لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن یه قسمت برای گوشی ها و PDAها
2007-05-31, 04:57 PM,
ارسال : #1
اضافه کردن یه قسمت برای گوشی ها و
سلام
میخواستم پیشنهاد کنم که بد نیست یه قسمت هم مخصوص گوشیها و موبایلها و PDAها که با سیستم عامل لینوکس کار میکنن درست کنید. وتوش راجع به گوشیهایی (و کلا دستگاهها به جر کامپیوتر) که با لینوکس کار میکنن و نسخه های مختلف لینوکس برای مثلا PDAها مثل familiar و... بحث بشه.
من تو انجمن عمومی یه تاپیک با این نام درست کردم ولی فکر نمیکنم انجمن عمومی جای مناسبی باشه. اگه یه انجمن مخصوص اینکار باشه بحث خیلی تخصصی تر و بهتر میشه و مردم هم یه خورده با گوشی هایی که روشون لینوکس نصبه و امکانات و برتریها و... آشنا میشن و از شر windows mobile هم راحت میشن و دیگه مجبور نمیشن مثل من برای خرید یه pda لینوکسی کلی اینور اونور بگردن و اینترنت رو زیرو رو بکنن. آخه تو اینترنت (گوگل) هم اگه چیزی پیدا کنیم احتمالا تو ایران نیست. فکر کنم تو اون انجمن راجع به این مسئله هم باید بحث بشه که چه نوع گوشیهایی با چه مشخصاتی تو بازار ایران موجوده.

با تشکر...
شهاب. Smile

این خرابه قبرستان نه ایران ماست *** این خرابه ایران نیست٬ ایران کجاست؟
جستجوی تمامی ارسال های کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2008-03-28, 07:36 PM,
ارسال : #2
پاسخ: اضافه کردن یه قسمت برای گوش
منم با نظر دوستمون شهاب شديدا موافقم.
چون اكثر اينگونه برنامه ها در سايتهاي خارجي هست و زبان ما ايرانيها هم .... ! مشكل خيلي ها حل ميشه و همينطور ميتونه يه نوع تبليغ براي دعوت مردم به استفاده از لينوكس باشه، با اين تفاوت كه لينوكس رو از موبايل شروع ميكنن و بعد به pc و ... ميرسن.

با تشكر و احترام
يك عضو كوچك از خانواده عظيم لينوكس.

بانک مقالات و کتب لینوکس
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2009-01-22, 04:23 PM,
ارسال : #3
پاسخ: اضافه کردن یه قسمت برای گوش�
با سلام.
راه اندازی یک بخش تخصصی تحت عنوان لینوکس و تلفن همراه در قسمت فروم ها و مقالات سایت، بسیار مفید است.
این بخش، خیلی زود کاربران و علاقه مندان زیادی را به خود جذب خواهد نمود و همچنین در صورت ارائه مطالب خوب، میتواند کاربران زیادی را که در بخش تلفن همراه فعالیت میکنند به این سایت و دنیای لینوکس هدایت کند. اگر هم مدیران سایت فکر میکردند بخش موبایل هنوز در لینوکس گسترده امروزه لینوکس در زمینه موبایل بسیار پیش رفته است و شرکتهای زیادی هم بسوی آن حرکت نموده اند و شرکتهای بزرگی چون NOKIA و Samsung و Motorola و حتی Intel از آن حمایت میکنند.
سیستم هایی چون moemo که برای گوشی های Nokia توسعه میابد، و moblin که برای گوشی های هوشمند دارای پردازنده های Intel توسعه میابد و همچنین Ubuntu-MID از پروژه های مهم و تعیین کننده در زمینه موبایل هستند بخصوص که Gnome نیز برای موبایل هم ارائه میشود. همه اینها دلایل موجهی هستند برای آغاز به کار بخش لینوکس و موبایل(تلفن همراه).
امید است با عنایت مدیران محترم سایت و با توجه به پربازدید بودن Technotux بتوانیم در گسترش هرچه بیشتر لینوکس گام برداریم.
2009-01-23, 03:08 AM,
ارسال : #4
فکر بسیار خوبی است!خودم هم خیلی دلم می‌خواد همچین بخشی رو ایجاد کنیم!چون این مبحث رو خیلی دوست دارمSmileاگر دوستان نظراتشون رو درباره ایجاد بخشی درباره لینوکس بر روی قطعات همراه بنویسند،‌حتما ایجاد خواهیم کرد!

دوستان لطفا نظر بدهیدSmile

لطفا قبل از اينکه سؤالات خود را در انجمن مطرح کنيد،‌حتما قوانين انجمن‌ها را مطالعه فرماييد.
2009-01-23, 03:33 AM,
ارسال : #5
دیگه داشتیم نا امید می شدیم Wink
ایول... بی صبرانه منتظریم...

2009-01-29, 01:32 PM,
ارسال : #6
پیشنهاد میشود برای اطمینان مدیران از مفید بودن این بخش و میزان استقبال از آن، ایجاد چنین بخشی در قسمت نظر سنجی سایت به رای گذاشته شود.
2009-01-30, 01:25 PM,
ارسال : #7
سلام
به نظرم خوبه این بخش ایجاد بشه ولی فکر کنم بهتره بذاریم برای وقتی که تعداد ارسالهای مرتبط با این موضوع از یه تعدادی رد شد، مثلا ۵۰ تا.

