لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا لینوکسی که بشود انرا رو یک فلاپی نصب کرد داریم؟
2007-05-26, 07:10 AM,
ارسال : #21

خواستم به اقایان بانام کاربری , nimaweb بگویم که جواب ابلهان خاموشیست. به تر است شما توتا به جای پاچه خواری برید یک فکر دیگه به سر خودتون وردارید ادم زنده وکیل نمیخواهد.اگه جلو خودم این حرف هارا میزدید که طوری دیگه وبا یک اپرکات جواب تونو میدادم.من اهل گدایی محبت نیستم اما ایا همه اهالی دنیای اپن سورس اینقدر احمق و بیشعور وبی ادب هستند که باید فکر دیگری کرد البته شما(nimaweb ) با داشتن این رئیس جمهور شارلاتان احمق که خودشو صاحب هاله نور میبینه باید هم این تایپیکهارا بنویسید .تحت همین طرز فکرها قرار دارید اما من این طور نیستم و ضمنا این قدر پاچه خواری نکن.سیر نشدی ؟ فکر میکنی این هم ( sniper ) مثل دولته که پاچه خواری شو میکنی اصلا یارو روحش از این تایپیک خبر نداره تو می ایی کاسه از اش داغتر میشی !! والا خودت بیشتر با این پاچه خواریت ثابت میکنی که بیشعور هستی و بیشتر بیشعوریتو ثابت میکنی.
اما شما اقای tolstoy باید به شما بگم که خیر من تو جاده خاکی هم نزدم .برای که بدونی یک عرب برای من بهصورت هرز نامه ادرس پراکسی میفرسته اما من از ان استفاده نمیکنم چون احتمال میدم به این دلیل که شنیدم صحتش را نمیدانم چه قدر است اما شنیدم حین استفاده از ادرس پراکسی ای.پی.ادرس برای شخص یا اکثر افراد فاش میشه . همچنین میتوانند به همین وسیله کارهای خطر ناکی روی کامپیوتر من انجام بشه .و با توجه به اینکه من به دلیل نداشتن مودم مناسب نمیتوانم از لینوکس برای کانکت شدن استفاده کنم و از ویندوز استفاده میکنم ودرایورهایم که کار نکرد دیگه مجبورم دست به عصا باشم .یعنی احتیاط کار باشم و ریسک نکنم البته پراکسی رادیو فردا برای من میاید اما فقط برای سایت رادیو فردا کار میکنه.و اگر هم اطلاعاتی از من به انها برسه فکر نمیکنم به ان اهمیت بدهن به همین خاطر خطری احساس نمیکنم .
ضمنا همین جا بگم که یک دلیل اینکه به sniper این جور گفتم اینه که این ادم اصلا من ندیدمش که توی این سایت قبلا فعالیتی داشته باشه نمی دونم مثل قارچ یهو سر در اورد بابا من همش توهمین سایتم میدونم کی هست کی نیست
کی مدیره کی ناظر سایت و انجمن هااست کی کاربر دایمی هست و....اصلا این ادم نبودولی خودت را در تالارهای دیگر دیدم تایپیک هاتو و ضمنا این ادم یکهو شده کار بر دایمی سایت !!؟عجیب نیست واقعا ؟ برای این بود واگر نه من کاری با اون ندارم .هزاران نفر میتواننداین سایت بیایند و تایپیکها را یا جواب بدهند یا ایجاد کنند و هیچکس هم مانع نیست . حرف من این بود ودلیل ان تایپیکها هم ایضا تازه راهنماییهاشم اصلا به درد بخور نبود تازه سایتشهم( سایتی که لینکش بود) مشکوک بود به همان دلیلی که در مورد استفاده از ادرس پراکسی گفتم از ان احراز کردم نه مطابق استاندارد همه سایتها گرافیکی داره نه لینکهاش به جاییکه ما لازم دارم میره واصلا هیچی. در پایان اصلا خودت چطوری کاربر دایمی سایت شدی همین طوری الکی دیگه نه ؟ خوب حتما یک مهارتی یک دوره زمانی طی شده دیگه نه ؟قارچ وار که نبوده.اما این بابا این طوریه دیگه یک سری به سایت شخصیش بزن ببین جان ما گیمپ ویندوز درس میدهد در صورتی که میاید و در تالارهای لینوکس اموزش کیمپ میده خودش ادعا نداره که به گیمپ لینوکس مسلط است . من حرفی ندارم بااموزش های او چون من اصلا فقط اموزشهامنحصر برای لینوکس را میخواهم چون نرم افزار ویندوز با لینوکس در بعضی از قسمتهاشونبا هم فرق دارند تازه گیمپ ویندوز با لینوکس یکی است؟ خیلی فرق داره اولا قسمت منویش بخش پایتون که در لینوکس هست را نداره و تازه در همین بخش خیلی فرامین هست که ادم باید یاد بگیره به این دلیل نمیشه به او بگیم ماهر(sniper را میگم) در برنامه گیمپ لینوکس من خودم با گیمپ لینوکس کار کردم و خداییش عرق ادم را در میاورد حتی یاد گیری همان بخش از منو که مربوط به نسخه لینوکسی اش است و در ویندوزی ان نیست یعنی قسمت pythonان که اخرین tab از سمت چپ استهمچنین کار میبره و فکر نمیکنم دیگه این طرفها پیداش بشه اومد و یک راهنماییهای کرد و رفت .تازه خیلی هم مغرور است.
شما هم دقیق تایپیک جوابش را بخوان مگر من چیگفتم که او ناراحت شده من الان میبینم در سایتهای مختلف که به خیلی از سران دولت فحش میدند ولی هیچ وقت انها اینجور برخورد نمیکنند درصورتیکه من حتی فحش هم ندادم.فقط چون احساس کردم احتمالا سر کار گذاشتنم این تایپیک را انهم برای مهمانها(قبل از sniper ) که لینکهای انها بدرد نخور بود در ان تاریخ نوشتم اما این بابا خودش هم خبر داشت که به چه نیتی این ادرس را گذاشته چون مخاطب من اصلا اون نبود کاری نکرده بود ایا باید به قولی خر فهم میکردم .sniper اگر مطمئن بود که کارش درست بوده و هدفش سر کار گذاشتن نبود نباید ناراحت میشد میفهمید که منظور من چه کسانیند و اینکه به خودش گرفت پس چی رو ثابت کرده.. ها فهمیدی tolstoy من به این مسئله ظن داشتم لذا ان تایپیک داغ را نوشتم.البته دیگر فکر نمیکنم تکرار بشه ... کاری انهاگفتم
و اما nimaweb بهتر است پاچه خواری را کنار بگذاری و مطالب بی ادبانه ننویسی حتی اگر طرف مقابل به خودت بد نوشت اینجا تو پا به دنیای دیگه میگذاری و باید ادب را رعایت کنی تازه اینجا که مخاطب تو نیستی پاچه خوار اعظم چون من مهمانهای قبل از sniper انطور مخاطب قرار دادم.بابا اینقدر چاچهsniper را نخور پاچش تمومیشه .بعد هیچ دانشی در ان حالت حتی گیمپ هم به دادش نمیرسه.پس رحمش کن.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2007-05-26, 09:16 AM,
ارسال : #22

