33

نیازی به نصب ie نداره؟/جواب داده نشد.
به همین راحتی تحت چه مجوزیه؟/اون قسمتش؟
سایت یا جایی که در ابن باره صحبت کرده باشه؟
2007-05-30, 10:39 PM,
ارسال : #34

sniper نویسنده :چند وقت پیش واسه سایتم یک مسنجر دانلود کردم که با ای جاکس کار می کرد و با php هم نوشته شده بود . در پوشه های این مسنجر یک پوشه با نام fixer بود که دو تا پوشه با نام های msie و firefox داخلش بود که داخل هر پوشه هم یک فایل با نام path.js بود . جالب اینجاست که زمانی پوشه fixer رو حذف کردم مسنجر در ie و فایرفاکس در دو حالت متفاوت نمایش داده شد اما زمانی که این پوشه بود همه چیز هم سرجاش بود .

این IE که شاهکاره، برای Fix کردنش باید یه Fix برای IE5.5 بنویسی یکی برای 4 به بالا، یکی برای 6 یکی برای 6و خورده‌ای یکی هم برای 7 !

[ltr]
$Nəvid$
[/ltr]

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان