لطفا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید تا به انجمن‌ها دسترسی کامل داشته باشید.

امتياز موضوع :
  • 0 رأي - معدل امتيازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يه ويندوزکار نادم درخواست کمک دارد
2005-08-25, 06:08 AM,
ارسال : #21

نقل قول :اگر خودت رو توی دریای لینوکس رها کنید غرق می شی و تازه می بینی یکه قطره هستی و هر چقدر هم اب بخوری تشنه تر میشی

آقا چه خبره. چرا انقدر شلوغش میکنید. چرا انقدر بزرگش میکنید. تا اسم لینوکس و باز متن میاد..... نمیدونم دریا و بهشت و دنیا و قطره و هستی و به همه چه تشبیه میکنند.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2005-08-25, 07:17 AM,
ارسال : #22

سلام
خبر که خیلی خبراست . شاید شما بی خبرید. Big Grin
من خودم به شخصه از یادگیری لینوکس خیلی لذت می برم . وقتی داری دنبال یه مطلب می گردی به دریایی (ببخشید هواسم نبود شما از این کلمه بدتون میاد) .... به حجم عظیمی از اطلاعات و راهنمایی ها بر می خورید . به نظر من همین که احساس می کنی در کنار یه عده زیادی هستی و می تونند به تو کمک کنند یا تو می تونی کمکی باشی , فوق العاد ه هستش .
و اکثر دوستانی که اینجا به من و دوستان دیگه کمک و راهنمایی می کنند یک چنین دیدی دارند که اینطور اطلاعات خودشون رو به بقیه انتقال میدن.

من فکر می کنم خیلی ها با من هم عقیده باشن......... :?:
مشاهده تارنمای کاربر جستجوی تمامی ارسال های کاربر
2005-08-25, 12:44 PM,
ارسال : #23

درود
navidjoon آفرین بر شما با این ایده خوب که آن مطلب یک سال پیش را اینجا نشان دادید.
راستش منهم با دیدن اون یکه خوردم ولی بعدش با دیدن تاریخ پست شدن مطلب نفسی راحت کشیدم.
navidjoon مرسی ،شما با این کار به افرادی مثل من درس بزرگی دادید اینکه سیر صعودی در یادگیری Linuxچقدر باورنکردنی سریع است. اینکه Linux چقدر به ماهیچه های سست مغز حال می دهد وسلولهای حس یادگیری را جون تازه ایی میبخشه.
AryAn
جستجوی تمامی ارسال های کاربر

رفتن به انجمن :

کاربران در حال مشاهده موضوع : 2 مهمان