بابا تو مثل اينكه به همه چي مشكوكي.توي 10 خطي كه نوشتي 50 بار گفتي من مشكوكم ،اينا سايتشون مشكل داره، اگه از پراكسي استفاده كنم به سيستمم حمله ميكنن...!!!!!
اگه با پراكسي ها مشكل داري خوب براي خودت يه پراكسي درست كن با p-h-p-p-r-o-x-y.به هر حال وقتي يه نفر جواب سئوالت رو ميده حتي اگه اشتباه هم باشه بايد ازش تشكر كرد.
==============
http://www.7vadieshgh.ir
وبلاگ جمعي از دوستان
==============
2007-05-26, 11:03 AM,
ارسال : #23

حق با دوست مهمان است شما به همه چی مشکوکی ٬ پست های خودتو دوباره مرور کن ببین چطور به sniper برگشتی !!!!
بحث پاچه خواری نیست٬ البته بماند که لحن nimaweb تند بود. بحث اینه که یک نفر داره با یک نرم افزار آزاد کار می کنه و به بقیه آموزش می ده مهمم نیست در چه سطحی. حتی استالمن هم با استفاده از نرم افزار آزاد روی سیستم عاملهای دیگه مخالف نیست و اون رو باعث ترویج نرم افزار آزاد می دونه.
دوست عزیز اینجا کسی کسی رو سر کار نمی زاره . شما همیشه در درجه اول فرض کن می خواد کمک کنه . که مسلما همینطوره

Don't bother, we're using GNU/Linux everywhere, even there Big Grin
Linuxmotto
گروه کاربران لینوکس اصفهان
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2007-05-26, 11:43 AM,
ارسال : #24

بهتر نیست کمی با ادب و محترمانه تر با همدیگر صحبت کنیم؟ دوستان مدیر کجا هستید؟

برای اینکه جواب سوال را داشته باشید، می توانید از صفحات فهرست زیر بازدید کنید:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.linuxlinks.com/Distributions/Floppy/">http://www.linuxlinks.com/Distributions/Floppy/</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://dmoz.org/Computers/Software/Operating_Systems/Linux/Distributions/Tiny/Floppy_Sized/">http://dmoz.org/Computers/Software/Oper ... ppy_Sized/</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://users.sunet.com.au/~tsn/floppy_linux.html">http://users.sunet.com.au/~tsn/floppy_linux.html</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://zoollinux.berlios.de">http://zoollinux.berlios.de</a><!-- m --> هم پروژه ای موفق بود که بسته به هدف شما می تواند موثر باشد.
بسیار از توزیع های نقلی، از <!-- m --><a class="postlink" href="http://busybox.net/about.html">http://busybox.net/about.html</a><!-- m --> استفاده می کنند.
2007-05-26, 02:35 PM,
ارسال : #25

نمی دونم من چه هیزم تری به تو فروختم که اینجور اتیشی هستی خلی محترمانه جواب سوالاتت رو میدم .
1- نوشته بودی این یارو اصلا از این تاپیک خر نداره ؟ اتفاقا من به این تاپیک زیاد سر می زدم ولی نمی خواستم خود رو درگیر مسائل الکی بکنم .
2- در مورد پروکسی ؟ به این برنامه ها اصلا نباید اعتماد کرد ولی وقتی می دونی با رانندگی کردن ممکنه تصادف کنی و جونت رو از دست بدی ایا دیگه باید رانندگی رو بزاری کنار .
3- گفته بودی این ادم اصلا من توی سایت ندیدمش و می دونی که کی تو سایت هست و کی نیست و چطوری کاربر دائمی سایت شدم ؟ شرمنده از شما اجازه نگرفتم از حالا هر وقت خواستم بیام تو سایت حتما کارت حاضریم رو میزنم و بعد از شما اجازه می گیرم. در مورد کاربر دائمی سایت شدن هم فکر نکنم عجیب باشه چون من که با پارتی بازی کاربر دائمی نشدم و نمی دونم با کاربر دائمی شدن من چه مشکلی داری .
4- وب سایت مشکوک بود ؟
به چه دلیل . رو چه حسابی . ثابت کن رو حرفت وایسا دلیل بیار که سایت مشکوکه .اصلا چه ربطی به پراکسی داره حالا یک کلمه رو هی تکرار کنا . سایت پرشین گیگ به عنوان یک سایت اپلود مورد استفاده قرار میگیره پس دلیلی نداره گرافیکی باشه و همچنین اون لینک رو گذاشتم تا شما روی فایل توزیع لینوکس راست کلیک کنی و گزینه save link as رو انتخاب کنی تا دانلود شروع بشه .
5- مهارتم چی بوده قارچ وار بوده ؟
اصولا من نرم افزار زیاد میشناسم و حوزه فعالیتم هم گرافیک هست والا در مورد قارچ وار بودنش هنوز تحقیق نکردم هر جور دوست داری فکر کن.