[ltr] Home: Arch Linux, AMD X2 4600, 2 GB, 250 GB, [/ltr]
2009-01-30, 04:15 PM,
ارسال : #8
با سلام...
من دنبال یه گوشی خوب لینوکسی با امکانات وقیمت مناسب می باشم. اگر کسی سراغ داره مرا راهنمایی کنه... این تاپیکو ایجاد کنید. شدیدا به آن نیازمند هستم!!!
با تشکر.

The millions of open minds can't be wrong

Distribution: Desktop:Ubuntu,ServerBig Grinebian
2009-01-30, 06:04 PM,
ارسال : #9
Re: پاسخ: اضافه کردن یه قسمت برای گوش�
navidjoon نویسنده :سلام
به نظرم خوبه این بخش ایجاد بشه ولی فکر کنم بهتره بذاریم برای وقتی که تعداد ارسالهای مرتبط با این موضوع از یه تعدادی رد شد، مثلا ۵۰ تا.
نویر جان شما بذار من خودم ۵۰ تا ارسال میکنم Big Grin
2009-01-30, 06:52 PM,
ارسال : #10
پاسخ: Re: پاسخ: اضافه کردن یه قسمت برای گوش�
به نظر منم بخش جالبیه اما اگه کاملآ مرتبط دنبال بشه
2009-02-01, 07:55 PM,
ارسال : #11
یه گوشی که می تونه تقریبا نیازهای هر کاربری رو در سطح گوشی ئاسخ بده گوشی morotola a1200 هست.
این گوشی یک PDA است که به طور کاملا عجیبی در دنیا ازش ئشتیبانی می شه , از انجایی که این گوشی از زمان ازسالش به بازار از استقبال زییادی برخوردار بوده نسل های جدید اون با نام های a1600 و a1800 با همون بیس a1200 ولی با امکانات سخت افزاری بیشتر به بازار اومده ( البته a1600 و a1800 ) هنوز به ایران نیومده بر روی این گوشی سیستم عامل های
mkezx , openmoko , qtopie , windows 3.1 , dos , windows 6 , android ,و سیستم عامل لینوکس با محیط gnome نصب می شه.
علاوه بر این ئشتیبانی بسار فوق العاده ای از این PDA در زمینه انواع نرم افزار شده به طوری که تقریبا هر نوع نرم افزاری را برای این گوشی می توانید بیابید. در حال حاضر تقریبا کلیه فروم های مربوط به سایت های motorola تحت تاثیر این گوشی هستند و هنوز با وجود زمان زیادی که از ساخت این PDA می گذره در این فروم ها بیشتر در مورد این PDA سحبت میشه.
این PDA حتی می تونه بر روی خودش به صورت همزمان جند سیستم عامل را یکجا داشته باشه.
اامکانات سخت افزاریش :
CPU = 320
RAM = 8
Camera 2 M
Radio yes
در ضمن این برای PDA قابلیت تعریف swap وجود دارد و کاربران می توانند حتی swap هایی با سایز 128 M را برای آن بسازند در صورتی که سوالی در مورد این PDA دارید می توانید در سایت <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.motorolafans.com">www.motorolafans.com</a><!-- w --> برای کلیه سوالات تان جواب دریافت کنید.
سایت فارسی <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.mobilestan.net">www.mobilestan.net</a><!-- w --> نیز فرومی برای این گوشی دارد که بسیار فعال است.

نتیجه : در صورتی که علاقه مند به خرید یه گوشی با امکانات بالا و قیمت مناسب با سیستم عامل لینوکس هستید این گوشی حرف نداره. البته روش ویندوز هم نصب می شه.

ا التماس دعا
2009-02-02, 05:54 PM,
ارسال : #12
با سلام
بنده هم استقبال خود را از این طرح اعلام می کنم. حرکت شتابدار جامعه ما به سوی استفاده از تلفن های همراه جای شگفتی دارد به طوری که تنها طی کمتر از چند سال اخیر نزدیک به چهل میلیون خط تلفن همراه به خطوط کشور اضافه شده است!
بنابر این این بخش می تواند بستر مناسبی برای رشد Open Source در کشور باشد. از سویی دیگر با حرکت جدید Google به این سمت می توان منتظر آینده ای درخشان در این قسمت باشیم.
کمتر از چند ماه پیش بخشی با عنوان گروه برنامه نویسان لینوکس در سایت موبایلستان شروع به کار کرد. اما متاسفانه عدم آشنایی مطلوب این عزیزان با فلسفه نرم افزارهای آزاد می تواند موجب صدمه زدن به تلاش های بی وقفه جامعه نرم افزار های آزاد گردد.حداقل بنده احساس می کنم عدم وجود این بخش در این سایت نوعی ضعف و کوته بینی خواهد بود.بنابراین از مسولین محترم سایت خواهشمندم هرچه سریع تر اقدام به راه اندازی این بخش نمایند.
با تشکر
2009-02-03, 12:15 PM,
ارسال : #13
این هم سهم پست من تا زودتر به 50 برسیم
2009-02-03, 03:26 PM,
ارسال : #14
سلام
منظور من ۵۰ تا ارسال جداگانه به‌دردبخور بود، نه ۵۰ تا ارسال در همین رشته خاص.

2009-02-03, 05:39 PM,
ارسال : #15

یعنی میفرمایید ارسالهای ما بدرد نخوره؟ :cry:

2009-02-04, 06:25 PM,
ارسال : #16

خدا نکنه شهاب جان. منظورم این بود که به جای اینکه شفاهی بگین که علاقه دارین در عمل و با ارسال ۵۰ تا پست جالب و نکته‌دار در این مورد مدیران سایت رو قانع کنین که این موضوع اونقدر جای کار داره که یه انجمن خاص خودش داشته باشه.

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 1 مهمان