اصولا در قسمت گیمپ دیگه خیلی داری تند میری . چون گیمپ ویندوز و لینوکس چندان تفاوتی با هم ندارن دلیلش هم GTK هست .به اون tab python نمی گن می گن python menu یا کلی تر python script menu . اتفاقا این python menu هم بخودی خود توی گیمپ لینوکس نصب نیست و باید نصب بشه و به دلایلی توی ویندوز هم نصب میشه اما من به دلیل کمبود سرعت اینترنت توی گیمپ ویندوزم نصب نکردم . اما گیمپ لینوکس کامله و به زودی براش های گیمپم رو می خوام واسه دانلود بزارم چیزی حدود 800 مگابایت .
سر کار گزاری :
اصولا من کسی رو سر کار نمی زارم چون از اینکار متنفرم ولی نمی دونم چرا فکر کردی سر کارت گذاشتم .

دوست عزیز بدون هیچ قصد و غزضی و بی احترامی به شما می گم حس وسواسی و بدبینی در شما کمی زیاد است وگرنه نه سایت دانشگاه شیراز مشکوکه نه سایت من و نه من .
گیمپ لینوکس مگه c++ که عرق ادم رو در بیاره مگه داری با بلندر کار می کنی.

[عکس : ehtemam.png]

gimp.ir

forum.gimp.ir
2007-05-26, 02:36 PM,
ارسال : #26

Anonymous نویسنده :خواستم به nimaweb بگویم که جواب ابلهان خاموشیست. به تر است شما توتا به جای پاچه خواری برید یک فکر دیگه به سر خودتون وردارید ادم زنده وکیل نمیخواهد.
جالبه میگی جواب ابلهان خاموشیست بعد 45 خط جواب میفرستی. خوب من جوابم رو گرفتم. من پاچه خواری آقای sniper رو نمی کنم حتی تابحال افتخار آشنایشون رو نداشتم. اما وقتی به ایشون توهین می کنید من هم که تو این انجمن هستم ناراحت میشم و از ایشون دفاع میکنم چون دوست دارم اگه همچین اتفاقی واسم افتاد افراد دیگه هم از من حمایت کنند. همین که ایشون برای جواب به تو وقت گذاشتن کافیه. نیازی به توهین نیست.
Anonymous نویسنده :اگه جلو خودم این حرف هارا میزدید که طوری دیگه وبا یک اپرکات جواب تونو میدادم.
خیلی خوب معلومه، منم راحت فهمیدم چقدر بر اساس منطق عمل میکنی! خیلی خوبه. با داشتن همچین رئیس جمهوری بودن همچنین افرادی باعث تعجب من نمیشه. الگوی خوبی رو واسه خودت انتخاب کردی!

Anonymous نویسنده :والا خودت بیشتر با این پاچه خواریت ثابت میکنی که بیشعور هستی و بیشتر بیشعوریتو ثابت میکنی.
می دونی من خوشحال میشم که تو به من میگی بیشعور. میگن از یه دیوونه میپرسن چرا آوردنت دیوونه خونه؟ طرف میگه من فکر میکردم همه دیوونه هستند و همه هم فکر میکردند من دیوونم، اما متاسفانه رای با اکثریت بود. امیدوارم تو تحت رای اکثریت قرار نگیری!

Anonymous نویسنده :شنیدم حین استفاده از ادرس پراکسی ای.پی.ادرس برای شخص یا اکثر افراد فاش میشه . همچنین میتوانند به همین وسیله کارهای خطر ناکی روی کامپیوتر من انجام بشه .
عزیزم! همیشه بیاد داشته باش که هرجا که میری آی پی تو یا آی پی پروکسی سروری که ازش به اون جا رفتی، ثبت میشه. و خوب ممکنه با این وضعیت کارهای خطرناکی مثل "سوزاندن مانیتور" رو رویت انجام بدن.
نمی دونم تو چرا به همه چی مشکوکی؟!! بهتره به خودت هم شک کنی و از خودت بپرسی "Am I a VIRGIN?"

Anonymous نویسنده :ضمنا همین جا بگم که یک دلیل اینکه به sniper این جور گفتم اینه که این ادم اصلا من ندیدمش که توی این سایت قبلا فعالیتی داشته باشه نمی دونم مثل قارچ یهو سر در اورد بابا من همش توهمین سایتم میدونم کی هست کی نیست این ادم یکهو شده کار بر دایمی سایت !!؟عجیب نیست واقعا ؟ برای این بود واگر نه من کاری با اون ندارم .هزاران نفر میتواننداین سایت بیایند و تایپیکها را یا جواب بدهند یا ایجاد کنند و هیچکس هم مانع نیست
بله، منم موافقم. تو نهضت بزرگی رو شروع کردی! چه کسی به آقای اسنایپر این مقام رو اعطا کرده؟ این چه وضعیه؟ رانت خواری و پارتی بازی داره بیداد میکنه!! آقای اسنایپر با 160 پست واقعاً دارند از مردم اخاذی میکنند!!! خوبه به کارت ادامه بده، من پشتت هستم.

Anonymous نویسنده :گیمپ ویندوز درس میدهد در صورتی که میاید و در تالارهای لینوکس اموزش کیمپ میده خودش ادعا نداره که به گیمپ لینوکس مسلط است . من حرفی ندارم بااموزش های او چون من اصلا فقط اموزشهامنحصر برای لینوکس را میخواهم چون نرم افزار ویندوز با لینوکس در بعضی از قسمتهاشونبا هم فرق دارند تازه گیمپ ویندوز با لینوکس یکی است؟
همین که ایشون که دارند یه نرم افزار آزاد رو (حتی تو ویندوز) آموزش میدهند واسه من کافیه. میتونی اینجوری فکر کنی الانی که مردم رو ویندوز هستند با این نرم افزار راحت کارکنند تا زمانی که خواستند به لینوکس مهاجرت کنند سریع تر بتونند خودشون را با محیط جدید منطبق کنند. همون کاری که طرح ملی با OpenCD میخواد انجام بده. حالا ناراحت نشو! چرا اپرکات میندازی!

Anonymous نویسنده :و اما nimaweb بهتر است پاچه خواری را کنار بگذاری و مطالب بی ادبانه ننویسی حتی اگر طرف مقابل به خودت بد نوشت اینجا تو پا به دنیای دیگه میگذاری و باید ادب را رعایت کنی تازه اینجا که مخاطب تو نیستی پاچه خوار اعظم چون من مهمانهای قبل از sniper انطور مخاطب قرار دادم.بابا اینقدر چاچهsniper را نخور پاچش تمومیشه .بعد هیچ دانشی در ان حالت حتی گیمپ هم به دادش نمیرسه.پس رحمش کن.
و اما nimaweb، که تصمیم گرفته دیگه پاچه خواری نکنه و نون بازوش رو بخوره! دیگه هم بی ادبی نمی کنه. الان هم میره دندوناش رو مسواک میزنه تا بقیه پاچه ها از دهنش در بیاد. نخ دندون هم یادم نمیره!
میدونی چرا بهت جوابای نامربوط دادن؟ چون سوال نامربوط پرسیدی. بهتره یه سری به بخش جستجو سایت بزنی. راستی به سایت زیر هم سر بزن و از گوگل استفاده کن!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://justfuckinggoogleit.com/">http://justfuckinggoogleit.com/</a><!-- m -->

ولی خودت برو اون پستت رو یه بار دیگه بخون. کلمات "مثل ادم!"، "دریوری"، "نا آدم"، "درپیت" ، "مثل قارچ سر در آورده" "پاچه خوار" واقعاً جای تفکر داره.
میگن فحش، فحشا و فاحشه همه از یه خانواده هستند. کسی که یکیشو داره، بقیشو هم داره!! به این جمله خوب فکر کن.
از دوستان عزیر مثل JraNil و Tolstoy معذرت میخوام. اگه تندی کردم و از حدم فرا رفتم، منو ببخشید. خودم هم از این بحث راضی نبودم. ولی به هر حال...

<a>بالجمله تمام مردم شهر/در بحر گناه می‌تپیدند
در‌های بهشت بسته می‌شد/مردم همه می‌جهنمیدند</a>
2007-05-26, 07:18 PM,
ارسال : #27

اين پستهاي مهمان هم درد سري شده هر كي هر چي ميخواد ميگه و ميره.من حدود 2 سه ساله كه دارم توي اين سايت پست ميدم (البته با مهمان)ولي فكر ميكنم وقتش باشه كه با اي دي خودم بيام و كار بر سايت شم.اميدوارم بقيه مهمانها هم اگه براشون امكان داشته باشه عضو شن.
==============
وبلاگ جمعي از دوستان
==============
2007-05-28, 01:24 AM,
ارسال : #28

سلام من فقط جواب تو را nimaweb باید بدهم و جواب من به طور کلی به شما پس از خواندن کل تایپیکت اینست که شما در بخشهایی از تایپیک الان و تایپیک قبلی خودت به من توهین کردی و این کار مطابق بند دو قانون سایت اگر مطالعه کنی میبینی که با ماده 2مغایرت داره ماده 2" ۲) انجمن‌های تکنوتاکس از پذیرش هر گونه عنوانی که به نحوی به شخص یا اشخاصی از کاربران سایت یا افرادی که مدیران یا ناظرین انجمن‌ها تشخیص دهند توهین کند و یا واژه‌های رکیک در آن بکار رفته باشد، معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. همیشه سعی کنید در نوشته‌ها صبر و حوصله کافی بخرج داده و از نگارش واژه‌هایی که باعث سوءتفاهم شوند خودداری کنید. همیشه پیش از ارسال مطلب خود، یکبار آنرا خوانده و درباره آن فکر کنید."و همچنین تو گفته بودی به من که" میدونی چرا بهت جوابای نامربوط دادن؟ چون سوال نامربوط پرسیدی" واما اینکه انها جواب نامربوط دادند به سوال مثلا نا مربوط من که جای سوال ناربوط بودنش همچنین با ماده 4 که میگه" ۴) سعی کنید تا سوال خود را در انجمن مربوطه پرسیده و حتی الامکان از ارسال پاسخ‌های بی ربط به موضوع سوال خودداری کنید"مغایرت داره چون من در جای درستی این تاپیکرا نوشتم اما جوابها الکی بودند پس طبق قانون جای تشکر نداردو مطابق قانون افراد جواب ندادندپس تشکر نداره که هیچ حتی باید تمام جوابها و کل تایپیک قفل بشه گویا ناظرین سایت نمیدانند چه میگزره اینجا.
و اما جواب شما اقای محمد باقر اهتمام معروف بهsniper شما هم از دست من بیجهت ناراحتی چون من اصلا به شما در تایپیک قبلی توهین نکردم ممکن است حرف من را درحد یک قرقر کردن بشه حساب کرد و نه ناسزا اما من دلیل ادعا شما را مینویسم چون در جایی معتبر خواندها اما دلیل ناراحتی شما" از نظر روانشناسی اشخاص به سه دسته راست مغز و چپ مغز و میان مغز تقسیم میشوند که هر یک صفاتی دارن شما به گمان من باتو جه به پیشینه هنری و علاقه وافر به هنر راست مغز فعال یا معمولی هستی و شما ها معمولا نماینده بترین انسانهای راست مغز هستی چون کارت را و هنرن را جزئی از وجودت میدانی و هر حرفی را به پای ناسزا میگزاری قدری خونسردیت را حفظ کن چون ممکن است طرف مقابل اصلا قصدی که شما تصور میکنی نداشته باشه .شما بهتر است از اپل هم یک استفادههایی بکنی هنرن را بالا میبره اگر به دلیل راست مغز بودنت بهت بر نمیخوره گفتم.
همچنین من فکر میکنم اصولا خوانندگان ان تایپیک اول من چون همگی راست مغز بودند این مسایل بوجود امد والا بعید بود اینچنین بشه.البته من خودم یک میان مغز معمولیم. شما ها در این رابطه در گوگل سرچ کنید میبینید که این مساله روانشناسی راست است.
ضمنا باز باید به تایپیک این مهمان گرامی که در ته صفحه نوشته اعترض کنم چون طبق ماده" ۳) انجمن‌های تکنوتاکس برای همیشه آزاد باقی خواهند ماند و همیشه حق ارسال مطلب برای کاربران مهمان محفوظ خواهد ماند." من حق این کار را دارم برای همیشه شما ها قانون را باید رعایت کنید مثلا ستاره دار هم هستید.خلاصه شماها بیش از من خطا کردید همهگی شما ها برید تاپیکهای خود را باقوانین انجمن مطابقت دهید.من حق دارم شک کنم چون زمانه خراب است به قول مثل معروف" هرچه بگندد نمکش میزنند وای بروزی که بگندد نمک " حالا هم شما ها ستاره دار هستید این جوری رفتار میکنید از من چه توقع دارید درست عمل کنم من و هر مهمانی به شما ها نگاه میکند (منظورم کاربرانی که جواب من را دادن و ستاره هم دارند است.)
2007-05-28, 01:49 AM,
ارسال : #29

عزيز من نگفتم كه بايد كاربر مهمان رو غير فعال كرد.اگه بخوني ميبيني كه من از كاربرا خواهش كردم كه اگه ممكنه توي سايت عضو شن و ارسال پست كنن.كه البته هنوز خودم اين كارو نكردم.
==============
وبلاگ جمعي از دوستان
==============
2007-05-28, 01:53 AM,
ارسال : #30

این تاپیک را در ادامه تاپیک بالا نوشتم و مقصودم این بود که تشکر کنم از اقا ی jranil چون من با استفاده از لینک اولی تو بقیه هم نرفتم و پس از ورود به بخش fd linux به جوابم رسیدم از شما ممنونم.ضمنا وبا این وصف شما را من به عنوان مخاطب تایپیک بالا خط میگیرم فکر میکنم شما هم حرفه ای هستی هم به قول روانشناسان چپ مغز هستی اصولا من با همه راست مغز ها و برخی چپ مغز بجز شما نمی توانم دوست بشم ینع در یکجا همه چی به هم میریزه اما با چپ مغز ها مشکلی ندارم.اصلا لینوکس یک سیستم عامل کاملا چپ مغز است و گیمپ برای لینوکس است نه لینوکس برای گیمپ.باز به کسی بر نخوره.راستی چرا مدل صفحه سایت عوض شده؟؟؟؟روزها قبل این جوری نبود؟؟؟؟؟
2007-05-28, 11:32 PM,
ارسال : #31

لطفا یکی از مدیر های انجمن یه سر و سامونی به این بحث بده. اگر پست های متفرقه پاک بشه منبع خوبی برای کسانی که این سوال براشون مطرحه میشه.

-Of course, a lot of us just find it great fun. -About Debian

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان